Edyta Pazura zachwyciła nas ŚWIETNĄ sylwetką! A za miesiąc RODZI!

Żona Cezarego Pazury wyglądała świetnie na imprezie Glamour.
Pazura wkrótce rodzi, a zachwyca figurą Żona Cezarego Pazury wyglądała świetnie na imprezie Glamour. Mimo że Edyta Pazura na za miesiąc ma rodzić, utrzymuje fenomenalną sylwetkę. Jest bardzo szczupła, a jej ciążowy brzuch przypomina piłkę włożoną pod sukienkę Mimo że Edyta Pazura na za miesiąc ma rodzić, nie przeszkadza jej to, by pojawiać się na oficjalnych imprezach u boku swojego męża. I wzbudza wielkie emocje wśród fotoreporterów, którzy za wszelką cenę starają się zrobić jej jak najlepsze zdjęcia. W czwartkowy wieczór Pazurowie pojawili się na gali "Kobieta Roku Glamour 2011". Edyta wyglądała naprawdę dobrze! W cytrynowej kreacji prezentowała się bardzo kobieco. Żona aktora jest w trzecim trymestrze ciąży, a mimo to utrzymuje fenomenalną formę. Jest bardzo szczupła, a jej ciążowy brzuszek przypomina trochę piłkę, włożoną pod sukienkę! Para na imprezie błyszczała. Widać było, że bardzo się kochają i wyczekują momentu przyjścia na świat potomka. Zwróciliśmy uwagę, że parę wspierają także inni celebryci. Gdy tylko weszli na salony, ci rzucili się, by powitać młodą kobietę w ciąży. Gdy tylko para uwolniła się od fotoreporterów, wymieniała uprzejmości z innymi znanymi osobami. "Mimo różnych komentarzy pojawiających się w mediach Edyta jest bardzo lubiana w środowisku artystycznym. Nic dziwnego. Jest ciepła, miła i bardzo otwarta" - mówi nasze źródło z otoczenia pary. Byliśmy świadkami pewnej sytuacji, która nas w tym utwierdziła. Po oficjalnej części gali Glamour, Pazura, nie zważając na nikogo, podbiegła do Magdy Mielcarz, by pogratulować jej zdobycia nagrody magazynu Glamour. Pocałunków i uścisków nie było końca.

Mimo że Edyta Pazura na za miesiąc ma rodzić, nie przeszkadza jej to, by pojawiać się na oficjalnych imprezach u boku swojego męża. I  wzbudza wielkie emocje wśród fotoreporterów, którzy za wszelką cenę starają się zrobić jej jak najlepsze zdjęcia.

W czwartkowy wieczór Pazurowie pojawili się na gali "Kobieta Roku Glamour 2011". Edyta wyglądała naprawdę dobrze!

Cezary Pazura, Edyta Pazura

W cytrynowej kreacji prezentowała się bardzo kobieco. Żona aktora jest w trzecim trymestrze ciąży, a mimo to utrzymuje fenomenalną formę. Jest bardzo szczupła, a jej ciążowy brzuszek przypomina trochę piłkę, włożoną pod sukienkę! Utrzymać taką formę w "okresie błogosławionym" to spory wyczyn. Warto również zwrócić uwagę na jej imponujący dekolt. Jest HOT!

Pazura Cezary zona Edyta

Para na imprezie błyszczała. Widać było, że bardzo się kochają i wyczekują momentu przyjścia na świat potomka. Zwróciliśmy uwagę, że parę wspierają także inni celebryci. Gdy tylko weszli na salony, ci rzucili się, by powitać młodą kobietę w ciąży. Gdy tylko para uwolniła się od fotoreporterów, wymieniała uprzejmości z innymi znanymi osobami.

Mimo różnych komentarzy, pojawiających się w mediach, Edyta  jest bardzo lubiana w środowisku artystycznym.  Nic dziwnego. Jest ciepła, miła i bardzo otwarta - mówi nasze źródło z otoczenia pary.

Byliśmy świadkami pewnej sytuacji, która nas w tym utwierdziła. Po oficjalnej części gali Glamour, Pazura nie zważając na nikogo, podbiegła do Magdy Mielcarz, by pogratulować jej zdobycia nagrody magazynu Glamour. Pocałunków i uścisków nie było końca.

Podoba się Wam w tym wydaniu?

Edyta Pazura, Cezary Pazura

qwerty

Zobacz także:

Warszawka baluje NON STOP. Kto i gdzie się bawił?

Są piękne, sławne i... noszą za duże buty!

Gwiazdy na pokazie Deni Cler

Więcej o: