Stanisław Soyka POCHWALIŁ SIĘ synami w telewizji!

Soyka z synami w telewizji śniadaniowej.
Soyka chwali się synami w telewizji! Stanisław Soyka z synami w telewizji śniadaniowej Coraz częściej znani rodzice chwalą się swoimi dziećmi w programach śniadaniowych. Tym razem z dorosłym potomstwem pokazał się znany muzyk Stanisław Soyka. Coraz częściej znani rodzice chwalą się swoimi dziećmi w porannych programach śniadaniowych. Tym razem z dorosłym potomstwem pokazał się znany muzyk Stanisław Soyka. W poniedziałkowym programie "Pytanie na śniadanie" pojawił się w towarzystwie synów: Antoniego i Jakuba. Ich wizyta była związana z promocją płyty, nad którą wspólnie pracowali. Przygotowali nowe aranżacje piosenek Czesława Niemena. Synowie Soyki, podobnie jak ojciec, są muzykami. Starszy z nich, Kuba, gra na perkusji. - Odkąd pamiętam, miałem pałki w rękach i waliłem po fotelach - wspomina swoje muzyczne początki Jakub Soyka. Młodszy syn Stanisława Soyki, Antoni, wyznał, że miał już wiele pomysłów na siebie. Myślał o dziennikarstwie, prawie i sporcie, jednak ostatecznie to właśnie muzyka stała się jego sposobem na życie. - Zostałem reżyserem dźwięku. I muzykiem też - wyznał Antek Soyka. Trudno nie zauważyć, że ojciec jest niesamowicie dumny ze swoich synów. Muzyk ma jednak bardzo zdrowe podejście do nienaturalnego, wyidealizowanego wizerunku w mediach. Z dużym dystansem podchodził do niekończących się pochwał Huberta Urbańskiego i Marzeny Rogalskiej, prowadzących program. - To nie są jakieś cudowne dzieci, bym nie przesadzał. To są normalni ludzie z krwi i kości - powiedział Stanisław Soyka. - Nie da się ukryć, że panowie są do siebie bardzo podobni. Jak się okazuje, nie tylko z wyglądu. Co mnie denerwuje, odziedziczyli po mnie również jakieś niefajne rzeczy. Nie będziemy jednak wchodzić w szczegóły - wyznał szczerze Stanisław Soyka. Panowie sprawiali wrażenie bardzo normalnych. Nie udawali idealnych, padło kilka szczerych słów...

Coraz częściej znani rodzice chwalą się swoimi dziećmi w porannych programach śniadaniowych. Tym razem z dorosłym potomstwem pokazał się znany muzyk Stanisław Soyka. W poniedziałkowym programie "Pytanie na śniadanie" pojawił się w towarzystwie synów: Antoniego i Jakuba.

Ich wizyta była związana z promocją płyty, nad którą wspólnie pracowali. Przygotowali nowe aranżacje piosenek Czesława Niemena. Synowie Soyki, podobnie jak ojciec, są muzykami. Starszy z nich, Kuba, gra na perkusji.

Odkąd pamiętam, miałem pałki w rękach i waliłem po fotelach - wspomina swoje muzyczne początki Jakub Soyka.

Jakub Soyka

Młodszy syn Stanisława Soyki, Antoni, wyznał, że miał już wiele pomysłów na siebie.  Myślał o dziennikarstwie, prawie i sporcie, jednak ostatecznie to właśnie muzyka stała się jego sposobem na życie.

Zostałem reżyserem dźwięku. I muzykiem też - wyznał Antek Soyka.

Antoni Soyka

Trudno nie zauważyć, że ojciec jest niesamowicie dumny ze swoich synów. Muzyk ma jednak bardzo zdrowe podejście do nienaturalnego, wyidealizowanego wizerunku w mediach. Z dużym dystansem podchodził do niekończących się pochwał Huberta Urbańskiego i Marzeny Rogalskiej, prowadzących program.

To nie są jakieś cudowne dzieci, bym nie przesadzał. To są normalni ludzie z krwi i kości - powiedział Stanisław Soyka.

Soyka

Nie da się ukryć, że panowie są do siebie bardzo podobni. Jak się okazuje, nie tylko z wyglądu.

Co mnie denerwuje, odziedziczyli po mnie również jakieś niefajne rzeczy. Nie będziemy jednak wchodzić w szczegóły - wyznał szczerze Stanisław Soyka.

Panowie sprawiali wrażenie bardzo normalnych. Nie udawali idealnych, padło kilka szczerych słów... Podobał się Wam ich występ w "Pytaniu na śniadanie"?

Soyka Stanislaw Sojka

qwerty

Zobacz także:

Kim jest facet, który wymyślił Kwejka i został milionerem

NOWY teledysk Dody już jest. Śpiewa z Dżagą!

Urszula Dudziak udaje kobietę z SEKSTELEFONU!

Więcej o:
Komentarze (15)
Stanisław Soyka POCHWALIŁ SIĘ synami w telewizji!
Zaloguj się
 • k8libby

  Oceniono 11 razy 7

  Poznałam chłopaków osobiście, to bardzo fajne chłopaki, grzeczne, dobrze wychowane, niezmanierowane. Staszek też fajny facet :)

 • dado

  Oceniono 5 razy 5

  Miałem okazjonalny kontakt z Panem Saszkim. Bardzo sensowny i sympatyczny gość. Nic dziwnego, że ma fajnych chłopaków.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 4

  Promocja płyty, a nie chwalenie się dziećmi. Programów o kulturze jest jak na lekarstwo, to muszą po śniadaniówkach latać.

 • cosma

  Oceniono 9 razy 3

  Sorry Stasiu - ale chłopcy - mnie nie interesują !

 • sansa

  Oceniono 7 razy 3

  Po raz n-ty w tytule dajecie, że ktoś "pokazał"swoje dzieci, a następnie pod zdjęciem jest pytanie "podobni?"

 • sansa

  Oceniono 7 razy 1

  Czy Antoni nie jest krewnym Figurskiego? ;-)

 • Gość: Oddana sluchaczka

  0

  Pan Stanisław wspaniały człowiek. Nigdy nie zapomne jego glosu i mega wielkiego serca jak bezinteresownie przyjechał z żoną do Wrocławia, by zagrać na rozpadajacym sie pianinie dla dzieci na onkologii. To był niesamowity koncert i taki spontaniczny. Dziękuję Panu bardzo za piekne wrażliwe serce :))) Swietny z Pana gość :))) Jedyny i niezastąpiony.

 • antyg

  0

  inne spojrzenie na popularność : www.antygrycanki.pl zapraszam

 • szaron_stoln

  Oceniono 6 razy -2

  Bardziej interesowałby mnie ten temat "na pasku": Jak kupić dobry krem do twarzy i nie przepłacić. No, ale ja muszę zasuwać do pracki, a nie śniadaniówki oglądać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX