Ewa FARNA zagra przed meczem POLSKA-CZECHY. Komu kibicuje?

Będzie gwiazdą wrocławskiej strefy kibica.
Komu kibicowała Ewa Farna Zagrała we Wrocławiu przed meczem Polska - Czechy. Ewa Farna, o której ostatnio było głośno z powodu wypadku samochodowego, stara się poprawić swój wizerunek. Zagrała we wrocławskiej Strefie Kibica. Ewa Farna, o której ostatnio było głośno z powodu wypadku samochodowego, stara się poprawić swój wizerunek. Na pewno dobrym krokiem w stronę odzyskania zaufania fanów był sobotni występ we Wrocławiu. Farna zagrała dla widzów zgromadzonych w Strefie Kibica koncert przed meczem Polska-Czechy. Farna czuje się Polką, jednak ma czeskie korzenie. Poza tym jest popularna po obu stronach naszej południowej granicy, a we Wrocławiu tłumnie pojawili się czescy kibice. Komu kibicowała Ewa? Nie udało nam się jej złapać - przygotowywała się już do występu. Zapytaliśmy o to jej menedżera, Marcina Góreckiego. - Z tego, co wiem, Ewa jest rozdarta. Ciężko jej się opowiedzieć po którejś ze stron - powiedział jeszcze przed meczem. - Czuje się Polką, jednak urodziła się w Czechach. Z drugiej strony taka sytuacja jest dla niej jakby komfortowa. Ktokolwiek wygra, Ewa będzie mogła się cieszyć. Pewnie życzyłaby sobie remisu, gdyby nie to, że remis też premiuje Czechów... Myślę, że jednak trochę bardziej skłania się ku kibicowaniu Polsce - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Ewa Farna, o której ostatnio głośno było z powodu wypadku samochodowego, stara się poprawić swój wizerunek. Na pewno dobrym krokiem w stronę odzyskania zaufania fanów jest dzisiejszy występ we Wrocławiu. Farna zagra koncert dla widzów zgromadzonych w Strefie Kibica przed meczem Polska-Czechy. Pełna widownia zapewniona! Farna czuje się Polką, jednak ma czeskie korzenie. Poza tym jest popularna po obu stronach naszej południowej granicy, a we Wrocławiu tłumnie pojawili się czescy kibice.

Komu będzie kibicowała Ewa? Nie udało nam się jej złapać - przygotowywała się już do występu. Zapytaliśmy o to jej menedżera, Marcina Góreckiego.

Z tego, co wiem, Ewa jest rozdarta. Ciężko jej się opowiedzieć po którejś ze stron. - powiedział w rozmowie z Plotek.pl. - Czuje się Polką, jednak urodziła się w Czechach. Z drugiej strony taka sytuacja jest dla niej jakby komfortowa. Ktokolwiek wygra, Ewa będzie mogła się cieszyć. Pewnie życzyłaby sobie remisu, gdyby nie to, że remis też premiuje Czechów... Myślę, że jednak trochę bardziej skłania się ku kibicowaniu Polsce - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Nie zazdrościmy Farnej takich dylematów...

tommy

Zobacz także:

Twardziel, jajcarz i... SNAJPER. Oto Wojtek SZCZĘSNY!

Eugen Polanski o meczu z Czechami: Musimy NAP*****LAĆ!

EwaFarna: Ludzie wyobrażają sobie, że schlałam się do niemoty