Lemon WYGRYWA "Must be the Music"!

Znamy zwycięzców trzeciej edycji programu!
Lemon wygrał "Must be the Music" Znamy zwycięzców trzeciej edycji programu. Zwycięzcą trzeciej edycji "Must be the Music" został zespół Lemon. Emocjonalne piosenki Łemków zdobyły serca telewidzów. Zwycięzcą trzeciej edycji "Must be the Music" został zespół Lemon! Niezwykle emocjonalne piosenki autorstwa Polaków łemkowskiego pochodzenia zapewniły im największe poparcie telewidzów. Lemon w drodze po 100 tysięcy złotych pokonał w dogrywce hip-hopowy skład z Mławy - Najlepszy Przekaz w Mieście. Publiczność w studiu i jurorzy od początku kibicowali chłopakom z Lemon. Po ogłoszeniu wyników cała sala oszalała. Adam Sztaba był jednym z najgłośniej wiwatujących. Łozo też dosłownie zerwał się z krzesła... Tuż po ogłoszeniu wyników zwycięzcy pogratulowali pokonanym raperom. Ci również nie szczędzili miłych słów Łemkom. Oprócz nagrody pieniężnej zwycięzcy show zagwarantowali sobie występ na scenie festiwalu Sopot Top Trendy, którego jubileuszowa edycja odbędzie się już za dwa tygodnie.

Zwycięzcą trzeciej edycji "Must be the Music" został zespół Lemon! Niezwykle emocjonalne piosenki autorstwa Polaków łemkowskiego pochodzenia zapewniły im największe poparcie telewidzów.

Lemon

Lemon w drodze po 100 tysięcy złotych pokonał w dogrywce hip-hopowy skład z Mławy - Najlepszy Przekaz w Mieście. Publiczność w studiu i jurorzy od początku kibicowali chłopakom z Lemon. Po ogłoszeniu wyników cała sala oszalała. Adam Sztaba był jednym z najgłośniej wiwatujących.

Adam Sztaba

Łozo też dosłownie zerwał się z krzesła...

Wojtek Łozo Łozowski

Tuż po ogłoszeniu wyników zwycięzcy pogratulowali pokonanym raperom. Ci również nie szczędzili miłych słów Łemkom.

Lemon

Oprócz nagrody pieniężnej zwycięzcy show zagwarantowali sobie występ na scenie festiwalu Sopot Top Trendy, którego jubileuszowa edycja odbędzie się już za dwa tygodnie. Którą z ich piosenek chcielibyście wtedy usłyszeć?

Lemon

W waszym głosowaniu Lemon też zajął pierwsze miejsce, zdobywając 26% głosów. Tuż za nimi z wynikiem 21% uplasował się Najlepszy Przekaz w Mieście. Udało wam się przewidzieć wyniki programu! Chyba faktycznie wygrali najlepsi... Gratulujemy!

tommy

Zobacz także:
"Biały" walczy o prawa ojców rapując w "Must be the music". MOCNE!
Jurorzy się kłócą! Kora obraziła Łozo i Michaela Jacksona. OSTRE!
JUŻ mamy finalistkę Must be the music?

Więcej o:
Komentarze (15)
Lemon WYGRYWA "Must be the Music"!
Zaloguj się
 • benulla

  Oceniono 34 razy 32

  X-Factor to program karaoke, którego w ogóle nie można porównywać do MBTM... Każdy program, w którym można usłyszeć autorskie piosenki zasługuje na ogromną pochwałę. Stanowcze nie dla X-factor za promowanie odtwórczości, nie potrzeba nam na rynku kolejnych kserokopiarek! Wystarczy spojrzeć, gdzie jest teraz Szpak, Szulc i cała reszta... W programie mogli błyszczeć (?),ale gdy przychodzi czas na własną twórczość- giną. Ogromne gratulacje dla chłopaków z LemOn- należało się Wam Panowie i dla widzów- za gust :)

 • m.jackson4ever

  Oceniono 45 razy 25

  Nie wierzę!! Poziom wrażliwości muzycznej ludzi w tym kraju znacznie się podniósł!! LemON był najlepszy!!
  ..i porównajcie teraz MBTM do X-factora nie da się, X to dno!

 • interplaygirl

  Oceniono 32 razy 24

  Zasłużenie ;)

 • wlczkj

  Oceniono 26 razy 20

  Mają nauczkę na czwartą edycję, żeby patrzeć TYLKO na muzykę, a nie jakieś chwytliwe historyjki zazwyczaj nie idące w parze z umiejętnościami. Mało brakowało, a byłoby głupio.

 • edzia74

  Oceniono 26 razy 18

  Super że wygrał LEMON, są zawodowi.....................

 • inkamj

  Oceniono 22 razy 12

  Nie moge uwierzyc, iz moi faworycie od samego castingu wygrali ten program !
  Wokal Igora jest tak magiczny i emocjonalny ,ze az ciarki przechodza przez cale moje cialo !
  Kompozycje natomiast sa tak profesjonalne oraz uczuciowe , ze az serce zostaje poruszone ...
  Czekalam chyba cale swoje zycie na tak utalentowany zespol .. naprawde.

 • joasiiaa

  Oceniono 17 razy 9

  Już na castingu wierzyłam, że wygrają. Są najlepsi, należało im się.

 • sowa56

  Oceniono 16 razy 8

  Należało się chłopakom za nastrój jaki wywołali, miło było posłuchać, byle im to na mózg nie padło to będzie dobrze.

 • lyga81

  Oceniono 8 razy 2

  robią ambitną muzykę i chwała im za to należała się im wygrana. Mam nadzieję że na programie się nie skończy i będzie ich słychać dalej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX