Gość do Szulim: Pani ŁŻE! PALI Pani MARIHUANĘ OD 15 LAT!

Agnieszka Szulim przyłapana na kłamstwie? Krewki gość twierdzi, że przed programem mówiła, że regularnie pali "zioło"...

Odcinek "Pytania na śniadanie", w którym gospodarze rozmawiali z gośćmi o polityce antynarkotykowej, z pewnością przejdzie do historii programu. Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel zaprosili do studia Jakuba Szpaka, działacza fundacji Wolne Konopie i profesora Mariusza Jędrzejko, reprezentującego Mazowieckie Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Jak można się domyślić po doborze gości, dyskusja o legalizacji marihuany była bardzo gorąca. W pewnym momencie rozemocjonowany profesor nie wytrzymał i wypalił do Agnieszki Szulim:

Ja jestem wewnętrznie zdruzgotany, jeśli Pani Redaktor - tu wskazał na Szulim - przed chwilą mi mówi, że pali marihuanę od piętnastu lat! Pracuje Pani w publicznej telewizji!

Pytanie na śniadanie

Prowadząca nie straciła rezonu, chociaż było widać, że jest zaskoczona bezpośrednim atakiem gościa.

A kiedy ja to niby panu powiedziałam? - odparła, starając się, aby jej głos zabrzmiał spokojnie.
Przed chwilą. Przed kamerą. - niestrudzenie brnął Jędrzejko.
"Przed kamerą" tak Panu powiedziałam? - dopytała z politowaniem Szulim.

Tomasz Kammel, Agnieszka Szulim

Przed programem tak mi Pani powiedziała. - profesor nie dał się zbić z tropu - Jest Pani pracownikiem publicznej telewizji i mówi Pani:  łamię od 15 lat prawo...
Ja sobie nie przypominam, żebym to Panu mówiła, Panie Profesorze. - Szulim nadal zaprzeczała spokojnym tonem.
To znaczy, że w tej chwili, na antenie publicznej Pani ŁŻE! - dobitnie podsumował gość.

Pytanie na śniadanie

No faktycznie, któreś z nas kłamie. - uśmiechnęła się nieznacznie prowadząca.
Na pewno nie ja! - skończył wątek profesor Jędrzejko.

Agnieszka Szulim jak gdyby nigdy nic podjęła rozmowę, pytając gościa o dane statystyczne. Jesteśmy pełni podziwu dla jej opanowania. Zobaczcie zresztą sami, jak cała sprawa wyglądała w telewizji. Gorąco robi się mniej więcej od 5 minuty i 35 sekundy nagrania.

Co sądzicie o całej tej sytuacji? Czy faktycznie Szulim wyznała gościowi coś takiego? Opanowanie, z jakim zbijała jego zarzuty, może świadczyć o jej czystym sumieniu. Ale skoro takiej rozmowy nie było, to jak Jędrzejko wydumał sobie taką teorię? Coś nam tu nie gra... W każdym razie drażliwy profesor chyba nie pojawi się więcej w śniadaniowym programie TVP.

tommy

Zobacz także:

Agnieszka Szulim pozuje na okładce "Maxima"!

Kammel z nożem na gardle: Nie będę więcej poniżał Agnieszki na wizji

Piersi polskich gwiazd w niebezpieczeństwie? MOGĄ PĘKNĄĆ!

Więcej o:
Komentarze (38)
Gość do Szulim: Pani ŁŻE! PALI Pani MARIHUANĘ OD 15 LAT!
Zaloguj się
 • ewka0301

  Oceniono 41 razy 33

  Widziałam całą rozmowę na żywo. I moim zdaniem p. Szulim przyznała się poza kamerami profesorowi że pali i nie widzi w tym nic złego ufając że ma zdrowy rozsądek, trochę taktu i zatrzyma to dla siebie a on zachował się jak ch*m i to co ona mu powiedziała w zwierzeniu wypaplał na antenie. Następnym razem Pani Agnieszka powinna się zastanowić czy są to na pewno sprawy o których warto rozmawiać z każdym bo jak widać temat budzi kontrowersje. I prawdą jest że po jednej osobie nie będzie widać ze pali marihuanę czy bierze narkotyki a dla drugiej może się to skończyć gorzej - tu się zgadzam z profesorem że nie należy nikogo nakłaniać do palenia bo różnie może się to skończyć. Tyle.

 • leila

  Oceniono 40 razy 28

  Nigdy Szulim nie wyglądała mi na miłą i szczerą osobę.

 • 2plus2to5

  Oceniono 31 razy 21

  W luznej rozmowie przed programem pewnie cos podobnego mowila . Nie spodziewala sie ,ze rozmowca nie uznaje dwoch prawd ,przed kamera i prywatnie.Pewne jest, profesorem on bedzie dalej , a czy pani Szulim bedzi prowadzila program - zalezy od przesa.Moim skromnym zdaniem , dostala lekcje " co to jest dwulicowosc", ale na tym zakonczyl bym cala sprawe.

 • sansa

  Oceniono 39 razy 19

  Może nareszcie Siulim wyleci z tv...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 34 razy 18

  Szulim musi uważać, bo od maryśki jej się jeszcze botoks rozpuści i co wtedy? Zostanie Polonia 1 albo Tele 5 tylko.
  Najzabawniejszy jest i tak fakt sprzeczki w tym programie - zawsze sztywni (jakby ktoś im kołki w tyłek powsadzał), a tu taka akcja.

 • pupke

  Oceniono 58 razy 18

  ludziom sie juz w glowach poprzewracalo....marihuana dla mnie to narkotyk i tyle,precz z tym ch...s.....em!!!!!!!!

 • art_102

  Oceniono 33 razy 17

  Jak wypaliła trawkę przed programem, to stać ją było na luz. Nie wierzę żeby prof. imputował jej takie rzeczy bezpodstawnie i to przed widzami. Jego wściekłość jest tak duża, że musiał tą dwulicowością wyprowadzić go z równowagi. Zaprasza gościa od uzależnień do programu, gościa, który napatrzył się na niejedno przegrane życie, i zabawia się w "dwugłos". To jej wypalił, i dobrze zrobił..., a że go pewnie więcej nie zaproszą, to nic straconego, nie sądzę żeby mu zależało na uczestnictwie w "mowie trawie".

 • lenore

  Oceniono 36 razy 16

  Kompletna blondyna. Przed kamerami sie nie przeklina i nie miele ozorem, bo zawsze moga byc wlaczone, albo 'zyczliwa' osoba z produkcji moze to opublikowac. Powinna wyleciec za glupote i brak profesjonalizmu.

 • wasza_mama

  Oceniono 25 razy 15

  NIECH SE JARA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX