Seksowna dziewczyna Ikera Casillasa na stadionie w Gdańsku. Była w PRACY! [FOTO]

Piękne WAG's wspierają swoich chłopaków, grających w Polsce. Sara Carbonero przyjechała, by kibicować swojemu partnerowi Ikerowi Casillasowi.
Sara Carbonero na stadionie w Gdańsku Piękna WAG przyjechała, by kibicować swojemu partnerowi Ikerowi Casillasowi Sara Carbonero, partnerka Ikera Casillasa, przyleciała na mecz Hiszpania- Włochy. Do Gdańska przybyła, aby pracować, jest bowiem dziennikarką stacji Telecinco. Sara Carbonero jest partnerką Ikera Casillasa, bramkarza reprezentacji Hiszpanii. Wraz z Shakirą przyleciała w niedzielę do Polski na mecz Hiszpania- Włochy. Okazuje się, że dziewczyna piłkarza nie pojawiła się w Gdańsku, by odpoczywać. Carbonero jest bowiem dziennikarką sportową hiszpańskiej stacji telewizyjnej Telecinco. Na stadionie w Gdańsku widziana była więc z mikrofonem. Po meczu przeprowadzała wywiady z piłkarzami. Piękność swoją znajomość z piłkarzem zawdzięcza pracy. Para oficjalnie jest razem od 2010 roku, ale informacje o ich romansie pojawiały się w mediach już wcześniej. Wszystko stało się jasne, gdy piłkarz udzielał wywiadu dziennikarce zaraz po wygranym finałowym meczu na Mistrzostwach Świata w RPA. Rozemocjonowany bramkarz nie mógł powstrzymać emocji i namiętnie pocałował dziennikarkę. Była bardzo zaskoczona tym przypływem uczuć na wizji. Carbonero, podobnie jak Shakira, w Polsce zatrzymała się w Hotelu Bryza w Juracie. Ciekawe, jak zareagowała na wynik meczu. Przypomnijmy, że Hiszpania zremisowała z Włochami.

Sara Carbonero jest partnerką Ikera Casillasa, bramkarza reprezentacji Hiszpanii. Wraz z Shakirą przyleciała w niedzielę do Polski na mecz Hiszpania- Włochy. Okazuje się, że dziewczyna piłkarza nie pojawiła się w Gdańsku by odpoczywać. Carbonero jest bowiem dziennikarką sportową hiszpańskiej stacji telewizyjnej Telecinco. Na stadionie w Gdańsku widziana była więc z mikrofonem. Po meczu przeprowadzała wywiady z piłkarzami.

10.06.2012 GDANSK , PGE ARENA GDANSK . HISZPANSKA DZIENNIKARKA SPORTOWA SARA CARBONERO PODCZAS PIERWSZEGO MECZU GRUPY C W TRAKCIE EURO 2012 ( HISZPANIA - WLOCHY ) . FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Piękność, swoją znajomość z piłkarzem zawdzięcza pracy. Para oficjalnie jest razem od 2010 roku, ale informacje o ich romansie pojawiały się w mediach już wcześniej. Wszystko stało się jasne, gdy piłkarz udzielał wywiadu dziennikarce zaraz po wygranym finałowym meczu na Mistrzostwach Świata w RPA. Rozemocjonowany bramkarz, nie mógł powstrzymać emocji i namiętnie pocałował dziennikarkę. Była bardzo zaskoczona tym przypływem uczuć na wizji.

Carbonero, podobnie jak Shakira, w Polsce zatrzymała się w Hotelu Bryza w Juracie.

Sara Carbonero

Ciekawe jak zareagowała na wynik meczu. Przypomnijmy, że Hiszpania zremisowała z Włochami.

Podoba Wam się piękna dziennikarka? Dziwicie się wyborowi Casillasa?

10.06.2012 GDANSK , PGE ARENA GDANSK . HISZPANSKA DZIENNIKARKA SPORTOWA SARA CARBONERO PODCZAS PIERWSZEGO MECZU GRUPY C W TRAKCIE EURO 2012 ( HISZPANIA - WLOCHY ) . FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

qwerty

Zobacz także:

Mucha, Zielińska, piękna miss. Gwiazdy uaktywniły się na EURO 2012. Co piszą na blogach i Facebooku? I jak się stroją?

Chłopak Shakiry ZACHWYCONY Polską: Czujemy się tu jak w domu!

Doda, Wojewódzki, Woliński... Gwiazdy uaktywniły się na EURO 2012! Co opublikowali na Facebooku? [TOP 10]

Więcej o:
Komentarze (42)
Seksowna dziewczyna Ikera Casillasa na stadionie w Gdańsku. Była w PRACY! [FOTO]
Zaloguj się
 • lisbeth

  Oceniono 30 razy 26

  Bardzo romantyczna historia ... zmyslona przez redachtorow na potrzeby artykulu. Tych dwoje poznalo sie w 2009 podczas pucharu konfederacji. Pamietny pocalunek podczas mundialu 2010 byl jedynie oficjalnym potwierdzeniem ich zwiazku.

 • mania2610

  Oceniono 16 razy 16

  i znowu musze to napisac znowu glupoty piszecie przeciez Sara juz przed rozpoczeciem euro przyleciala do Polski z innymi reporterami z telewizji telecinco

 • b23

  Oceniono 27 razy 15

  Popatrzcie sobie Grycanki ,Dody,Popki i Herbusie jak wyglada piekna kobieta,ktora ma co pokazac a nie pcha sie tak jak Wy w obiektywy....

 • ben_oni

  Oceniono 44 razy 10

  Nie rozumiem tych zachwytów na jej urodą. Ładna może i jest, ale nie więcej. Takich "pięknych" to w Polsce na pęczki i nikt by na nią nie zwrócił uwagi gdyby nie Casillas.

 • dodosdontquack

  Oceniono 30 razy 8

  to piekna kobieta, ale na takiej jakosci zdjeciach nawet ona nie moze dobrze wygladac...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 7

  Ta twarz... No, jeżeli jest seksowna - ktoś w redakcji ma lekkie wypaczenia.

 • monia095

  Oceniono 7 razy 7

  Sara była już kilka dni wcześniej w Gniewinie:)

 • gargantua

  Oceniono 29 razy 5

  nieciekawa twarz,przypomina transwestytę... do tego niekorzystny ten makijaż,bez pewnie o niebo lepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX