Ewa Farna o wypadku: Czułam się trzeźwa

Ewa Farna udzieliła wywiadu Marcinowi Sawickiemu.
Farna: Czułam się trzeźwa Ewa Farna udzieliła wywiadu Marcinowi Sawickiemu Idolka nastolatek Ewa Farna wystąpiła w niedzielę w "Dzień dobry TVN" i opowiedziała dokładnie o swoim wypadku. Piosenkarka w czasie wywiadu rozpłakała się. Idolka nastolatek Ewa Farna wystąpiła w niedzielę w "Dzień dobry TVN" i opowiedziała dokładnie o swoim wypadku. Widać było, że te wydarzenia są w niej ciągle żywe, piosenkarka w czasie wywiadu rozpłakała się. Ewa opowiedziała o dniu wypadku: - Ostanie parę dni naprawdę bez snu, naprawdę uczyłam się, uczyłam się. Maturę zdałam myślę, że fajnie, bo z odznaczeniem. Poszliśmy wtedy ze wszystkimi, którzy wtedy zdawali, około sześć osób, do restauracji. Tam była taka oferta, że był drink za darmo dla maturzystów. Ja miałam cztery te drinki, o 11 przestałam pić. W młodej artystce z każdym kolejnym zdaniem narastało napięcie, nerwowo zaciskała dłonie i przełykała ślinę: - O 6 rano byłam już tak bardzo zmęczona, przez te trzy dni co nie spałam, wsiadłam za kółko, jechałam do domu. Na tradycyjnej, klasycznej drodze, którą jeżdżę codziennie do szkoły - zasnęłam. Obudziło mnie trzęsienie prawych kół. W tym momencie emocje wzięły górę. Ewa nie mogła powstrzymać łez. Jednak nie przerwała rozmowy i kontynuowała: - Kiedy już stałam, popatrzyłam na dłonie - były pełne krwi. Wysiałam z auta, nie wiem, jakim cudem, bo wyglądało ono strasznie. Chodziłam po drodze, prosiłam, żeby ktoś zadzwonił po moich rodziców, pytałam, czy nikomu się nic nie stało. Skomentowała także oświadczenia policji o prowadzeniu po alkoholu: - Powiem szczerze, gdybym się czuła nietrzeźwa, to bym nie wsiadła do tego samochodu. Ale czułam się trzeźwa. Byłam tamtej nocy na imprezie, więc nie spałam. Skończyłam pić ok. 11 i przez 7 czy 6 godzin piłam już tylko kawę. Jednak to, że miałam do 1 promila, to są fakty. Nigdy bym nie zaprzeczała faktom. Dowiedzieliśmy się również, jakie konsekwencje do tej pory poniosła Farna: - Odebrano mi prawo jazdy, nie wiem na jak długo, bodajże pół roku.

Idolka nastolatek Ewa Farna wystąpiła dziś w "Dzień dobry TVN" i opowiedziała dokładnie o swoim wypadku. Widać było, że te wydarzenia są w niej ciągle żywe, piosenkarka w czasie wywiadu rozpłakała się.

Ewa Farna, Friends For Change: Projekt Green

Ewa opowiedziała o dniu wypadku:

Ostanie parę dni naprawdę bez snu, naprawdę uczyłam się, uczyłam się. Maturę zdałam myślę, że fajnie, bo z odznaczeniem. Poszliśmy wtedy ze wszystkimi, którzy wtedy zdawali, około sześć osób, do restauracji. Tam była taka oferta, że był drink za darmo dla maturzystów. Ja miałam cztery te drinki, o 11 przestałam pić.

W młodej artystce z każdym kolejnym zdaniem narastało napięcie, nerwowo zaciskała dłonie i przełykała ślinę.

O 6 rano byłam już tak bardzo zmęczona, przez te trzy dni co nie spałam, wsiadłam za kółko, jechałam do domu. Na tradycyjnej, klasycznej drodze, którą jeżdżę codziennie do szkoły - zasnęłam. Obudziło mnie trzęsienie prawych kół.

W tym momencie emocje wzięły górę. Ewa nie mogła powstrzymać łez. Jednak nie przerwała rozmowy i kontynuowała.

Kiedy już stałam, popatrzyłam na dłonie - były pełne krwi. Wysiałam z auta, nie wiem jakim cudem, bo wyglądało ono strasznie. Chodziłam po drodze, prosiłam, żeby ktoś zadzwonił po moich rodziców, pytałam, czy nikomu się nic nie stało.

Ewa Farna na planie klipu Nie zmieniajmy nic, mat.prasowe

Skomentowała także oświadczenia policji o prowadzeniu po alkoholu.

Powiem szczerze, gdybym się czuła nietrzeźwa, to bym nie wsiadła do tego samochodu. Ale czułam się trzeźwa. Byłam tamtej nocy na imprezie, więc nie spałam. Skończyłam pić ok 11 i przez 7 czy 6 godzin piłam już tylko kawę. Jednak to, że miałam do 1 promila, to są fakty. Nigdy bym nie zaprzeczała faktom.

Dowiedzieliśmy się również, jakie konsekwencje do tej pory poniosła Farna.

Odebrano mi prawo jazdy, nie wiem na jak długo, bodajże pół roku.

Piosenkarka mówiła także o tym, kto jej okazał największe wsparcie.

