TOPtrendy: Bednarek cierpliwie rozdawał autografy! Zobacz nasze fotki

Narodziny wielkiej gwiazdy?

Kamil Bednarek cieszy się najwiekszym zainteresowaniem na tegorocznym festiwalu Polsatu. Tłumy fanek szalały na wczorajszym koncercie! Nastolatki, a nawet kilkuletnie dziewczynki zbiegły z góry hali Ergo Arena pod samą scenę, gdy tylko Sykut i Rock zapowiedzieli występ gwiazdy. Fanki skakały, machały, tańczyły i po prostu świetnie się bawiły.

A potem długo i cierpliwie czekały, aż ich nowy idol zacznie rozdawać autografy. Bednarek oczywiście nie pozostał im dłużny. Z uśmiechem na ustach, i bez żadnego gwiazdorskiego nadęcia (co nie uszło uwadze redakcji Plotek.pl), okazywał zainteresowanie swoim fankom. Wspólne zdjęcie i podpis gwiazdy - po koncercie spełniło się marzenie niejednej dziewczyny.

Kamil Bednarek

Saw

Zobacz także:
Publiczność dopisała, gwiazdy nie zawiodły. Nasza redakcja subiektywnie o koncercie Top
Gwiazdy na konferencji prasowej TOP TRENDY 2012

Więcej o:
Komentarze (9)
TOPtrendy: Bednarek cierpliwie rozdawał autografy! Zobacz nasze fotki
Zaloguj się
 • kkmm

  Oceniono 24 razy 18

  chyba jest sympatyczny bo naturalny normalny.......

 • patryk4172

  Oceniono 14 razy 6

  Bedzie jutro w moim miescie

 • subiektywna2

  Oceniono 4 razy -2

  Mam nadzieję,że to nie tylko na pokaz. Poznałam Kamila zaraz po MT i powiem szczerze,że jego muzyka ok-ale jego zachowanie mnie odrzucało. Oglądając Bitwe na głosy polubiłam go od nowa,oby nie na próżno :D

 • meg77

  Oceniono 13 razy -3

  I znów... Póki co, Bednarek jest topowy, jest ulubieńcem mediów, a nawet wrednych z definicji portali plotkarskich. Więc nawet tu ochy i achy tudzież laurki. Ale za pół roku, góra rok powieje inny wiatr, trzeba bedzie zrobić miejsce komus innemu, i Bednarek już bedzie tępiony i zacznie się go ludziskom obrzydzać w tempie ekspresowym. I te same kilkuletnie dziewczynki migusiem przekwalifikują się na hejterki, czyli pantarej i patataj.

 • tom

  Oceniono 11 razy -5

  i znów bednarek.widzę,że dzień bez bednarka to dzień stracony

 • patryk4172

  Oceniono 17 razy -13

  Aha. On jest...taki sb

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX