"Polska Angelina" pokazała swój teledysk. Ratuj się, kto może!

Agnieszka Orzechowska kontynuuje podbój rynków muzycznych.
"Polska Angelina" pokazała teledysk Agnieszka Orzechowska kontynuuje podbój rynków muzycznych. Być może słyszeliście już "hit" Agnieszki Orzechowskiej pod tytułem "Baby can you". Jeśli nie, naprawdę zastanówcie się, czy chcecie go poznać. Być może słyszeliście już "hit" Agnieszki Orzechowskiej pod tytułem "Baby can you". Jeśli nie, naprawdę zastanówcie się, czy chcecie go poznać. Tekst utworu jest tak ambitny, że można spaść z krzesła. Baby can you... Baby can you... Baby can you hear me now, this is the best time to make love! SEX! FIRE! LOVE! Swoją drogą sposób, w jaki "polska Angelina" wymawia słowo "fire" powinien zainteresować lingwistów z całego świata. Mamy tu do czynienia z jakimś nowym narzeczem. Do zniewalającego prostotą utworu Angie postanowiła dołożyć teledysk. Co prawda klip nie jest jeszcze dostępny w całości, ale piosenkarka (?) wrzuciła do Sieci soczystą zapowiedź tego dzieła. Swoją drogą: wiecie, skąd pochodzi pseudonim artystyczny Orzechowskiej? Jeśli kojarzy wam się z piękną piosenką The Rolling Stones, to jesteście w błędzie. "Angie" to IMIĘ MAŁPKI. Tragicznie zmarłej małpki, dodajmy. Ulubionej małpki "polskiej Angeliny". Po kimś, kto swoją drogę artystyczną (?) zaczyna od wyboru pseudonimu w ten sposób, możemy oczekiwać wielkich dokonań. Agnieszka Orzechowska nie zawodzi. Do nagranego w Łomiankach teledysku zaangażowała świetnych aktorów. Z informacji prasowej wynika, że jedną z postaci pojawiających się w kadrze jest Krystian Kurowski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2011. Co o procesie twórczym sądzi sama Orzechowska? - Praca na planie była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Dzięki niej nauczyłam się pokory i większego szacunku do ludzi. Chciałabym też bardzo podziękować właścicielom kompleksu "First Villa" w Łomiankach, którzy udostępnili nam miejsce do nagrania teledysku. Ciekawe, czy właściciele są zadowoleni z takiej reklamy "kompleksu". Sama Angie raczej nie ma z nimi problemu, czego w sumie wypada jej pogratulować. Trailer teledysku możecie zobaczyć tutaj. My z niecierpliwością czekamy na pełną wersję. Na pewno będzie hitem Youtube'a.

Być może słyszeliście już "hit" Agnieszki Orzechowskiej pod tytułem "Baby can you". Jeśli nie, naprawdę zastanówcie się, czy chcecie go poznać. Tekst utworu jest tak ambitny, że można spaść z krzesła.

Baby can you... Baby can you... Baby can you hear me now, this is the best time to make love! SEX! FIRE! LOVE!

Swoją drogą sposób, w jaki "polska Angelina" wymawia słowo "fire" powinien zainteresować lingwistów z całego świata. Mamy tu do czynienia z jakimś nowym narzeczem.

Agnieszka Orzechowska

Do zniewalającego prostotą utworu Angie postanowiła dołożyć teledysk. Co prawda klip nie jest jeszcze dostępny w całości, ale piosenkarka (?) wrzuciła do Sieci soczystą zapowiedź tego dzieła. Swoją drogą: wiecie, skąd pochodzi pseudonim artystyczny Orzechowskiej? Jeśli kojarzy wam się z piękną piosenką The Rolling Stones, to jesteście w błędzie. "Angie" to IMIĘ MAŁPKI. Tragicznie zmarłej małpki, dodajmy. Ulubionej małpki "polskiej Angeliny".

Agnieszka Orzechowska

Po kimś, kto swoją drogę artystyczną (?) zaczyna od wyboru pseudonimu w ten sposób, możemy oczekiwać wielkich dokonań. Agnieszka Orzechowska nie zawodzi. Do nagranego w Łomiankach teledysku zaangażowała świetnych aktorów. Z informacji prasowej wynika, że jedną z postaci pojawiających się w kadrze jest Krystian Kurowski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2011.

