UPS! Kasia Tusk zapomniała oderwać metkę!

Roztargnienie?
Kasia Tusk zapomniała o metce! Roztargnienie? Jedno ze zdjęć na blogu Kasi Tusk zdradza, że premierówna schowała metkę do środka torebki. Złośliwi posądzają ją o współpracę z firmami odzieżowymi. Plaża, słońce, Kasia Tusk w szorcikach - taką sesję premierówna zamieściła na swoim blogu Make Life Easier. Ale jedno ze zdjęć nie jest dopracowane w szczegółach. Wygląda na to, że Kasia schowała metkę do środka torebki. A może z roztargnienia zapomniała o oderwaniu plastikowego elementu? Kasi często zarzuca się, że dostaje ubrania w zamian za reklamę. Czy schowana metka dowodzi, że w tych spekulacjach jest ziarno prawdy?

Plaża, słońce, Kasia Tusk w szorcikach... Piękny obrazek. Taką sesję premierówna zamieściła na swoim blogu. Ale jedno ze zdjęć nie jest takie idealne:

Kasia Tusk

(Screen z Makelifeeasier.pl)

Kasia Tusk

(Screen z Makelifeeasier.pl)

Kasia schowała metkę? Czy z roztargnienia zapomniała o oderwaniu plastikowego elementu? A może chodzi o coś zupełnie innego... Kasi często zarzuca się, że dostaje ubrania w zamian za reklamę. Czy schowana metka dowodzi, że to prawda? Sprawa jest podejrzana :)

kasia tusk.

(Screen z Makelifeeasier.pl)

Jak uważacie?

Jax

Zobacztakże:

Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę... Oceniamy blogi gwiazd [TOP10]

Kasia Tusk aktywnie spędza czas. TAK zaczęła majówkę! [ZDJĘCIA]

Doda, Beyonce, Kasia Tusk - co je łączy? Uwielbiają skąpe szorty!

Więcej o: