NOWY teledysk Dody już jest. Śpiewa z Dżagą!

Fajny?
Dody śpiewa z Dżagą! Nowy teledysk samozwańczej królowej. Doda opublikowała w sieci najnowszy teledysk. Wideoklip powstał do nowego utworu "Twa energia". Dodzie towarzyszy w nim sobowtór- Dżaga. Zapowiadała, zapowiadała i w końcu jest. Nowy teledysk naszej rodzimej samozwańczej królowej! Piosenka, do której powstał klip nosi wiele mówiący tytuł "Twa Energia". Utwór był hymnem Parady Równości, która przeszła ulicami Warszawy w ubiegłą sobotę Doda nie jest jedyną śpiewającą w piosence osobą. Artystce towarzyszy jej przyjaciel i zarazem oficjalny sobowtór - Dżaga. - "Twa energia" jest utworem opisującym prawdziwą magiczną przyjaźń między dwojgiem ludzi. Hymnem, w którym przyjaciele stanowią trwały i niezdobyty bastion przeciwko wszelkiemu złu życia - czytamy w oficjalnym opisie klipu. Dowodem wielkiej przyjaźni między Dodą a Dżagą jest wykonanie przez artystkę tatuażu na plecach sobowtóra. Muzykę do utworu skomponował Tomasz Lubert, a tekst napisał Dżaga. Scenariusz do teledysku jest pomysłem Dody. Klip kręcony był na ulicach Warszawy, a także w stołecznym klubie Glam.

Zapowiadała, zapowiadała i w końcu jest. Nowy teledysk naszej rodzimej samozwańczej królowej! Piosenka, do której powstał klip nosi wiele mówiący tytuł "Twa Energia". Utwór był hymnem Parady Równości, która przeszła ulicami Warszawy w ubiegłą sobotę (Czaszka, motor i duży dekolt, czyli jak Doda bawiła się na Paradzie Równości). Doda nie jest jedyną śpiewającą w piosence osobą. Artystce towarzyszy jej przyjaciel i zarazem oficjalny sobowtór - Dżaga.

Doda, Dżaga

W oficjalnym opisie teledysku możemy przeczytać:

"Twa energia" jest utworem opisującym prawdziwą magiczną przyjaźń między dwojgiem ludzi. Hymnem, w którym przyjaciele stanowią trwały i niezdobyty bastion przeciwko wszelkiemu złu życia.

Dowodem wielkiej przyjaźni między Dodą a Dżagą jest wykonanie przez artystkę tatuażu na plecach sobowtóra.

Doda

Muzykę do utworu skomponował Tomasz Lubert, a tekst napisał Dżaga. Scenariusz do teledysku jest pomysłem Dody. Klip kręcony był na ulicach Warszawy, a także w klubie Glam.

Doda

Jak Wam się podoba?

Jax

Zobacz także:

Stara Doda powraca? Niestety wiele na to wskazuje...

Doda w Muzeum Narodowym! Jej fotografie wiszą obok Lady Gagi

Oni pokazali, jak mieszkają. Zobacz wnętrza domów gwiazd

Jak Wam się podoba nowy teledysk Dody?
Więcej o:
Komentarze (37)
NOWY teledysk Dody już jest. Śpiewa z Dżagą!
Zaloguj się
 • 198505

  Oceniono 26 razy 8

  W SUMIE TELEDYSK NISKOBUDŻETOWY ALE FAJNY KAWAŁEK LEPSZY NIŻ 2 OSTATNIE WIDAĆ JAK JEST JAK DODA PRACUJĘ SAMA A JAK Z TOMKIEM ZA CZASÓW VIRGIN UWIELBIAŁAM ICH KAWAŁKI POTEM NO...WIADOMO ALE FAJNIE ŻE VIRGIN WRACA TO NAJLEPSZE DLA DODY

 • iwonnth

  Oceniono 10 razy 6

  Super wieś party z Dodzią i Dżagą !!
  bawimy się hahaha

 • misiek2619

  Oceniono 27 razy 5

  mi się bardzo taka Doda podoba :)

 • ele

  Oceniono 13 razy 5

  pomyłka w nazwie utowru nie "trwa energia" ,a twa enregia ;*

 • koja

  Oceniono 20 razy 4

  To nie moja bajka, ale przypomina dawna Dodę. Nie jest źle.

 • petraa

  Oceniono 9 razy 3

  no powiedzmy... przynajmiej w swoim stylu...

 • veella

  Oceniono 19 razy 3

  To jest To ! <3 Dawka energii <3

 • ksztyk

  Oceniono 10 razy 2

  czy pod koniec teledysku jest tam chłopak ten Bartek z programu surowi rodzice? w teledysku przyjżyjcie się dokładnie 3:35 minucie zobaczcie. to chyba on. I jak on juz ma sławe dzięki swojemu wyglądzie , to nigdy nie zmieni sie na dobre tak jak by chciał zmienic jego i wygląd program "surowi rodzice". Ludzie robią z siebie jakies widowisko a jak sie to innym podoba i on staje sie slawny tak jak w tym teledysku to juz nie zmieni swojego wyglądu. Teledysk super:) pozdrawiam

 • saugdenstock

  Oceniono 12 razy 2

  fajny porszaczek w klipie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX