"Koko Euro Spoko" u Szymona. Pudzian WKRĘCA Wendzikowską!

Majewski tańczy oberka z Jarzębinami i wspólnie z Mariuszem Pudzianowskim robi sobie jaja z Anny Wendzikowskiej.
"Koko Euro Spoko" u Szymona Majewski tańczy oberka z Jarzębinami i wkręca Wendzikowską. U Szymona Majewskiego gościł zespół "Jarzębina". Gospodarz nie mógł opanować rozchichotanych pań. Ponadto razem z Pudzienem wkręcił Annę Wendzikowską. Szymon Majewski, w ostatnim odcinku swojego programu na żywo, gościł zespół Jarzębina. Wykonawczynie słynnego "Koko Euro Spoko" zjawiły się w studiu w pełnym siedmioosobowym składzie. Panie wykonały swój przebój, po czym zasiadły do rozmowy z Majewskim. Szymon nie bardzo radził sobie z rozchichotanymi paniami, zwłaszcza, że często nie było do końca wiadomo, z czego się śmieją. Sympatyczne kobiety były wyraźnie zachwycone występem w programie. Gwoździem programu była jednak akcja, którą we współpracy z Majewskim wykonał następny gość odcinka - Mariusz Pudzianowski. Popularny strongman, a ostatnio zawodnik MMA, pomógł Szymonowi wkręcić kolejną dziennikarkę. Ofiarą dowcipu była Anna Wendzikowska, pracująca przy programie "Dzień dobry TVN". Wendzikowska została zaproszona do mieszkania "Pudziana", aby przeprowadzić z nim wywiad. Podstęp polegał na tym, że całą rozmowę podsłuchiwał Majewski, który podpowiadał Pudzianowskiemu kolejne kwestie. Chociaż dziennikarka zadawała siłaczowi pytania o trening i dietę, ten chciał mówić tylko o filmie, w którym rzekomo wystąpił. Ja mogę pani opowiedzieć o filmie. Ostatnio zagrałem w dramacie pod tytułem "Smutny ogrodnik" - powtórzył za Szymonem "Pudzian". - Niestety, nie mogę zdradzić więcej szczegółów, bo to na razie tajemnica. Wendzikowska nie chciała jednak drążyć tego tematu. Spytała Mariusza, jak wygląda jego trening przed następną walką. - Ja bym jednak wrócił do tego "Ogrodnika". To świetna historia. Gram tam tytułową postać, która jest niemową. W dodatku ma dysleksję - nie odróżnia zapachów. Dziennikarka wyglądała na nieco zdziwioną. - To może powie mi pan, co pan jada na śniadanie? - spróbowała znowu. Ziemniaki. Tak z 10, 15 kilo. Jak mam siłę, to obieram przed zjedzeniem. Jak nie mam siły, to nie obieram. - odparł "Pudzian". W końcu Wendzikowska nie wytrzymała i zaczęła się histerycznie śmiać. Ciekawe, czy ekipie "Szymona na żywo" uda się jeszcze kogoś wkręcić.

Szymon Majewski, we wczorajszym odcinku swojego programu na żywo, gościł zespół Jarzębina. Wykonawczynie słynnego "Koko Euro Spoko" zjawiły się w studiu w pełnym siedmioosobowym składzie. Obok biurka gospodarza musiały się więc pojawić dodatkowe kanapy.

Szymon Majewski

Panie wykonały swój przebój, po czym zasiadły do rozmowy z Majewskim. Szymon nie bardzo radził sobie z rozchichotanymi paniami, zwłaszcza, że często nie było do końca wiadomo, z czego się śmieją. Sympatyczne kobiety były wyraźnie zachwycone występem w programie.

Szymon Majewski

Gwoździem programu była jednak akcja, którą we współpracy z Majewskim wykonał następny gość odcinka - Mariusz Pudzianowski. Popularny strongman, a ostatnio zawodnik MMA, pomógł Szymonowi wkręcić kolejną dziennikarkę. Ofiarą dowcipu była Anna Wendzikowska, pracująca przy programie "Dzień dobry TVN".

Anna Wendzikowska, Mariusz Pudzianowski, Szymon Majewski

Wendzikowska została zaproszona do mieszkania "Pudziana", aby przeprowadzić z nim wywiad. Podstęp polegał na tym, że całą rozmowę podsłuchiwał Majewski, który podpowiadał Pudzianowskiemu kolejne kwestie. Chociaż dziennikarka zadawała siłaczowi pytania o trening i dietę, ten chciał mówić tylko o filmie, w którym rzekomo wystąpił.