Agnieszka Orzechowska

Co o procesie twórczym sądzi sama Orzechowska?

Praca na planie była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Dzięki niej nauczyłam się pokory i większego szacunku do ludzi. Chciałabym też bardzo podziękować właścicielom kompleksu "First Villa" w Łomiankach, którzy udostępnili nam miejsce do nagrania teledysku.

Ciekawe, czy właściciele są zadowoleni z takiej reklamy "kompleksu". Sama Angie raczej nie ma z nimi problemu, czego w sumie wypada jej pogratulować. Trailer teledysku możecie zobaczyć tutaj. My z niecierpliwością czekamy na pełną wersję. Na pewno będzie hitem Youtube'a.

tommy

Zobacz także:

JUŻ jest! Orzechowska NAGRAŁA piosenkę

Orzechowska wrzuca nagie fotki na Facebooka. Chce znowu zaistnieć?

Małpka Orzechowskiej nie żyje

Jak oceniasz teledysk Angie?
Więcej o:
Komentarze (50)
"Polska Angelina" pokazała swój teledysk. Ratuj się, kto może!
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 23 razy 23

  A jak myślicie dlaczego powstają takie piosenki? Posłuchajcie tylko co jest na co dzień puszczane w radiu i sami sobie odpowiecie na to pytanie. Dziś oglądałam festiwal opolskiej piosenki z 77 roku (A jestem przed 30-tką) i przeżyłam totalny szok. Wtedy to były piękne teksty piosenek opowiadające o czymś pięknym normalnie poezja. A teraz? Wsadzą przed kamerę napompowane sztucznie silikony jak np. Dody, ich właścicielka wymyśli sobie jedno zboczone zdanie którego nauczy się na pamięć by mieć pewność iż dobrze wymawia je po angielsku np. "Look at my ass I see you're drooling at the sight" i w kółko przez całą piosenkę nic nie robi tylko powtarza to jedno zdanie do kiczowatego rytmu w stylu umcy, umcy, bum, bum, bum. A ludzie jak ci idioci zacieszają do takiej piosenki jak nie przymierzając ci ludzie skaczący głupawo jak dosłownie pieski w teledysku kiedyś Dj Bobo do piosenki "Chihuahua". Jacy słuchacze taka muzyka i tyle.

 • hardkorek

  Oceniono 26 razy 20

  Ale dlaczego "Polska Angelina" ? Nie widzę żadnego związku i nie rozumiem dlaczego tak nachalnie promuje się tą kobietę pod takim tytułem. Ona nie ma nic wspólnego z Angeliną Jolie. Ani nie jest podobna fizycznie, ani jej kariera w żaden sposób nie przypomina kariery Jolie. Angelina poza tym że parę razy powiedziała jakiś prowokujący tekst, to nigdy nie była obsceniczna, jej wizerunek nigdy nie przypominał tirówki. Jest śliczną kobietą, z klasą, angażującą się w działalność charytatywną. A przede wszystkim jest aktorką występującą w wielkich produkcjach, ma na swoim koncie nawet Oscara! Skąd to głupie porównanie?

 • blue911

  Oceniono 18 razy 18

  Dajcie ja na Eurowizje! Jak ja zobacza to juz nikt do kraju nie przyjedzie i nie trzeba bedzie budowac drog!

 • ppo

  Oceniono 19 razy 17

  Lepiej z taką seksu nie robić, bo jeszcze dziecko będzie...

 • ashley8888

  Oceniono 17 razy 17

  Biedna małpka :(

 • cosma

  Oceniono 18 razy 16

  Niech sobie śpiewa ,przy goleniu ... !!!

 • blue911

  Oceniono 13 razy 13

  Fajnie bylo,Andzelina,ale prosimy Cie o jedno: juz nie nagrywaj wiecej klipow! Niech ten pozostanie niepowtarzalna "klasyka". Moze kiedys na aukcji pojdzie to za ciezkie pieniadze? Za jakies 200 lat?

 • rumorus

  Oceniono 15 razy 13

  hujna jakich malao

 • antonow

  Oceniono 12 razy 12

  Słynna Agnieszka Orzechowska, od czasu wiekopomnego przeboju "I wanna feel You in my ass " (Baby , can You ) - zwana pieszczotliwie Odbytnicą .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX