Sylwia Gliwa miała depresję: Czułam się nic niewarta

Gwiazda sporo przeszła, by móc cieszyć się życiem.
Sylwia Gliwa miała depresję Gwiazda sporo przeszła, by móc cieszyć się życiem. Sylwia Gliwa miała depresję. - Wydawało mi się, że nie mam nic do zaoferowania, czułam się nic niewarta - wyznała aktorka w programie "Dzień dobry TVN". - Wydawało mi się, że nie mam nic do zaoferowania, czułam się nic niewarta - te zaskakujące słowa padły z ust Sylwii Gliwy w "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że piękna aktorka, która niedawno została mamą, przez długi czas zmagała się z poważnymi problemami osobistymi. Nie potrafiła do końca zaakceptować, a przede wszystkim polubić siebie. Na szczęście postanowiła nie poddawać się depresji: - Przeszłam terapię, dzięki której zrozumiałam, że jestem kimś ważnym - wyznała gwiazda. Dziś aktorka cieszy się życiem. Opracowała nawet własny sposób na to, aby jej marzenia się spełniały! - Ja wizualizuję to, co chciałabym osiągnąć. Myślę o tym i to się dzieje - zdradziła. Gliwa jest atrakcyjną i spełnioną kobietą. Gratulujemy jej determinacji, dzięki której zawalczyła o siebie i podziwiamy odwagę, której z pewnością wymagało od niej publiczne przyznanie się do dawnych problemów.
Wydawało mi się, że nie mam nic do zaoferowania, czułam się nic niewarta - te zaskakujące słowa padły z ust Sylwii Gliwy w dzisiejszym "Dzień dobry TVN".

Okazuje się, że piękna aktorka, która niedawno została mamą, przez długi czas zmagała się z poważnymi problemami osobistymi. Nie potrafiła do końca zaakceptować, a przede wszystkim polubić siebie. Na szczęście postanowiła nie poddawać się depresji:

Przeszłam terapię, dzięki której zrozumiałam, że jestem kimś ważnym - wyznała gwiazda.

sylwia gliwa

Dziś aktorka cieszy się życiem. Opracowała nawet własny sposób na to, aby jej marzenia się spełniały!

Ja wizualizuję to, co chciałabym osiągnąć. Myślę o tym i to się dzieje - zdradziła.

Gliwa jest atrakcyjną i spełnioną kobietą. Gratulujemy jej determinacji, dzięki której zawalczyła o siebie i podziwiamy odwagę, której z pewnością wymagało od niej  publiczne przyznanie się do dawnych problemów.

Oldżi

Zobacz także:

Nejman w towarzystwie kobiet, ziewająca Bakuła i czerwone buty Gesslera. TAK się bawi warszawka!

Byli ich fanami, później zostali PARTNERAMI [CZĘŚĆ 2]

Byli gwiazdami "Big Brothera". Co dziś u nich słychać?