Moi rodzice są dla mnie ogromnym wsparciem. Powiedzieli  że to było nieodpowiedzialne, jednak nie krytykują mnie, bo robią to już wszyscy wokół. Większość fanów i większość przyjaciół okazała się wielkim wsparciem i wykazała się wyrozumiałością.

Ewa Farna, Friends For Change: Projekt Green

Ewa po wypadku wypowiada się bardzo dojrzale, to doświadczenie zdaje się być kamieniem milowym w jej życiu.

Zdałam dwie matury - dojrzałości i tę na papierze. 22 maja to są moje powtórne narodziny. To jest moja druga szansa i ja pragnę tę szansę wykorzystać. Jest większa pokora pokora wobec losu, wobec przyrody. Zrobiłam straszny błąd, że nieświadomie nietrzeźwa, a świadomie zmęczona, siadłam za kierownicą.

Farna miała wypadek

Przyznacie, że to bardzo dojrzałe słowa, jak na nastolatkę. Czyżby faktycznie traumatyczne doświadczenia ją odmieniły? Co myślicie o jej wywiadzie w "Dzień dobry TVN"?

zuz

Zobacz także:

Zdjęcia, które gwiazdy wolałyby zachować dla siebie. Zobacz, jak one FATALNIE wyglądały! [CZĘŚĆ 2]

Tak bawią się gwiazdy na festiwalu w Opolu!

Oni pokazali, jak mieszkają. Zobacz wnętrza domów gwiazd

Więcej o:
Komentarze (39)
Ewa Farna o wypadku: Czułam się trzeźwa
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 44 razy 30

  Ja po pol litra tez czuje sie trzezwy a mimo tego za kolko nie siadam. te farmazony niech sobie Farna w dupe wsadzi.

 • omena

  Oceniono 19 razy 15

  ja się pytam! czy ktoś kto jest odpowiedzialny i dojrzały jedzie autem na impreze i pije drinki wiedząc, że tej samej nocy będzie się wracać?! ktoś komu dano prawo jazdy powinien wiedzieć, że NIE WOLNO absolutnie pić alkoholu jak się ma zamiar wsiąść za kółko! niech dziękuję losowi, że nikogo nie pozabijała!

 • paola1900

  Oceniono 15 razy 13

  No i ok. Czuła się trzeźwa. Tylko chyba nie zdaje sobie sprawy że nawet najmniejsza dawka alkoholu we krwi obniża nasz refleks i zdolność do szybkiego reagowanie w razie niebezpiecznej sytuacji na drodze.Gdyby załóżmy coś jej wyskoczyło bezpośrednio przed samochód, to zanim podjęła by decyzję o hamowaniu już byłaby kilka metrów za przeszkodą. To, że nie jechała szlaczkiem nie oznacza jeszcze że była trzeźwa, bo w takim wypadku większość kierowców którzy prowadzili pod wpływem i spowodowali wypadek mogłaby powiedzieć to samo. Lubię Ewkę, chociaż do tej pory uważałam ją za mądrzejszą osobę, bo to co zrobiła było lekkomyślne i nieodpowiedzialne, przecież mogła pozbawić kogoś życia. To nie jest błąd, o którym można tak łatwo zapomnieć i powiedzieć: trudno stało się, każdemu zdarza się popełnić błąd. Taką lekkomyślnością mogła odebrać komuś kogoś bliskiego przy okazji zabijając też siebie. Wtedy swoją głupotą skrzywdziłaby kilkanaście osób jeśli nie więcej. Fajnie, jeśli wyciągnęła wnioski, bo następnym razem ona i inni mogliby nie mieć tyle szczęścia, co teraz.

 • niewygrzana

  Oceniono 15 razy 11

  Coś mi się nie chce wierzyć w to "nie wiedziałam". Nie wiem wszakże, co to były za drinki, ale nikt chyba nie jest na tyle radosny, by naprawdę wierzyć w to, że organizm młodej, drobnej kobiety, na dodatek po kilku nieprzespanych nocach, tak szybko metabolizuje alkohol, by po kilku godzinach można było jechać. 4 drinki - kurde, mnie tyle wystarczy, by nawet nie patrzeć na auto, ale co ja tam wiem, stara moralizująca ciotka...

 • sensacja

  Oceniono 23 razy 11

  Myślę, że mówi to, co kazał jej mówić ktoś mądrzejszy od niej. Ona swoimi słowami wyraziła się dobitnie po wypadku i wynikało z nich, że nie rozumie o co to całe "moralizowanie". Lepiej byłoby, gdyby nic już na ten temat nie mówiła.

 • koja

  Oceniono 9 razy 9

  Te naprzemienne fotki, natura , wrak samochodu, natura....konik to niby co? Wpływ na psychikę, czy co?

 • grzesioo

  Oceniono 13 razy 9

  Cóż za dramaturgia w artykule, jakie budowanie napięcia. Normalnie jak u Hiczkoka. :D I jakże filozoficzna treść:
  -Zdałam dwie matury - dojrzałości i tę na papierze.
  -Przyznacie, że to bardzo dojrzałe słowa, jak na nastolatkę. Czyżby faktycznie traumatyczne doświadczenia ją odmieniły?
  Normalnie Plotek robi się naprawdę poważnym portalem ...

 • browaryr

  Oceniono 20 razy 8

  tempa lalo-zawsze czuje sie trzezwy-nigdy nie gonie bez 100%-kocham piwko-skoncz pie.....c

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX