Agata Młynarska ma nową miłość! Wiemy, kim jest tajemniczy nieznajomy

Parze długo udawało się ukrywać związek, ale wreszcie się wydało!
Agata Młynarska ma nową miłość! Parze długo udawało się utrzymać związek w tajemnicy, ale w końcu się wydało! Agata Młynarska znów jest zakochana. Artur Krajewski jest biznesmenem i sędzią golfowym. Dziennikarka poznała go podczas Warsaw Open Ladies Golf Cup latem 2011 Znana dziennikarka znowu jest zakochana. Agatę Młynarską i jej nowego faceta udało nam się wyśledzić na gali fundacji Teraz Polska, która odbyła się 13 czerwca w Teatrze Wielkim. Para chętnie pozowała razem do zdjęć. Czy to wielka miłość? - Nie będę komentować w żaden sposób zmyślonych informacji, ani wypowiadać się na temat mojego życia prywatnego. Choćby dlatego, że mój parter w żaden sposób nie jest nie jest związany z show-biznesem i ceni sobie prywatność - powiedziała nam Agata Młynarska. Udało nam się na szczęście dowiedzieć nieco więcej. W końcu od czego są znajomi. Pan Artur, a ściślej Artur Krajewski jesr biznesmenem i sędzią golfowym. Agata Młynarska poznała go podczas imprezy Warsaw Open Ladies Golf Cup latem 2011 roku. I podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. - Artur to wyjątkowy mężczyzna, człowiek z klasą, dla którego medialny szum to coś męczącego, ale rozumie, że specyfika pracy Agaty sprawia, iż muszą czasem występować publicznie. Ich miłość jest teraz na tyle silna, że nie zamierzają się bawić z nikim w chowanego - zdradziła tygodnikowi Rewia znajoma dziennikarki. Wygląda na to, że to jedna z najdłuższych zabaw w chowanego w naszym show-biznesie. W sumie łatwo ukryć się przed światem, jeśli partner jest sędzią golfowym. Wystarczy spotkanie w klubie golfa, gdzie tak z ulicy łatwo wejść się nie da. Przypomnijmy, że dziennikarka ma już za sobą szereg zakończonych rozczarowaniami związków. Z historykiem Leszkiem Kieniewiczem, biznesmenem Jerzym Porębskim oraz prezenterem pogody i dziennikarzem Jarosławem Kretem. Czy tym razem odnajdzie prawdziwe szczęście? Oby!

Znana dziennikarka znowu jest zakochana. Agatę Młynarską i jej nowego faceta udało nam się wyśledzić na gali fundacji Teraz Polska, która odbyła się 13 czerwca w Teatrze Wielkim.

Mlynarska Agata partner

Para chętnie pozowała razem do zdjęć. Czy to wielka miłość?

Nie będę komentować w żaden sposób zmyślonych informacji, ani wypowiadać się na temat mojego życia prywatnego. Choćby dlatego, że mój parter w żaden sposób nie jest nie jest związany z show-biznesem i ceni sobie prywatność - powiedziała nam Agata Młynarska.

Udało nam się na szczęście dowiedzieć nieco więcej. W końcu od czego są znajomi:). Pan Artur, a ściślej Artur Krajewski jesr biznesmenem i sędzią golfowym. Agata Młynarska poznała go podczas imprezy Warsaw Open Ladies Golf Cup latem 2011 roku. I podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Mlynarska Agata partner

Artur to wyjątkowy mężczyzna, człowiek z klasą, dla którego medialny szum to coś męczącego, ale rozumie, że specyfika pracy Agaty sprawia, iż muszą czasem występować publicznie. Ich miłość jest teraz na tyle silna, że nie zamierzają się bawić z nikim w chowanego - zdradziła tygodnikowi Rewia znajoma dziennikarki.

Wygląda na to, że to jedna z najdłuższych zabaw w chowanego w naszym show-biznesie. W sumie łatwo ukryć się przed światem, jeśli partner jest sędzią golfowym. Wystarczy spotkanie w klubie golfa, gdzie tak z ulicy łatwo wejść się nie da.

Mlynarska Agata partner

Przypomnijmy, że dziennikarka ma już za sobą szereg zakończonych rozczarowaniami związków. Z historykiem Leszkiem Kieniewiczem, biznesmenem Jerzym Porębskim oraz prezenterem pogody i dziennikarzem Jarosławem Kretem. Czy tym razem odnajdzie prawdziwe szczęście? Oby!

Robi

Zobacz także:

46-letnia Młynarska w "Vivie!". Sexy?

TE zdjęcia woleliby zachować dla siebie. Zobacz, jak ONI fatalnie wyglądali! [CZĘŚĆ 1]

Więcej o:
Komentarze (17)
Agata Młynarska ma nową miłość! Wiemy, kim jest tajemniczy nieznajomy
Zaloguj się
 • wilkowiecko

  Oceniono 28 razy 14

  "Agata Młynarska ma nową miłość! Wiemy, kim jest tajemniczy nieznajomy"

  Chodzącym portfelem ???????

 • gawronka

  Oceniono 13 razy 13

  U tych celebrytów to każda "miłość od pierwszego wejrzenia" .

 • browaryr

  Oceniono 17 razy 13

  ta to juz tez wiecej bolcow w doopie miala jak most grunwaldzki nitow-szaleje baba haha.

 • sensacja

  Oceniono 35 razy 11

  Agata Młynarska po wszystkich liftingach, tiunningach i innych operacjach wygląda jak córka swojego partnera. Po to wydała tyle kasy na zabiegi? żeby znaleźć faceta? Młynarska jest idealnym przykładem beztalencia o znanym nazwisku.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 8

  "Choćby dlatego, że mój parter w żaden sposób nie jest nie jest związany z show-biznesem i ceni sobie prywatność - powiedziała nam Agata Młynarska" - drugie zdjęcie dobitnie o tym świadczy.

 • andrea

  Oceniono 16 razy 6

  Biedne dzieci pani Agaty, co chwila "nowy partner" o miłostkach nie wspomniawszy, biedny też słynny tata na pewno nie raz trafił go szlag na obie córeczki.......

 • 2plus2to5

  Oceniono 7 razy 5

  Robi - ostatno o bialo-czerwonych koszulkach pisales , zdziwiony ,ze w Polsce teraz w takich chodza na mecze i podobni do siebie sa.Co bylo bardzo odkrywcze Twoim zdaniem .Teraz odkryles nowa milosc-browaryr chyba sprowadzil Cie na ziemie - to nie bylo takie trudne, pani Agata zakonnica nie jest, lubi zakochac sie od pierwszego wejrzenia.Nie pisz tez glupot typu .
  " Czy tym razem odnajdzie prawdziwe szczęście? Oby! "

  Gdyby tak sie stalo - to oczym bedziecie pisac, na szczescie ona lubi sie rozstawac .

 • elasp

  Oceniono 8 razy 2

  W starym piecu diabeł pali.

 • majaeczka

  Oceniono 15 razy 1

  Zawsze p. Agata ubierała się /na siłę/,na siłę sexy:)A tutaj nic na siłę i bardzo elegancko i bardzo sexy:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX