Urszula Dudziak udaje kobietę z SEKSTELEFONU!

Wkręcił ją Kamila Nosel.

Kamil Nosel zadzwonił do Urszuli Dudziak z propozycją, by wcieliła się w rolę pani z... sex telefonu. Oczywiście cała sytuacja była żartem na potrzeby programu "Nosel kręci w Radiu Zet". W jaki sposób dziennikarzowi udało się nabrać piosenkarkę?

Tym razem wcielił się w osobę z produkcji programu Szymona Majewskiego. Dziennikarz chciał zaprosić Dudziak do udziału w jego show.

Ja bardzo go lubię, ja go kocham, właściwie to go ubóstwiam, ale to wszystko proszę załatwiać przez moją menadżerkę - odpowiedziała profesjonalnie wokalistka.

Nosel jak zwykle wybrnął z sytuacji i przeszedł do konkretów. Opowiedział, na czym ma polegać jej rola w programie Szymona.

Chcemy zrobić taki wkręt z Tomkiem Jacykowem, za pośrednictwem pani. My będziemy się podpinać do telefonu Tomka Jacykowa. I Tomek Jacyków za każdym razem jak wybierze jakiś numer będzie się dodzwaniał do pani i uwaga... Pani będzie reprezentowała sex telefon - wytłumaczył Nosel.

Scenariusz żartu bardzo rozbawił piosenkarkę. Nerwowo się zaśmiała

To może być dosyć ciekawe, no! - stwierdziła lekko zakłopotana Dudziak. - Mamy teraz to nagrać?

21.07.2008 ZIELONA GORA URSZULA DUDZIAK    FOT. WOJCIECH KROLAK / AGENCJA GAZETA

Kamil Nosel poprosił ją o małą próbkę możliwości. Miało to ułatwić napisanie scenariusza.

Ok. Załóżmy że telefon dzwoni. Mówię -zaczęła Dudziak.

W tej chwili momentalnie zmieniła głos na zdecydowanie seksowniejszy.

Dzień dobry, dzień dobry panu. Przede wszystkim muszę panu powiedzieć, że pan ma taaaaaki seksualny głos i na pewno pan jest pięknie zbudowany. Jest pan na pewno wysportowany - szeptała wokalistka.

Nosel przerwał jej, prosząc o coś erotycznego. Dudziak momentalnie się poprawiła.

Na pewno ma pan piękne uszy...I na pewno ja bym bardzo chciała musnąć... MOIMI WARGAMI pana uszko - szeptała dalej wokalistka. - Jedno uszko, drugie uszko...

Jak na żarty Nosela zareagowała Dudziak, gdy dowiedziała się, że jest na antenie, posłuchasz tutaj. Jej reakcja była bardzo spontaniczna! Najważniejsze, że ma do siebie duży dystans! :)

23.05.2011 ZIELONA GORA , SPACER PO DEPTAKU Z URSZULA DUDZIAK .    FOT. AGNIESZKA WOCAL / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:  DEPTAK URSZULA DUDZIAK

qwerty

Zobacz także:

Ewa Farna płacze mówiąc o wypadku: Moje dłonie były pełne krwi

Tak się bawi WARSZAWKA! CZTERY imprezy w JEDEN DZIEŃ!

Znane Polki pochwaliły się mamami i córkami!