Alessandra Ambrosio urodziła chłopca!

Alessandra Ambrosio, 31-letnia topowa modelka urodziła chłopca - to już jej drugie dziecko.
Alessandra Ambrosio urodziła chłopca Alessandra Ambrosio, 31-letnia topowa modelka urodziła chłopca - to już jej drugie dziecko. 31-letnia Brazylijka Alessandra Ambrosio i jej narzeczony Jamie Mazur doczekali się syna. To już drugie dziecko topowej modelki i amerykańskiego biznesmena Gwiazda Victoria's Secret, jedna z najpiękniejszych modelek na świecie, Alessandra Ambrosio i jej narzeczony Jamie Mazur doczekali się syna. To już drugie dziecko 31-letniej topowej modelki i amerykańskiego biznesmena, którzy mogą pochwalić się śliczną córeczką, 3-letnią Anją. Świeżo upieczonym rodzicom oczywiście gratulujemy!

Brazylijka Ambrossio i jej narzeczony, Jamie Mazur doczekali się syna. To już drugie dziecko topowej modelki i amerykańskiego biznesmena, którzy mogą pochwalić się śliczną córeczką, 3-letnią Anją.

A tak prezentowała się piękna, 31-letnia modelka w czasie ciąży:

??NATIONAL PHOTO GROUP   20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party at the  Pacific Design Center in West Hollywood.  Job: 022712C6 Pictured: Alessandra Ambrosio  .  February 26th, 2012 Los Angeles, CA  NPG.com

Alessandra Ambrosio

Zobacz także inną, świeżo upieczoną mamę: Agnieszkę Maciąg.

Więcej o: