Charlize Theron obcięła włosy prawie na ZERO!

Za każdym razem, kiedy wychodzi z domu, aktorka ukrywa swoją nową fryzurę pod kapeluszem!

Co musiało się wydarzyć, że Charlize, znana ze swoich bujnych blond loków nagle zrobiła sobie fryzurę na rekruta? Wygląda na to, że zmieniła również kolor włosów! Oczywiście natychmiast pojawiły się spekulacje, że aktorka wzoruje się na Sinead O'Connor lub Natalie Portman.

Beverly Hills, CA - Actress Charlize Theron carries her baby boy Jackson in her arms as she make her way into the doctor's office for a check up for Jackson. Charlize dressed Jackson in a grey beanie cap and sweater to keep him warm for the early morning visit.  AKM-GSI     June 11, 2012  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Charlize Theron

Nic z tych rzeczy. Udało nam się ustalić, że powodem tej drastycznej zmiany była jej nowa rola w filmie. I to nie byle jakim! Charlize wcieli się w postać o przesympatycznym imieniu Furiosa, w kolejnej odsłonie przygód Mad Maxa. Wystąpi w niej jako jego przeciwniczka!

Hollywood, CA - Charlize Theron dropped by an office building in Hollywood today, trying to take cover under her gray fedora. The beautiful actress recently shaved her head for her upcoming film

Sądząc po fryzurze i imieniu postaci, zagra ostrą laskę. Mamy niestety kiepską wiadomość dla fanów gatunku. W filmie Mad Max: The Fury Road nie zobaczymy niestety Mela Gibsona, którego zastąpi Tom Hardy. Pierwszy klaps na planie padł 2 czerwca, a produkcja powstaje w Namibii. Reżyserem filmu jest George Miller.

Robi

Zobacz także:

Modelki stracą pracę? Kolejna SEKSOWNA aktorka w kampanii znanego domu mody

Bycie gwiazdą to coś więcej niż imprezki! Jak najsłynniejsi wykorzystują swoje wpływy

Superniania ZMIENIŁA FRYZURĘ! Poznajecie ją?

Jak podoba się Wam Charlize Theron w tak krótkich włosach?
Więcej o:
Komentarze (9)
Charlize Theron obcięła włosy prawie na ZERO!
Zaloguj się
 • jagss

  Oceniono 12 razy 10

  ależ ona jest piękna

 • koja

  Oceniono 13 razy 9

  Ładnemu we wszystkim ładnie. Charlize to piękna kobieta . I na dodatek świetna aktorka.

 • harrysilver

  Oceniono 8 razy 8

  "Mamy niestety kiepską wiadomość dla fanów gatunku. W filmie Mad Max: The Fury Road nie zobaczymy niestety Mela Gibsona, którego zastąpi Tom Hardy."

  Fan gatunku wie o tym od dawna.

 • cosma

  Oceniono 11 razy 5

  O D R O S N Ą !!! Spokojna - wasza - czaszka !!!

 • sylvia_schwarz

  Oceniono 7 razy 5

  Ona była, jest i zawsze będzie piękną kobietą !

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  ma racje myc latwiej!:)

 • anka61

  Oceniono 4 razy 2

  miała takie piękne włosy:(

 • paula.news

  Oceniono 9 razy 1

  Co ona zrobiła ze swoimi pięknymmi włosami?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy -4

  To nie może się udać. Miller zabrał się za część 4, mimo że sknocił dwie poprzednie. Nawet Theron tego nie jest w stanie uratować. Wyjdzie taki "John Carter".

  Robi, zrób no research. Film jest na etapie preprodukcji. Budżet: 100 mln dolarów. Miller klepie również sequel. Rzeczywiście kręcony będzie w Namibii, nie w Australii - jak początkowo planowano.

  "Oczywiście natychmiast pojawiły się spekulacje, że aktorka wzoruje się na Sinead O'Connor lub Natalie Portman"

  Natalie Portman to jej do pięt nie dorasta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX