Sylwia Gliwa WRÓCIŁA na salony po porodzie! I ma IMPONUJĄCE piersi

Aktorka pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła.
Gliwa wróciła na salony po porodzie Aktorka pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła. Sylwia Gliwa na początku kwietnia urodziła dziecko. We wtorek pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Uwagę zwracał jej imponujący biust! Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" na początku kwietnia urodziła swoje pierwsze dziecko. Sylwia Gliwa zanim zaszła w ciążę, uwielbiała pojawiać się na oficjalnych imprezach. Nie dziwi więc jej obecność na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła, którego jest fanką. Oczy obecnych na imprezie gości były skierowane głównie na tę seksowną aktorkę. A wszystko za sprawą... większych piersi. Gwiazda zaprezentowała się w czarnej kreacji eksponującej jej imponujący biust. Niejedna koleżanka mogłaby pozazdrościć aktorce takiego efektu, bez zbędnych operacji plastycznych. Gliwa jest świadoma swoich krągłych, naturalnych piersi. Nie miała oporów, by dumnie prężyć się przed fotoreporterami i pokazywać to, co ma najlepsze. Uśmiechom nie było końca! Trzeba przyznać, że macierzyństwo służy świeżo upieczonej mamie. Mimo że gwiazda jest właścicielką imponującego biustu, już zdążyła zrzucić kilka zbędnych kilogramów, zdobytych w czasie ciąży. W "małej czarnej" wyglądała naprawdę wspaniale. Trzymamy kciuki, by taki biust pozostał jej już na zawsze!

Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" na początku kwietnia urodziła swoje pierwsze dziecko. Sylwia Gliwa zanim zaszła w ciążę, uwielbiała pojawiać się na oficjalnych imprezach. Nie dziwi więc jej obecność na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła, którego jest fanką. Oczy obecnych na imprezie gości były skierowane głównie na tę seksowną aktorkę. A wszystko za sprawą... większych piersi.

Gwiazda zaprezentowała się w czarnej kreacji eksponującej jej imponujący biust. Niejedna koleżanka mogłaby pozazdrościć aktorce takiego efektu, bez zbędnych operacji plastycznych.

Gliwa Sylwia

Gliwa jest świadoma swoich krągłych, naturalnych piersi. Nie miała oporów, by dumnie prężyć się przed fotoreporterami i pokazywać to, co ma najlepsze. Uśmiechom nie było końca! Trzeba przyznać, że macierzyństwo służy świeżo upieczonej mamie.

Gliwa Sylwia

Mimo że gwiazda jest właścicielką imponującego biustu, już zdążyła zrzucić kilka zbędnych kilogramów, zdobytych w czasie ciąży. W "małej czarnej" wyglądała naprawdę wspaniale. Trzymamy kciuki, by taki biust pozostał jej już na zawsze!

Gliwa Sylwia

Tak piersi Sylwii Gliwy wyglądają z bliska:

Sylwia Gliwa

A tak wyglądała wcześniej:

ralph

Zobacz także:

9. urodziny "Na Wspólnej". Jak zmieniały się gwiazdy

Pozwalają błyszczeć innym gwiazdom, ale to one rządzą telewizją