Maja Ostaszewska: NIE JESTEM MATKĄ POLKĄ! Aktorka mówi, że unika szufladkowania. Ale...

"Bardzo źle znosiłam ciąże"

Maja Ostaszewska udzieliła magazynowi "Twój Styl" szczerego i przejmującego (niektórych) wywiadu. Aktorka chciała chyba udowodnić, że jest nowoczesna, otwarta i tolerancyjna. A wyszło trochę inaczej.

Gwiazda przyznała, że nie czuje się Matką Polką i że fatalnie znosiła ciąże.

Za drugim razem leżałam plackiem, zupełnie wycofałam się z pracy. To był koszmar. Ten stan wcale nie był cudowny.

Aktorka na pewno może liczyć na zrozumienie i współczucie wielu kobiet. Sama jednak nie wydaje się być specjalnie tolerancyjna dla cudzych poglądów:

Oczywiście czuję się feministką. Nie wiem, jak jakakolwiek inteligentna kobieta może się nią nie czuć.

Maja Ostaszewska.

Cóż, my wiemy - jak. (Wypowiedź jest tym ciekawsza, że Maja Ostaszewska deklaruje, iż unika zaszufladkowania. Szufladkowanie innych jest, jak widać, OK.)


W wywiadzie aktorka porusza fundamentalne kwestie - rozdziału Kościoła od państwa, in vitro. Krytykuje Romana Giertycha i wspomina pewna manifę.

Albo sprawa nierefundowanego in vitro - wyobrażam sobie, jaki to dramat dla ludzi, których na taki zabieg nie stać. Jestem za wyraźnym oddzieleniem Kościoła od państwa. A także za prawnym uregulowaniem sprawy aborcji. Wkurzył mnie szalony pomysł Romana Giertycha, że aborcja powinna być zakazana, nawet gdy zagraża życiu matki. Wtedy poszłam na manifę - a byłam w ciąży! - wyznała.

Maja Ostaszewska ma 40 lat. Znana jest m.in. z takich filmów jak "Katyń", "Dzieci Ireny Sendlerowej", czy "Uwikłanie" oraz z bycia prześladowaną za poglądy i wyznanie.

Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk

Al

Zobacz także:
Ostaszewska: Zrzucili mnie ze schodów, bo nie byłam katoliczką
Ostaszewska też paliła trawkę
Dirty dancing Chyry i Ostaszewskiej

Więcej o:
Komentarze (6)
Maja Ostaszewska: NIE JESTEM MATKĄ POLKĄ! Aktorka mówi, że unika szufladkowania. Ale...
Zaloguj się
 • ferdek_bagietka

  Oceniono 2 razy 0

  nie uważam się za rasistę i szowinistę ale profil jej nosa jakoś mnie zastanawia... :>
  a tak poza tym wywiad jak wywiad. tak samo zależy od odpytywanej jak i od odpytywującej. widać nie wyszło z obu stron.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy -3

  Durnowaty news. Ostaszewska też się niespecjalnie popisała - porusza istotne sprawy, ale miesza różne kwestie. Szczególnie feminizmu - słowa-wytrychu.

  "Cóż, my wiemy - jak. (Wypowiedź jest tym ciekawsza, że Maja Ostaszewska deklaruje, iż unika zaszufladkowania. Szufladkowanie innych jest, jak widać, OK.)" - plociuchowy pismaku - jak to niewiarygodnie brzmi w tekstach przez was kleconych.

 • riki_tiki

  Oceniono 16 razy -12

  najbardziej rozwala mnie jej pomysl o płaceniu pensji kurom domowym z budzetu państwa. ja tez sobie podcieram dupe, dawać kase..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX