Kolejny SUKCES Weroniki Rosati. Wystąpi w filmie z... Alem Pacino!

Aktorka zagra w amerykańskiej produkcji.

Weronika Rosati nie spoczywa na laurach i nadal dzielnie pracuje na swój sukces. Mimo że jej ostatni serial "Luck" został zdjęty z anteny, to młoda Polka nie zniechęca się. I wytrwale chodzi na castingi.

Plotek.pl dowiedział się, że Rosati w przyszłym roku pojawi się na ekranach kin w komedii "Stand Up Guys". Film wyprodukuje Dustin Hoffman, którego aktorka poznała na planie skasowanego serialu HBO. Ponadto okazuje się, że Rosati zagra u boku wielkich amerykańskich gwiazd.

Weronika obecnie przebywa na planie zdjęciowym w Los Angeles. Jest podczas kręcenia zdjęć razem z Al Pacino i Chrisem Walkenem - powiedziała nam Joanna Typek z agencji D'Vision.

Weronika Rosati

Weronika ani chwili nie zastanawiała się, czy przyjąć proponowaną rolę.

Weronika jest bardzo szczęśliwa, że ponownie miała przyjemność zagrać u boku tak wspaniałych aktorów. Co prawda, jest to rola epizodyczna, ale świadomość, że zagra razem z Al Pacino, nie pozwoliła jej odmówić udziału w projekcie- zdradza nam Joanna Typek z agencji D'Vision.

Wygląda na to, że Rosati powoli wyrabia swoją pozycję w świecie filmu i spełnia swój "amerykański sen". Cieszy nas to tym bardziej, że aktorka jest bardzo konsekwentna w realizacji swoich celów. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy polskiej piękności!

A Waszym zdaniem zasługuje na uznanie amerykańskiej publiczności?

Weronika Rosati

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

ralph

Zobacz także:
Nie tylko konie w serialu Rosati. Wypadki na planach filmowych
Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 90.
Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 80.