Lindsay Lohan miała WYPADEK SAMOCHODOWY!

To kolejny wypadek z udziałem aktorki.
Lindsay Lohan znowu miała wypadek To kolejny wypadek z udziałem aktorki. Przypadek? W piątkowy wieczór, kiedy Lindsay Lohan wracała z planu filmowego, jej samochód zderzył się z nadjeżdżającą furgonetką. Na szczęście nic się nie stało. W piątkowy wieczór, kiedy Lindsay Lohan wracała z planu filmowego, jej samochód zderzył się z nadjeżdżającą furgonetką. Podobno aktorka jechała z dużą prędkością. Za kierownicą srebrnego porsche siedziała sama gwiazda. Zaraz po wypadku przewieziono ją do centrum medycznego w Santa Monica w Kalifornii. Po wypadku wydano oświadczenie, z którego wynika, że nikt nie został poważnie ranny, a sama aktorka czuje się coraz lepiej. Dwie godziny po przyjeździe do szpitala została z niego zwolniona. Z relacji świadków wynika, że samochód miał zniszczony przód, wybitą szybę i skasowany bok, którym Lohan uderzyła w barierkę. W samochodzie nie było nikogo oprócz aktorki. Po wypadku z rozbitego porsche pomogli wydostać się jej inni kierowcy. To kolejny wypadek z udziałem aktorki. W 2005 roku jeden z paparazzich postanowił zorganizować pościg za gwiazdą, który skończył się stłuczką. W 2007 roku aktorkę aresztowano za jazdę pod wpływem alkoholu. Lohan straciła wtedy kontrolę nad swoim kabrioletem i uderzyła w krawężnik w Beverly Hills. Później było już tylko gorzej. W 2009 roku oskarżono ją nie tylko o prowadzenie pod wpływem alkoholu, ale również posiadanie kokainy. W sumie Lohan spędziła 250 dni na odwyku, 35 w zamknięciu domowym, 67 dni na pracy społecznej, 19 dni w sądzie i aż sześć razy usłyszała wyrok: "więzienie".

W piątkowy wieczór, kiedy Lindsay Lohan wracała z planu filmowego, jej samochód zderzył się z nadjeżdżającą furgonetką. Podobno aktorka jechała z dużą prędkością. Za kierownicą srebrnego porsche siedziała gwiazda, którą, zaraz po wypadku, przewieziono do centrum medycznego w Santa Monica w Kalifornii.

Po wypadku wydano oświadczenie, z którego wynika, że nikt nie został poważnie ranny, a sama aktorka czuje się coraz lepiej. Dwie godziny po przyjeździe do szpitala została z niego zwolniona.

Z relacji świadków wynika, że samochód miał zniszczony przód, wybitą szybę i skasowany bok, którym Lohan uderzyła w barierkę. W samochodzie nie było nikogo oprócz aktorki. Po wypadku z rozbitego porsche pomogli wydostać się jej inni kierowcy.

Na miejscu wypadku szybko zjawiło się pogotowie, jednak Lohan odmówiła pomocy lekarzy i wraz ze swoim menadżerem udała się do prywatnego szpitala.

To kolejny wypadek z udziałem aktorki. W 2005 roku jeden z paparazzich postanowił zorganizować pościg za gwiazdą, który skończył się stłuczką. W 2007 roku aktorkę aresztowano za jazdę pod wpływem alkoholu. Lohan straciła wtedy kontrolę nad swoim kabrioletem i uderzyła w krawężnik w Beverly Hills. Później było już tylko gorzej. W 2009 roku oskarżono ją nie tylko o prowadzenie pod wpływem alkoholu, ale również posiadanie kokainy. W sumie Lohan spędziła 250 dni na odwyku, 35 w zamknięciu domowym, 67 dni na pracy społecznej, 19 dni w sądzie i aż sześć razy usłyszała wyrok: "więzienie".

??NATIONAL PHOTO GROUP Lindsay Lohan and Samantha Ronson arrive into LAX Airport. Job: 080308J1 Non-Exclusive August 3rd, 2008 Los Angeles, CA nationalphotogroup.com

Pat

Zobacz także:

Lindsay Lohan zaświeciła PIERSIĄ! Tym razem na planie nowego filmu

Gwiazdy też były dziećmi. My wiemy, jak wyglądały

Słynne córki CHWALĄ SIĘ swoimi mamami!

Więcej o:
Komentarze (11)
Lindsay Lohan miała WYPADEK SAMOCHODOWY!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 7 razy 5

  a taczuszke na zelaznym kolku dac i niech pedzi(tylko na zelaznym!!!)

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 6 razy 4

  pozazdrościła Farnej ?

 • czeyo

  Oceniono 11 razy -1

  Tepa torba.Nienawidze bab za kierownicą.Czy tez bedzie glupio sie tlumaczyc jak marna-farna ?

 • antyg

  Oceniono 3 razy -3

  www.antygrycanki.pl powiedzmy, że jest to inne spojrzenie na popularność..

 • grotasolna

  Oceniono 5 razy -3

  Hulajnogę zabroniłbym jej prowadzić a co dopiero samochód.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy -3

  Znowu była na haju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX