Tak wyglądają córki Woody'ego Allena!

Reżyser z rodziną w Los Angeles.
Córki Woody'ego Allena Reżyser z rodziną w Los Angeles. Woody Allen nigdy nie pokazuje się publicznie z córkami. Niedawno fotografom udało się zrobić im zdjęcia przed hotelem w Los Angeles. Woody Allen nigdy nie pokazuje się publicznie z córkami. Fotografom udało się zrobić im zdjęcia przed hotelem w Los Angeles. Bechet i Manzie Tio to adoptowane córki Allena i jego żony, Soon-Yi. Swoje imiona nastolatki zawdzięczają muzykom jazzowym - Sidneyowi Bechetowi, Manzie Johnson i Lorenzowi Tio. Wybitny reżyser przebywa obecnie z całą rodziną w Kalifornii, gdyż promuje tam swój najnowszy film - "To Rome With Love". Związek Allena i Soon-Yi rozpoczął się w 1991 roku i rozwijał się w atmosferze skandalu. Reżyser był wtedy z aktorką Mią Farrow, a Soon-Yi była jej córką! Allen jednak nigdy jej nie adoptował. Najpierw para spotykała się w tajemnicy, ale gdy w 1992 roku Farrow odkryła u Allena nagie zdjęcia Soon-Yi, wszystko wyszło na jaw. Byli partnerzy stoczyli sądową walkę o troje wspólnych dzieci (dwoje adoptowanych i jedno biologiczne). Związek Allena i Soon-Yi został napiętnowany. Ale oni, nie zważając na skandal, plotki czy też dzielące ich 35 lat różnicy (on ma 76, a ona 41), byli i nadal są szczęśliwi. W 1997 roku wzięli ślub. Adoptowali też dwie dziewczynki. Na stałe mieszkają oczywiście w ukochanym mieście reżysera - Nowym Jorku.

Taki widok to rzadkość! Woody Allen nigdy nie pokazuje się publicznie z córkami. Fotografom udało się zrobić im zdjęcia przed hotelem w Los Angeles.

Beverly Hills, CA - Woody Allen stands outside The Regent Beverly Wilshire Hotel hugging his adopted daughters, Bechet and Manzie Tio, as he waits for the limo to arrive.  Woody's wife, Soony-Yi was around as well chatting away with a friend.  Woody has been busy premiering his newest film,

Bechet i Manzie Tio to adoptowane córki Allena i jego żony, Soon-Yi. Swoje imiona nastolatki zawdzięczają muzykom jazzowym - Sidneyowi Bechetowi, Manzie Johnson i Lorenzowi Tio. Wybitny reżyser przebywa obecnie z całą rodziną w Kalifornii, gdyż promuje tam swój najnowszy film - "To Rome With Love".

Woody Allen and Soon-Yi Previn attend the after party for the premiere of

Związek Allena i Soon-Yi rozpoczął się w 1991 roku i rozwijał się w atmosferze skandalu. Reżyser był wtedy z aktorką Mią Farrow, a Soon-Yi była jej córką! Allen jednak nigdy jej nie adoptował. Najpierw para spotykała się w tajemnicy, ale gdy w 1992 roku Farrow odkryła u Allena nagie zdjęcia Soon-Yi, wszystko wyszło na jaw. Byli partnerzy stoczyli sądową walkę o troje wspólnych dzieci (dwoje adoptowanych i jedno biologiczne). Związek Allena i Soon-Yi został napiętnowany. Ale oni, nie zważając na skandal, plotki czy też dzielące ich 35 lat różnicy (on ma 76, a ona 41), byli i nadal są szczęśliwi. W 1997 roku wzięli ślub. Adoptowali też dwie dziewczynki. Na stałe mieszkają oczywiście w ukochanym mieście reżysera - Nowym Jorku.

Beverly Hills, CA - Woody Allen stands outside The Regent Beverly Wilshire Hotel hugging his adopted daughters, Bechet and Manzie Tio, as he waits for the limo to arrive.  Woody's wife, Soony-Yi was around as well chatting away with a friend.  Woody has been busy premiering his newest film,

Jax

Zobacz także:

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków