Zagraniczny portal o Cichopek: Wygląda jak plastikowa lalka

Retusz polskich grafików został zauważony.
Cichopek jak plastikowa lalka? Retusz polskich grafików został zauważony przez zagranicznych dziennikarzy Polska aktorka Katarzyna Cichopek na okładce magazynu "Cosmopolitan" wygląda jak lalka Barbie - czytamy na stronie amerykańskiego portalu The Huffington Post Katarzyna Cichopek ma swoje pięć minut w amerykańskich mediach. Okładka polskiej edycji miesięcznika "Cosmopolitan" z jej udziałem, została wybrana jedną z największych photoshopowych wpadek minionego miesiąca. Takie zestawienie przygotowuje co jakiś czas znany amerykański portal The Huffington Post. Polska aktorka znalazła się w tym rankingu obok popularnych sióstr Kardashian i Jessiki Alby. "Polska aktorka Katarzyna Cichopek na okładce czerwcowego numeru "Cosmopolitan" wygląda jak lalka Barbie. Ciało Cichopek zostało wyretuszowane tak bardzo, że wygląda jak z plastiku" - czytamy na stronie znanego amerykańskiego portalu The Huffington Post. Trzeba przyznać, że polscy graficy zaszaleli. Tytuł na okładce głosi "Jeszcze bardziej sexy!". Wygląda na to, że wzięli sobie te słowa do serca... A Waszym zdaniem zdjęcie polskiej aktorki faktycznie zasługuje na miano wpadki miesiąca?

Katarzyna Cichopek ma swoje pięć minut w amerykańskich mediach. Okładka polskiej edycji miesięcznika "Cosmopolitan" z jej udziałem, została wybrana jedną z największych photoshopowych wpadek minionego miesiąca. Takie zestawienie przygotowuje co jakiś czas znany amerykański portal The Huffington Post. Polska aktorka znalazła się w tym rankingu obok popularnych sióstr Kardashian i Jessiki Alby.

Katarzyna Cichopek

(screen z http://www.huffingtonpost.com/)

Redaktorzy portalu pozwolili sobie na porównanie Katarzyny Cichopek z... lalką Barbie!

Polska aktorka Katarzyna Cichopek na okładce czerwcowego numeru "Cosmopolitan Polska" wygląda po prostu jak lalka Barbie. Ciało Cichopek zostało wyretuszowane tak bardzo, że wygląda jak z plastiku - czytamy na stronie znanego amerykańskiego portalu The Huffington Post.

Trzeba przyznać, że polscy graficy zaszaleli. Tytuł na okładce głosi "Jeszcze bardziej sexy!". Wygląda na to, że wzięli sobie te słowa do serca...

Katarzyna Cichopek

(screen z http://www.huffingtonpost.com/)

A Waszym zdaniem zdjęcie polskiej aktorki faktycznie zasługuje na miano wpadki miesiąca?

Katarzyna Cichopek

A tak wygląda bez retuszu:

Cichopek Katarzyna Kasia

pepper

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA. Tłumy gwiazd na pokazie Simple

Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę w minionym tygodniu. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd

Tak bawiły się gwiazdy na imprezie Glamour!

Więcej o:
Komentarze (27)
Zagraniczny portal o Cichopek: Wygląda jak plastikowa lalka
Zaloguj się
 • milejdi

  Oceniono 35 razy 29

  Nie przepadam za Kasią, ale...szczerze? To na wszystkich okładkach, również tych zagranicznych, widzę takie wygładzone i poprawione ciała. Ba, ośmielę się twierdzić, że niektóre wyglądają jeszcze sztuczniej niż Cichopek na tej okładce.

 • stefanek

  Oceniono 58 razy 24

  Maja za duzo swoich plastikow to czepiaja sie naszych dziewczyn! A tu akurat Kasia bardzo ladnie i naturalnie wyszla. Porownujac te dwie foty nie widze zadnej roznicy! Poza tym Kasia nie ma w sobie NIC plastikowego! To piekna kobieta i walcie sie pajace! A wy zazdrosne zmije cicho tam...........

 • karakuliambro

  Oceniono 26 razy 20

  A to posunęli..."Aktorka"!!!

 • lenore

  Oceniono 25 razy 15

  Ale w zyciu nie zauwazylam u niej plastiku. Mimo to, wyglada jak laleczka, moze z powodu wzrostu.

 • ksantypa_222

  Oceniono 15 razy 13

  Może dzięki tej sesji Państwo Cichopek - Hakiel zdołają tyle zarobić, by wyjść z długów, na które tak bardzo narzekali??? Kredyty to wredna rzecz, trzeba je spłacać!

 • eneasz

  Oceniono 15 razy 9

  Przecież na zdjęciu poniżej, w sukience, specjalnie nie widać różnicy, a to foto chyba było bez fotoszopa, skoro na żywca, na jakiejś imprezie pod ścianą zostało złapane?
  Przesadzają. Albo ona po prostu już tak ma, jest naturalnie wyfotoszopowana, to znaczy zawsze tak odpicowana ;)

 • koja

  Oceniono 17 razy 9

  No tak w Usa to sama natura.

 • cerrie

  Oceniono 14 razy 8

  A powiedzcie gdyby fotografowie nie korzystali z photoshopa to kto wtedy kupowałby te wszystkie kolorowe piśmidła? Prawda jest taka że ci wszyscy którzy kupują taką makulaturę to robią właśnie dlatego że w takiej makulaturze pozujący ludzie są plastikowi czyli idealni bez skazy. Przecież nie od dziś wiadomo że ludzie dążą do tego by być idealni pod względem wyglądu, a że w realnym świecie nie zawsze jest to możliwe to chociaż popatrzą sobie na taką wyretuszowaną do granic możliwości Katarzynę Cichopek i poudają że one też by chciały tak "Doskonale" wyglądać. Ludzie nie lubią prawdy o sobie bo taka prawda bywa często bolesna.

 • gagula

  Oceniono 14 razy 6

  ale bikini ma ładne !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX