TOP TRENDY: Ewa Farna NIE WYSTĄPIŁA! Dalsze konsekwencje WYPADKU

Ewa Farna nie pojawiła się w Sopocie.
Ewa Farna nie wystąpiła na Top Trendy Dalsze konsekwencje wypadku... Ewa Farna nie pojawiła się w piątek na scenie Top Trendy 2012. Gwiazda miała odebrać nagrodę za jedną z dziesięciu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt Ewa Farna nie pojawiła się w piątek na scenie Top Trendy 2012. Miała odebrać nagrodę jako autorka jednej z dziesięciu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. - Niestety, jak wiecie, Ewa Farna miała... pewien wypadek. Nie mogła się u nas pojawić... Nie martw się Ewa, pamiętamy o tobie. Nagroda czeka! - powiedział prowadzący galę Maciek Rock, gdy nadeszła pora na jej występ, a publiczność zgromadzona w Ergo Arenie nagrodziła nieobecną gromkimi brawami. Farna ma podwójnego pecha. Nie dość, że spowodowała groźny wypadek pod wpływem alkoholu i całkowicie skasowała samochód, to jeszcze przegapiła przez to jeden z najważniejszych koncertów sezonu. Żałujecie? Chcielibyście usłyszeć jakiś kawałek z płyty "Ewakuacja" zagrany na żywo?

Można było się tego spodziewać... Ewa Farna nie pojawiła się na scenie Top Trendy 2012. Miała odebrać nagrodę jako autorka jednej z dziesięciu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt.

Gdy nadeszła jej kolej na występ, prowadzący galę Maciek Rock powiedział:

Niestety, jak wiecie, Ewa miała... pewien wypadek. Nie mogła się u nas pojawić...

Ze strony widowni dało się usłyszeć gwizdy. Rock dodał szybko:

Ale nie martw się, Ewa, pamiętamy o tobie. Nagroda czeka na ciebie!

Większość zgromadzonych w Ergo Arenie nagrodziła nieobecną brawami.

Farna ma podwójnego pecha. Nie dość, że spowodowała groźny wypadek pod wpływem alkoholu i całkowicie skasowała samochód, to jeszcze przegapiła przez to jeden z najważniejszych koncertów sezonu. Żałujecie jej? Chcielibyście usłyszeć jakiś kawałek z "Ewakuacji" na żywo? Gwizdalibyście, czy bilibyście brawo?

tommy

Zobacz także:
Gwiazdy na konferencji prasowej TOP TRENDY 2012
TOP TRENDY: oto Ergo Arena tuż przed rozpoczęciem koncertu
Samochód uratował życie Ewie Farnej! Wypromuje markę przez wypadek?