Ja mogę pani opowiedzieć o filmie. Ostatnio zagrałem w dramacie pod tytułem "Smutny ogrodnik" - powtórzył za Szymonem "Pudzian". - Niestety, nie mogę zdradzić więcej szczegółów, bo to na razie tajemnica.

Wendzikowska nie chciała jednak drążyć tego tematu. Spytała Mariusza, jak wygląda jego trening przed następną walką.

Ja bym jednak wrócił do tego "Ogrodnika". To świetna historia. Gram tam tytułową postać, która jest niemową. W dodatku ma dysleksję - nie odróżnia zapachów.

Dziennikarka wyglądała na nieco zdziwioną.

Anna Wendzikowska, Mariusz Pudzianowski, Szymon Majewski

To może powie mi pan, co pan jada na śniadanie? - spróbowała znowu.
Ziemniaki. Tak z 10, 15 kilo. Jak mam siłę, to obieram przed zjedzeniem. Jak nie mam siły, to nie obieram. - odparł "Pudzian".

W końcu Wendzikowska nie wytrzymała i zaczęła się histerycznie śmiać.

No ale czemu pani mi nie zadaje żadnych pytań? Muszę powiedzieć, że pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Zawsze te wywiady jakoś się udawały, tylko z panią jest jakiś problem. - powiedział z poważnym wyrazem twarzy Pudzianowski.
Więc to ja coś robię nie tak? - odparła z wyraźnym poirytowaniem Wendzikowska.

Zaproszona do studia, tak skomentowała wywiad:

Starałam się skupić na swoim zadaniu. Nie zastanawiałam się, czy "Pudzian" jest pijany, czy może naćpany... Po prostu chciałam za wszelką cenę zrobić ten materiał.

Anna Wendzikowska

Pudzianowski nie wyglądał na obrażonego tymi sugestiami. Okazało się, że specjalnie zostawił na stole przewróconą butelkę po whisky, choć nie było to uzgodnione z Majewskim.

Mariusz Pudzianowski

Ciekawe, czy ekipie "Szymona na żywo" uda się jeszcze kogoś wkręcić. Po tym, co spotkało Macieja Dowbora i Annę Wendzikowską, dziennikarze na pewno będą mieli się na baczności...

Na koniec programu jedna z członkiń Jarzębiny zaproponowała Majewskiemu, że nauczy go "hasać oberki". Prowadzący nie był przekonany do tego pomysłu, ale dał się namówić. Przy akompaniamencie harmonijki ruszył do boju.

Szymon Majewski, Jarzębina

Szło mu całkiem nieźle. Wesołe panie z Jarzębin były wyraźnie usatysfakcjonowane, a gospodarzowi ciężko było przekonać je do zakończenia zabawy.

tommy

Zobacz także:
Kasprzykowski parodiuje Mozila: KU**WA, ALE MAM KACA!
"To jest ogólnie cios". Pomnik Dody w Ciechanowie okazał się ŻARTEM Szymona Majewskiego
Radzimir Dębski gra i śpiewa DISCO-POLO u Szymona!

 • fb

Więcej o:
Komentarze (4)
"Koko Euro Spoko" u Szymona. Pudzian WKRĘCA Wendzikowską!
Zaloguj się
 • vicky.69

  Oceniono 12 razy 8

  Dla mnie to świetny żart. Popłakałam się ze śmiechu. A pani Ania w nieco innym, spontanicznym wydaniu - bardzo autentyczna. Super !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy -4

  Taka z Wendzikowskiej dziennikarka.

 • oj_jak_boli

  Oceniono 18 razy -4

  Nie mogę juz patrzec na to podbieranie pomysłów gdzie indziej. Z Ryśkiem z Klanu - jak Jimmy Kimmel i Matt Damon, z Wendzikowską i Pudzianem - stały numer Ellen Degeneres!
  Co z tego, że śmieszne jak wtórne?

 • po.waw.pl

  Oceniono 18 razy -4

  Pudzianek posiedział za oceanem parę miechów i już mu polszczyzna szwankuje LOL Przeciwnika na przyszłą sobotę wziął sobie ..z komiksu ! Taka czarna małpa do rozXebania. Oby w ringu mu nic nie szwankowało. Powodzenia. A te babcie to wy*ebane w kosmos. Co chwilę "Ha ha ha ha !" Rechot jak na aerobiku jakimś dla babć. Lepszy Majewski Show niż jakaś po*ebana dyskusja u Po*ebanego Lisa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX