Shakira wylądowała w Gdańsku!

A razem z nią inne partnerki królów murawy.
Shakira już w Polsce! A razem z nią inne partnerki królów murawy Shakira, czyli dziewczyna Gerarda Pique oraz Sara Carbonero, partnerka Ikera Casillasa, przyleciały w niedzielę do Gdańska Stało się! Partnerka Gerarda Pique Shakira oraz Sara Carbonero, dziewczyna Ikera Casillasa, już są w Polsce. Piękne panie wylądowały w niedzielę na lotnisku w Gdańsku i pojechały na mecz Włochy-Hiszpania. Jak podał portal tvn24.pl, trener Hiszpanów doszedł do wniosku, że piłkarzom po meczu należy się odpoczynek i niedzielną noc oraz poniedziałkowy poranek mieli oni spędzić w towarzystwie swoich partnerek. Po meczu piłkarze i dziewczyny nie pojechali jednak do luksusowego hotelu Bryza w Juracie. Wybrali się do Gniewina - tam hiszpańska drużyna mieszka w czasie Euro. Ponoć zasady UEFA są jasne: piłkarze mogą się spotkać ze swoimi pięknymi paniami tylko raz na 4 dni. Shakira ma spędzić w Polsce kilka dni.

Stało się! Shakira, czyli partnerka Gerarda Pique oraz Sara Carbonero, dziewczyna Ikera Casillasa, już są w Polsce. Piękne panie wylądowały na lotnisku w Gdańku i pojechały na mecz Włochy-Hiszpania, który właśnie się zaczął.

Trener Hiszpanów doszedł do wniosku, że piłkarzom należy się odpoczynek i niedzielną noc i poniedziałkowy poranek spędzą oni w towarzystwie swoich partnerek - podaje portal tvn24.pl, powołując się na informacje z hotelu Bryza.

Po meczu piłkarze i ich partnerki nie pojadą jednak do luksusowego hotelu Bryza w Juracie. Wybiorą się do Gniewina - tam hiszpańska drużyna mieszka w czasie Euro. Ponoć zasady UEFA są jasne: piłkarze mogą się spotkać ze swoimi pięknymi paniami raz na 4 dni.

Shakira ma spędzić w Polsce kilka dni. Gdy tylko dorwiemy jej zdjęcia, na pewno zaraz wam pokażemy. Na razie taka Shakira na osłodę:

Pegaz

Zobacz także:

Ślicznotki, które zdobyły serca królów murawy. ZDJĘCIA!

Politycy, znani dziennikarze i gwiazdy na meczu otwarcia EURO 2012