Seksowna Gisele Bundchen WIJE SIĘ na plaży w sesji dla "Vogue'a". I ŚWIECI piersiami!

Plażowa sesja znanej topmodelki.
Gisele Bundchen wije się na plaży Plażowa sesja znanej topmodelki. W paryskiej edycji "Vogue'a" pojawiła się Gisele Bundchen. Wzięła udział w plażowej sesji - wije się bez góry kostiumu kąpielowego, pokazując sutek Na okładce czerwcowo-lipcowego wydania paryskiej edycji "Vogue'a" pojawiła się zjawiskowa Gisele Bundchen. 31-letnią brazylijską topmodelkę możemy podziwiać w plażowej, wakacyjnej scenerii. Sesja jest naprawdę bardzo gorąca. Gwiazda modelingu w obiektywie Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadina seksownie wije się na plaży bez góry kostiumu kąpielowego. Na jednym ze zdjęć obejmuje się, zasłaniając swoje imponujące piersi. Zaświeciła nawet sutkiem! Trudno nie zauważyć, że modelka jest w świetnej formie. Na okładce prezentuje się zjawiskowo. Zgrabne plecy, pupa w piasku i ten zmysłowy wzrok... To się nazywa modelka światowego formatu!

Na okładce czerwcowo-lipcowego wydania paryskiej edycji "Vogue'a", pojawiła się zjawiskowa Gisele Bundchen. 31-letnią brazylijską topmodelkę możemy podziwiać w plażowej, wakacyjnej scenerii. Sesja jest naprawdę bardzo gorąca.

Gwiazda modelingu w obiektywie Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadina seksownie wije się na plaży bez góry kostiumu kąpielowego. Na jednym ze zdjęć obejmuje się, zasłaniając swoje imponujące piersi. Zaświeciła nawet... sutkiem!

Trudno nie zauważyć, że modelka jest w świetnej formie. Na okładce prezentuje się zjawiskowo. Zgrabne plecy, pupa w piasku i ten zmysłowy wzrok... To się nazywa modelka światowego formatu!

Co sądzicie o Gisele? Podoba Wam się w tej skąpej stylizacji?

Gisele Bundchen

qwerty

Zobacz także:

One nie boją się odważnych scen! Wielkie gwiazdy NAGO [CZĘŚĆ 5]

WIEMY, gdzie Shakira i Pique spędzili noc!

Więcej o: