TAK wygląda samochód Lindsay Lohan po wypadku. Prawie nic z niego NIE ZOSTAŁO!

Jej samochód nie nadaje się już do niczego.

Lindsay Lohan miała niejeden wypadek w swoim życiu i za każdym razem rozbijała droższy samochód. Tym razem gwiazda zniszczyła swoje Porsche Cayenne, którym wjechała w 18-kołową terenówkę.

Samochód jest w fatalnym stanie. Cały przód samochodu jest zniszczony i w niczym nie przypomina już luksusowego auta sprzed kolizji. To cud, że Lohan wyszła z wypadku bez poważniejszych obrażeń. Okazuje się, że bok samochodu został wgnieciony na skutek uderzenia w barierkę. Stłukła się również szyba od strony kierowcy.

EXCLUSIVE: This is what is left of Lindsay Lohan's Porsche Cayenne following a crash in Santa Monica. The car has been towed to a impound lot in Santa Monica where it has been hidden under a blue tarp.  Pictured: Lindsay Lohan's car

Patrząc na zdjęcie skasowanego samochodu, trzeba przyznać, że Lohan miała wiele szczęścia. Z maski Porsche Cayenne niewiele zostało. Przed wypadkiem gwiazda z dumą prezentowała swoje cacko na nowojorskich ulicach. Niestety auto jest już tylko pięknym wspomnieniem.

EXCLUSIVE: Pictures of Lindsay Lohan's Porsche that was involved in a crash with a truck in LA, leading to the actress being taken to hospital. Lohan was reportedly driving her black Porsche on Pacific Coast Highway in when it crashed into the back of a truck. Lohan went to an LA hospital after the crash but was not taken there by ambulance. Pictured: Lindsay Lohan

Ostatnio dość głośno było także o problemach finansowych aktorki. Wypadek z pewnością bardzo uszczupli jej i tak pomniejszający się majątek. Coby nie mówić, należy aktorce tylko współczuć. I pogratulować szczęścia.

U.S. actress Lindsay Lohan speaks at a media event on Thursday Sept. 24, 2009, in Singapore. Lohan is in the city-state to host the F1 Rocks TV program. (AP Photo/Wong Maye-E)

Pat

Zobacz także:

Lindsay Lohan miała WYPADEK SAMOCHODOWY!

Lindsay Lohan zaświeciła PIERSIĄ! Tym razem na planie nowego filmu

Gwiazdy też były dziećmi. My wiemy, jak wyglądały

Więcej o:
Komentarze (15)
TAK wygląda samochód Lindsay Lohan po wypadku. Prawie nic z niego NIE ZOSTAŁO!
Zaloguj się
 • luxowy

  Oceniono 18 razy 18

  Ludzie, to nie Cayenne tylko Panamera, sprawdzajcie co podajecie...

 • dexterek011

  Oceniono 12 razy 12

  To jest Porsche Panamera a nie Cayenne, pismaki!

 • trzezwy

  Oceniono 10 razy 10

  "wjechała w 18-kołową terenówkę."

  Jasne. 18-kołową. Napiszcie, że 36-kołową, co będziecie sobie żałowali debilizmów.
  ;>

 • paola1900

  Oceniono 6 razy 6

  Widziałam bardziej skasowane samochody m.in naszej Ewki, a ludzie wychodzą z dużo gorszych wypadków. Ale dziewczyna miała szczęście bo naprawdę niewiele brakowało by wypadek skończył się fatalnie.I nie rozumiem dlaczego plotek pisze tak jakby jakimś zdziwieniem było stłuczenie się szyby od strony kierowcy, pragnę także zauważyć, że szyby nie ma także od strony pasażera.

 • wasza_mama

  Oceniono 7 razy 5

  NO TO FAKTYCZNIE "STLUCZKA" ledwo RYSE WIDAC

 • rabarbara

  Oceniono 3 razy 3

  "Prawie nic z niego nie zostało". "Prawie" to Lindslay!

 • cerrie

  0

  No i przykro to mówić ale taka jest prawda, że ta kobieta sama się o to prosi by skończyć tak jak wiele gwiazd które albo się zaćpało albo zapiło na śmierć. A chyba ona ma 25 lat tak więc jeszcze ok. 2 lat jej zostało by załapać się do klubu 27. I nie ma w tym nic śmiesznego. Bo gdyby ci ludzie wzięli się w garść to jeszcze tyle mogliby osiągnąć. Ale nie oni wolą zejść z tego świata i to w tak mało subtelny sposób.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX