Radosław Majdan i Anna Prus są RAZEM!

Nowa medialna para w polskim show-biznesie!
Radosław Majdan i Anna Prus są razem Nowa medialna para w polskim show-biznesie! Radek Majdan i Anna Prus są razem!- dowiedział się Plotek.pl od znajomej aktorki. O romansie Radosława Majdana z młodą atrakcyjną aktorką mówiono już od dłuższego czasu. Mimo że w kuluarach huczało od plotek, para postanowiła milczeć jak grób. Majdan i Prus stronili również od wspólnych oficjalnych wyjść. Wygląda jednak na to, że zakochani nie zamierzają już dłużej ukrywać łączącego ich uczucia. Para pojawiła się razem na finale "Bitwy na głosy". - Wyglądali na zachwyconych swoim towarzystwem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba obecna na wielkim finale muzycznego show. Związek z Prus zdaje się być poważniejszy, bo dziewczyna wygląda na bardzo rozsądną. Piękna 30-letnia aktorka jest znana szerszej publiczności za sprawą seriali "Barwy szczęścia" i "Pierwsza miłość". Pojawiła się także na planie filmu "Kac Wawa". Dziewczyna ma bardzo dużą słabość do sportowców. Wcześniej spotykała się z Damianem Gorawskim.
Radek Majdan i Anna Prus są razem!- dowiedział się Plotek.pl od znajomej aktorki.

O romansie Radosława Majdana z młodą atrakcyjną aktorką mówiono już od dłuższego czasu. Mimo, że w kuluarach huczało od plotek, para postanowiła milczeć jak grób. Majdan i Prus stronili również od wspólnych oficjalnych wyjść. Wygląda jednak na to, że zakochani nie zamierzają już dłużej ukrywać łączącego ich uczucia. Para pojawiła się razem na wczorajszym finale "Bitwy na głosy".

Wyglądali na zachwyconych swoim towarzystwem- powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba obecna na wielkim finale muzycznego show.

Prus Anna, Majdan Radoslaw Radek

Radosław Majdan, zanim zaczął spotykać się z Anną Prus, był widywany w towarzystwie ukraińskiej wyzwolonej piosenkarki i modelki. Dasza Astafiewa kilka lat temu zaskoczyła wszystkich na jubileuszowej imprezie Playboya. Wyciągnęła wówczas wszystkie asy z rękawa, pozując na ściance prasowej zupełnie nago.

dasza astafiewa

Być może były piłkarz wstydził się AŻ TAK wyzwolonej dziewczyny. Warto przypomnieć, że Majdan jest również byłym mężem znanej polskiej skandalistki, Dody. Związek z Prus zdaje się być poważniejszy, bo dziewczyna wygląda na bardzo rozsądną.

Piękna 30-letnia aktorka jest znana szerszej publiczności za sprawą seriali "Barwy szczęścia" i "Pierwsza miłość". Pojawiła się także na planie filmu "Kac Wawa". Dziewczyna ma bardzo dużą słabość do sportowców. Wcześniej spotykała się z Damianem Gorawskim.

Prus Anna

Myślicie, że związek piłkarza i aktorki będzie udany?

Prus Anna, Majdan Radoslaw Radek

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

ralph

Zobacz także:

Oni mają tak samo na nazwisko! Czy coś ich łączy -cz.2

Gwiazdy UCIEKAJĄ z Warszawy! Kto i dokąd się przeprowadził?

Warszawa śladami celebrytów. Gdzie w stolicy można spotkać gwiazdy?