Podpatrzyliśmy: Ślotała bawiła się z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. Wiemy, jak się poznali!

Czy to jego stylistka?
Ślotała bawiła się ze Szczęsnym Na ostatnim pokazie Roberta Kupisza stylistka towarzyszyła znanemu bramkarzowi Zofia Ślotała często jest widywana w towarzystwie znanych kolegów. Na pokazie Roberta Kupisza stylistka towarzyszyła bramkarzowi Wojciechowi Szczęsnemu. Zofia Ślotała, dziewczyna Borysa Szyca, często jest widywana w towarzystwie znanych kolegów. Na ostatnim pokazie Roberta Kupisza stylistka towarzyszyła bramkarzowi reprezentacji Polski, Wojciechowi Szczęsnemu. 21-letni piłkarz jest prawdziwą gwiazdą, cenioną nie tylko w kraju, ale i za granicą. Gra w angielskim klubie piłkarskim Arsenal i pewnie sporo zarabia. Jak zauważyliśmy, na pokazie zabrakło Borysa Szyca, który ostatnio unika oficjalnych imprez. Ale dla Ślotały obecność na modowych wydarzeniach to świetna okazja, by zdobyć nowe kontakty. - Zosia i Szczęsny znają się od jakiegoś czasu. Plotkuje się, że sama postanowiła zdobyć jego numer i to z pozytywnym skutkiem. Wygląda na to, że lubią swoje towarzystwo - mówi nasze źródło. Szczęsny zwracał uwagę świetną stylizacją. Może to zasługa młodej stylistki? Zofia Ślotała lubi obracać się wśród znanych osób. Przez jakiś czas spotykała się z celebrytą Mikołajem Komarem i tancerzem Żorą Koroliowem. Przypisywano jej również związek z aktorem Kubą Wesołowskim. Obecnie jest partnerką Borysa Szyca.

Zofia Ślotała, dziewczyna Borysa Szyca często jest widywana w towarzystwie znanych kolegów. Na ostatnim pokazie Roberta Kupisza, stylistka towarzyszyła bramkarzowi reprezentacji Polski, Wojciechowi Szczęsnemu. 21-letni piłkarz jest prawdziwą gwiazdą, cenioną nie tylko w kraju, ale i za granicą. Gra w angielskim klubie piłkarskim Arsenal i pewnie sporo zarabia.

Wojciech szczęsny, Zofia Ślotała

Jak zauważyliśmy, na pokazie zabrakło Borysa Szyca, który ostatnio unika oficjalnych imprez. Ale dla Ślotały obecność na modowych wydarzeniach to świetna okazja, by zdobyć nowe kontakty.

Zosia i Szczęsny znają się od jakiegoś czasu. Plotkuje się, że sama postanowiła zdobyć jego numer i to z pozytywnym skutkiem. Wygląda na to, że lubią swoje towarzystwo - mówi nasze źródło.

Szczęsny zwracał uwagę świetną stylizacją. Może to zasługa młodej stylistki?

Pokaz Roberta Kupisza, Soho Factory, 29.05.2012, fot. WBF

Zofia Ślotała lubi obracać się wśród znanych osób. Przez jakiś czas spotykała się z celebrytą Mikołajem Komarem i tancerzem Żorą Koroliowem. Przypisywano jej również związek z aktorem Kubą Wesołowskim. Obecnie jest partnerką Borysa Szyca.

Zofia Ślotała

Udało nam się podpatrzeć, że Ślotała, Szczęsny i ich kolega, razem wychodzili z imprezy w Soho Factory. Pojechali jedną taksówką.

Co myślicie o tej znajomości?

Zofia Ślotała

qwerty

Zobacz także:

TAK wygląda nowa dziewczyna Szyca. Ładniejsza od Śródki?

Wiemy, kim jest nowa dziewczyna Borysa Szyca

Gwiazdy UWIELBIAJĄ Roberta Kupisza. Zobacz, kto przyszedł na jego pokaz

 

 

Więcej o:
Komentarze (36)
Podpatrzyliśmy: Ślotała bawiła się z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. Wiemy, jak się poznali!
Zaloguj się
 • seznam

  Oceniono 74 razy 72

  Co ona ma na nogach?
  Przypomina mi to buty z filmów o mafii. W takich betonowych butach spuszczało się gości do wody. To teraz jest modne na salonach?

 • wulfi

  Oceniono 70 razy 66

  uroda pszenno-buraczana -w sam raz na sekretarke-szparke producenta kostki brukowej

 • robbo_millenium

  Oceniono 61 razy 55

  Co to jest do ku... za Ślotała? Skąd wzięliście tę pasztetnicę? W produkcji ch...a wartych pustych gwiazdeczek nie macie sobie równych!!

 • dannymo

  Oceniono 41 razy 41

  pewnie sporo zarabia - w ch.......j zarabia i dobrze o tym wiecie redaktorzyny

 • sansa

  Oceniono 45 razy 39

  Czy ona już z każdym się ślotała?

 • lisbeth

  Oceniono 39 razy 31

  Jak widac Szyc to przepustka do swiata celebrytow. Powinien wprowadzic oplate za swoje uslugi. A panienka karierowiczka jakich malo.

 • wszechwiedzaca

  Oceniono 37 razy 31

  Czemu oni na nią lecą? Jest mało atrakcyjna i z oczu bije pustka i głupota. Ale widać, że nadal jest zapotrzebowanie na panie do towarzystwa.

 • gagula

  Oceniono 33 razy 29

  Szczęsny taki ładny, a ona ... lepiej niech se z tym Szycem zostanie, a Wojtka zostawi w spokoju, on teraz ma kontuzje leczyć !

 • arsenalfan26

  Oceniono 29 razy 25

  Szczęsny, błagam. Ona jest okropna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX