Soul City odpadli z X-Factor!

Kolejny odcinek X- Factor już za nami. Z programem pożegnał się zespół Soul City. Ale czy opinia jurorów była słuszna?
Soul City odpadli z "X-Factor" Z odcinkiem pożegnała się wspaniała grupa Kolejny odcinek X- Factor już za nami. Z programem pożegnał się zespół Soul City. Ale czy opinia jurorów była słuszna? W sobotę odbył się ćwierćfinałowy odcinek muzycznego show "X- Factor". Jurorzy już na początku programu oznajmili, że w tym momencie programu muszą być stronniczy, ponieważ od tego zależą losy ich podopiecznych. "X- Factor" był w sobotę dość zróżnicowany, uczestnicy mieli za zadanie zaśpiewać dwie piosenki: zagraniczną i polską. Wyszło dość ciekawie, jednak niestety niektórzy nie poradzili sobie z wybranym przez siebie repertuarem. Z odcinkiem pożegnała się wspaniała grupa - Soul City. Wyboru musiał dokonać Czesław Mozil, ponieważ Kuba nie chciał, żeby odpadł niewłaściwy zespół. Z wielkim żalem Czesław wyeliminował Soul City.

Dziś odbył się ćwierćfinałowy odcinek muzycznego show X- Factor. Jurorzy już na początku programu oznajmili, że w tym momencie programu muszą być stronniczy, ponieważ od tego zależą losy ich podopiecznych.

X- Factor był dziś dość zróżnicowany, uczestnicy mieli za zadanie zaśpiewać dwie piosenki: zagraniczną i polską. Wyszło dość ciekawie, jednak niestety niektórzy nie poradzili sobie z wybranym przez siebie repertuarem.

Z odcinkiem pożegnała się wspaniała grupa - Soul City. Wyboru musiał dokonać Czesław Mozil, ponieważ Kuba nie chciał, żeby odpadł niewłaściwy zespół. Z wielkim żalem Czesław wyeliminował Soul City.

soul city, x-factor

A czy Wy też uważacie ten wybór za słuszny? Możecie wyżalić się na naszym fanpage'u na Facebooku. Zapraszamy!

 

annik

Zobacz także:

Gwiazdy chodzą po mieście BEZ STANIKA! Zobacz, kto!

UPS! One zaświeciły majtkami!