Chłopak Shakiry ZACHWYCONY Polską: Czujemy się tu jak w domu!

Hiszpański gracz komplementuje Gdańsk. A już za chwilę przylatuje do niego Shakira.
Chłopak Shakiry ZACHWYCONY Polską Gerard Pique komplementuje Gdańsk "Świetne przyjęcie, czujemy się tu jak w domu!" - napisał na Twitterze hiszpański obrońca Gerard Pique po przyjeździe do Gdańska Media spekulowały, czy hiszpański związek futbolowy nie zakaże zawodnikom kadry korzystania z serwisów społecznościowych podczas Euro 2012. Twitter i Facebook miały być zagrożeniem dla koncentracji graczy. Koniec końców Hiszpanom pozwolono na łączenie się z fanami. Wykorzystał to Gerard Pique, chłopak Shakiry. Na swoim profilu podzielił się ze światem wrażeniami z przyjazdu do Gdańska, gdzie Hiszpania grała wczoraj swoje pierwsze spotkanie z reprezentacją Włoch. "Jesteśmy w Gdańsku!" - pisze piłkarz. - "Świetne przyjęcie, czujemy się tu jak w domu! Coraz mniej i mniej czasu do Euro... Naprzód!". Ostatecznie Hiszpanie zremisowali z Włochami 1:1. Niebyli usatysfakcjonowani wynikiem, a winą za swą grę obciążyli... murawę.

Media spekulowały, czy hiszpański związek futbolowy nie zakaże zawodnikom kadry korzystania z serwisów społecznościowych podczas Euro 2012. Twitter i Facebook miały być zagrożeniem dla koncentracji graczy. Koniec końców Hiszpanom pozwolono na łączenie się z fanami. Wykorzystał to Gerard Pique, chłopak Shakiry. Na swoim profilu podzielił się ze światem wrażeniami z przyjazdu do Gdańska, gdzie Hiszpania rozegra dzisiaj o 18:00 swoje pierwsze spotkanie z reprezentacją Włoch.

Gerard Pique

Jesteśmy w Gdańsku! - pisze piłkarz. - Świetne przyjęcie, czujemy się tu jak w domu! Coraz mniej i mniej czasu do Euro... Naprzód!

Lada chwila do Gdańska przylatuje też dziewczyna piłkarza Barcelony. Mamy nadzieję, że Shakira będzie równie zachwycona Polską, jak jej chłopak.

Shakira, Gerard Pique

Para niestety nie będzie mogła spotykać się za często podczas turnieju. Shakira na pewno zdekoncentrowałaby piłkarza bardziej niż Twitter :)

tommy

Zobacz także:

Shakira przylatuje do Polski!!! Już wyleciała ze Stanów!

PÓŁNAGIE ukraińskie feministki pod Stadionem Narodowym!

Modelki, dziennikarki, aktorki i piosenkarki. Kim są partnerki królów murawy?