Kamil Bednarek: NIE BĘDĘ WYSTĘPOWAŁ W BRYTYJSKIM X-FACTOR

Artysta tłumaczy się z wypowiedzi Wojewódzkiego.
Bednarek dementuje plotkę Kamil Bednarek: Nie będę występował w brytyjskim X-Factor. Media obiegła informacja, że Kamil Bednarek wystąpi w brytyjskim "X-Factor". Media poinformował Kuba Wojewódzki. Bednarek postanowił zdementować tę plotkę. Media obiegła niedawno informacja, że Kamil Bednarek wystąpi w brytyjskim "X-Factor". Za medialny szał odpowiedzialny jest Kuba Wojewódzki, który wyjawił tajemnicę w swoim programie. Bednarek postanowił zdementować tę plotkę. "Nie będę występował w brytyjskim X-Factor" - napisał na swoim profilu na Facebooku. "Sytuacja jest dla mnie zabawna i nie wiem czemu zrobiła się z tego taka sensacja" - dodał. Przyznał, że faktycznie był na pre-castingach, które przeszedł, ale nie widzi się w dalszych etapach. - Kilka tygodni temu faktycznie byłem w Londynie i wziąłem udział w przesłuchaniach do X-Factor. Przeszedłem przez pre-casting, zaśpiewałem i zaczęto mi zadawać wiele dziwnych pytań, których nie było w formularzu rejestracyjnym - relacjonuje. Wygląda na to, że pytania o karierę bardzo go zniechęciły do dalszych starań. - Każde kolejne pytanie coraz bardziej upewniało mnie, że jest to program dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką - więc to miejsce nie jest dla mnie. "W Londynie spędziłem miło i sympatycznie czas, poznałem wspaniałych ludzi i jestem zadowolony z tego, że znalazłem się tam właśnie wtedy" - informuje Bednarek.

Media obiegła niedawno informacja, że Kamil Bednarek wystąpi w brytyjskim "X-Factor". Za medialny szał odpowiedzialny jest Kuba Wojewódzki, który wyjawił tajemnicę w swoim programie. Bednarek postanowił zdementować tę plotkę.

NIE BĘDĘ WYSTĘPOWAŁ W BRYTYJSKIM X-FACTOR - napisał na swoim profilu na Facebooku. - Sytuacja jest dla mnie zabawna i nie wiem czemu zrobiła się z tego taka sensacja.

Przyznał, że faktycznie był na pre-castingach, które przeszedł, ale nie widzi się w dalszych etapach.

Kilka tygodni temu faktycznie byłem w Londynie i wziąłem udział w przesłuchaniach do X-Factor. Przeszedłem przez pre-casting, zaśpiewałem :) i zaczęto mi zadawać wiele dziwnych pytań, których nie było w formularzu rejestracyjnym.

O co go pytano?

O management, wydawcę, nakłady sprzedanych płyt, o kontrakty i ich zawartość, o ilość zagranych koncertów, o popularność itp. - wylicza.

Wygląda na to, że pytania o karierę bardzo go zniechęciły do dalszych starań.

Każde kolejne pytanie coraz bardziej upewniało mnie, że jest to program dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką - więc to miejsce nie jest dla mnie. W Londynie spędziłem miło i sympatycznie czas, poznałem wspaniałych ludzi i jestem zadowolony z tego, że znalazłem się tam właśnie wtedy :).

Facebook Kamil Bednarek

Kuba Wojewódzki najwyraźniej za bardzo pośpieszył się z wyjawieniem tajemnicy młodego artysty. W swoim programie, rozmawiając z Tatianą Okupnik powiedział:

O! A wiesz, kto się teraz dostał do brytyjskiej edycji? - rozpromienił się Kuba - Nikt o tym nie wie. On do mnie zadzwonił i mi o tym powiedział. Będziecie jedyni, a ten program będzie pierwszym, który o tym powie. - stopniował napięcie gospodarz. - W brytyjskiej edycji będzie KAMIL BEDNAREK!
Serio? - niedowierzała Tatiana.
Serio! Dostał się do brytyjskiej edycji. Dzwonił do mnie, jest w programie. Mamy tam swojego człowieka!

Niestety Kamil Bednarek sprostował te doniesienia. Szkoda, że świat nie pozna zdolnego chłopaka z Brzegu. Żałujecie?

Bednarek Kamil

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

ralph

Zobacz także:

Kamil Bednarek w BRYTYJSKIM "X-Factor"!

Kamil Bednarek ulubieńcem Polaków! Jak wyglądała jego droga na szczyt?

Kamil Bednarek reporterem Radia ZET!

Więcej o:
Komentarze (9)
Kamil Bednarek: NIE BĘDĘ WYSTĘPOWAŁ W BRYTYJSKIM X-FACTOR
Zaloguj się
 • jad

  Oceniono 37 razy 21

  Jeszcze wszystko przed nim ,jest na początku kariery.To młody człowiek.Ja w niego wierzę i kibicuję mu od samego początku.Świat wcale nie jest taki wielki i niedostępny.
  Kamil,trzymam za Ciebie kciuki.

 • asiany

  Oceniono 16 razy 6

  Przeciez program "Kuba Wojewodzki" nie jest programem "na zywo". Nagrywa sie go duzo wczesniej przed emisja. Fakt, Wojewodzki troche sie zagalopowal mowiac: " dostal sie do programu". Zycze Benarkowi spelnienia zamierzonych celow. Zawsze kibicuje ludziom, ktorzy poswiecaja sie swojej pasji.
  Oczywiscie sa wyjatki ;-)

 • sami31

  Oceniono 11 razy 5

  nie mozna brac udzailu w X-Factor majac za soba podpisany kontrakt muzyczny,tak ze te pytania mialy zasade eliminacji uczestnikow z osiagnieciami w show biznesie

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy -2

  Kamil, poczekaj, znajdzie sie sponsor typu Drutex - oni cie naprowadza na dobra droge....hihihi

 • alinesis

  Oceniono 10 razy -4

  Ty ch.uju to była dla Ciebie szansa na rozpromowanie twojego zespołu i chociaż troszkę Polski !

 • po.waw.pl

  Oceniono 29 razy -9

  CI0ta VVojevudzka leci ostatnio na łeb ! ..Żarty mu nie wychodzą, urealnia fałszywe plotki, w sytuacji 1:1 prawdopodobnie mu nie staje , )

 • robbo_millenium

  Oceniono 17 razy -11

  Ta, zwyczajnie go nie wzięli, a teraz pie... historyjki z dupy wzięte.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX