Ibisz spędził niedzielę z synami i... BYŁĄ żoną!

Miłe rodzinne chwile prezentera.
Ibisz spędził czas z synami i byłą żoną Miłe rodzinne chwile prezentera. Krzysztof Ibisz świetnie się dogaduje ze swoją byłą żoną, Anną Nowak. W sobotę eksmałżonkowie spędzili miłe popołudnie z dziećmi na biegu charytatywnym Krzysztof Ibisz świetnie się dogaduje ze swoją byłą żoną, Anną Nowak. W sobotę eksmałżonkowie spędzili miłe popołudnie z dziećmi. Oboje wzięli udział w charytatywnym biegu "Samsung Irena Run". Ibisz zabrał ze sobą synów - mamą młodszego z nich jest właśnie Anna Nowak. Trzeba przyznać, że czasami dziwimy się, dlaczego para zdecydowała się na rozwód. Widać, że wciąż mają ze sobą wiele wspólnego. Ibiszowie to jedno z nielicznych małżeństw, które potrafiły rozejść się z klasą. Byli małżonkowie wiedzą, że dla dobra syna powinni utrzymywać ze sobą dobre stosunki. Tylko pogratulować im rozsądku! Widać, że synek pary jest szczęśliwym dzieckiem, mogącym liczyć na oboje rodziców. Tak trzymać!

Krzysztof Ibisz świetnie się dogaduje ze swoją byłą żoną, Anną Nowak. W sobotę eks-małżonkowie spędzili miłe popołudnie z dziećmi. Oboje wzięli udział w charytatywnym biegu "Samsung Irena Run". Ibisz zabrał ze sobą synów - mamą młodszego z nich jest właśnie Anna Nowak. Trzeba przyznać, że czasami dziwimy się, dlaczego para zdecydowała się na rozwód. Widać, że wciąż mają ze sobą wiele wspólnego.

Ibisz Krzysztof syn dziecko, Nowak Ibisz Anna

Ibiszowie to jedno z nielicznych małżeństw, które potrafiły rozejść się z klasą. Byli małżonkowie wiedzą, że dla dobra syna powinni utrzymywać ze sobą dobre stosunki. Tylko pogratulować im rozsądku! Widać, że synek pary jest szczęśliwym dzieckiem, mogącym liczyć na oboje rodziców. Tak trzymać!

krzysztof ibisz

Nowak Ibisz Anna, Ibisz Krzysztof

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Oldżi

Zobacz także:

Trendy na salonach. Co gwiazdy zakładają na imprezę?

Waga, wzrost, wymiary ciała: Poznaj tajemnice polskich gwiazd!

Większy rozmiar, brak stanika, prześwitujące kreacje, czyli jak zmieniały się PIERSI Dody!

Więcej o:
Komentarze (6)
Ibisz spędził niedzielę z synami i... BYŁĄ żoną!
Zaloguj się
 • cioteczna

  Oceniono 3 razy 3

  Ten starszy to wykapana mama.

 • jola.k

  Oceniono 7 razy 3

  przecież wylewali na siebie pomyje!!!!!! Aż żal było słuchać. Teraz po prostu emocje opadły i dla dobra dziecka się zaprzyjaźnili. Z Anną Nowak również Krzysztof jest w dobrych stosunkach. W zasadzie ciężko sobie wyobrazić aby Ibisz był z kimś w stanie wojny przez dłuższy czas. Co by o nim nie mówić to człowiek, który bycie miłym ma w wypracowane do perfekcji

 • cosma

  Oceniono 10 razy 2

  Zupełnie niepodobni do niego !!!

 • cosma

  Oceniono 4 razy 0

  Ciekawe - czy ją bzyknął ?!!

 • po.waw.pl

  Oceniono 11 razy -3

  Synek do Ibigejisza.. Tato, czemu golisz pachy i robisz sobie operacje na twarzy ? - Żeby być fajnym ibi-gejem synu

 • ladyzgaga

  Oceniono 9 razy -3

  Ale dzisiaj upał. U mnie już 30*C. Nie pamiętam tak ładnego maja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX