Sukces polskiej projektantki! Cheryl Cole wystąpiła w kreacji EVY MINGE!

Jak wyglądała?
Sukces polskiej projektantki! Cheryl Cole wystąpiła w kreacji Evy Minge Eva Minge to jedna z niewielu rodzimych projektantek docenianych poza granicami Polski. Ostatnio Cheryl Cole wystąpiła w kreacji Evy przed królową Elżbietą II. Eva Minge to jedna z niewielu polskich projektantek docenianych poza granicami naszego kraju. Jej projekty już kolejny raz zauważyła brytyjska wokalistka Cheryl Cole. Artystka w poniedziałkowy wieczór wystąpiła przed królową Elżbietą II. Specjalnie na tę okazję wybrała elegancką suknię z kolekcji Minge. To niewątpliwy sukces naszej projektantki! Kreacja, wybrana przez Cole na tę ważną uroczystość, pochodzi z kolekcji Haute Couture 2012. Czarna suknia obszyta błyszczącymi cekinami, z imponującym farbowanym jedwabnym trenem, zrobiła ogromne wrażenie. Nic dziwnego. Gwiazda prezentowała się w niej wspaniale! Kreację zestawiła ze srebrnymi kolczykami i ciekawą bransoletką. Suknię, którą miała na sobie brytyjska wokalistka na obchodach diamentowej rocznicy panowania królowej, można było zobaczyć już w styczniu tego roku na wybiegu. Polska projektantka zaprezentowała wówczas swoją kolekcję na paryskim tygodniu mody. Pokaz zebrał bardzo wiele pozytywnych opinii. Kreacja Evy Minge wydaje się być stworzona dla Cheryl Cole. Wyglądała w niej lepiej niż modelka na wybiegu.

Eva Minge to jedna z niewielu polskich projektantek docenianych poza granicami naszego kraju. Jej projekty już kolejny raz zauważyła brytyjska wokalistka Cheryl Cole. Artystka w poniedziałkowy wieczór wystąpiła przed królową Elżbietą II. Specjalnie na tę okazję wybrała elegancką suknię z kolekcji Minge. To niewątpliwy sukces naszej projektantki!

Kreacja, wybrana przez Cole na tę ważną uroczystość, pochodzi z kolekcji Haute Couture 2012. Czarna suknia obszyta błyszczącymi cekinami, z imponującym farbowanym jedwabnym trenem, zrobiła ogromne wrażenie. Nic dziwnego. Gwiazda prezentowała się w niej wspaniale! Kreację zestawiła ze srebrnymi kolczykami i ciekawą bransoletką.

Suknię, którą miała na sobie brytyjska wokalistka na obchodach diamentowej rocznicy panowania królowej, można było zobaczyć już w styczniu tego roku na wybiegu. Polska projektantka zaprezentowała wówczas swoją kolekcję na paryskim tygodniu mody. Pokaz zebrał bardzo wiele pozytywnych opinii. Kreacja Evy Minge wydaje się być stworzona dla Cheryl Cole. Wyglądała w niej lepiej niż modelka na wybiegu.

Cieszycie się z sukcesu Evy Minge?

patrick field

Zobacz także:

Urszula Dudziak udaje kobietę z SEKSTELEFONU!

Nowa dziewczyna Wojewódzkiego LANSUJE się na salonach

Tak się bawi WARSZAWKA! CZTERY imprezy w JEDEN DZIEŃ!

Więcej o:
Komentarze (22)
Sukces polskiej projektantki! Cheryl Cole wystąpiła w kreacji EVY MINGE!
Zaloguj się
 • opetany

  Oceniono 30 razy 28

  Mimo, że sama wygląda nieciekawie, ta sukienka jak i jej inne projekty są naprawdę dobre. Moda na wybiegach to trochę sztuka dla sztuki, nikt nie zakłada na ulicy takich strojów jakie tam się prezentuje, ale ta sukienka prezentuje się niezwykle dobrze.

 • jagi

  Oceniono 27 razy 21

  Brawo pani Ewo,bardzo się cieszę,że odnosi pani sukcesy,...do tej pory zarezerwwane dla projektantów francuSkich i włoskich,..Polka potrafi:):):):):)

 • slodziaszna

  Oceniono 31 razy 13

  Wszystko ładnie i pięknie, ale nie rozumiem jednego: skoro projektuje kreacje na tak wysokim poziomie i wychodzi jej to tak jak w tym przypadku znakomicie to dlaczego sama wygląda tak trochę jak potwór?.. Nie rozumiem tego. I jak chcecie to możecie dać mi nawet -100 łapek, ale tak uważam i myślę że słusznie.

 • kasik3003

  Oceniono 15 razy 13

  Sukienka faktycznie wymiata, ale na Cole, bo na modelce już tak ciekawie nie wygląda, widać uroda dużo czyni

 • oneandonly

  Oceniono 15 razy 11

  nie rozumiem po co te zlosliwosci co do wygladu minge... to jej sprawa co z soba robi. wazne jest to, ze jest jedyna polska projektantka, ktora odnosi sukcesy na rynku miedzynarodowym. ale taki nasz narod jest, umie tylko srac w swoje gniazdo.

 • paula.news

  Oceniono 9 razy 9

  Nie lubię Evy Minge, ale gratuluję jej sukcesu!!

 • browaryr

  Oceniono 19 razy 7

  kto mi odpowie-dlaczego kobieta ktora ma kase,jezdzi po swiecie ,obraca sie miedzy roznymi ludzmi sama sie oszpeca?-nie rozumie-za choooja.

 • jad

  Oceniono 19 razy 7

  Sukienka piękna,dużo ładniejsza niż kocia buzia projektantki.

 • majaa19

  Oceniono 6 razy 6

  Zarobiła krocie a teraz i zyskała sławę. Nie przepadam za nią - sam wygląd jest dla mnie dziwny (że nie wspomnione o jej charakterze). Ma talent i jak widać doceniają to inni. www.retrix.pl/Minge/Pokaz.jpg
  Zmieniaj się na lepsze to nie boli :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX