Marilyn Monroe na okładce Vanity Fair i OSTATNIE zdjęcie legendy!

50 lat po śmierci.
50 lat od śmierci Marilyn Marilyn Monroe na okładce "Vanity Fair" i ostatnie zdjęcie legendy! W 50. rocznicę śmierci Marilyn Monroe, amerykański magazyn "Vanity Fair" umieścił gwiazdę na swojej czerwcowej okładce. W środku ukazał się wywiad z pięknością. W 50. rocznicę śmierci Marilyn Monroe, amerykański magazyn "Vanity Fair" umieścił gwiazdę na swojej czerwcowej okładce. To nie jedyna niespodzianka, którą przygotował magazyn. W środku ukazał się obszerny wywiad z blondwłosą pięknością. Pikanterii dodaje fakt, że to ostatni wywiad ze znaną aktorką przed śmiercią. Gwiazda zmarła dzień po przeprowadzonej z Larrym Schillerem rozmowie. Marilyn Monroe w wywiadzie z fotografem opowiedziała o swojej zazdrości o Elizabeth Taylor. Nie rozumiała, dlaczego ona sama zarabia tylko 100 tysięcy dolarów za rolę, gdy jej konkurentka zgarniała okrągły milion. Larry, jeśli mam wyjść z basenu nago, chcę mieć gwarancję, że gdy Twoje zdjęcia pojawią się na okładkach magazynów, to Elizabeth Taylor nie pojawi się w tym samym numerze. Monroe musiała mieć duży problem z tym, że nikt nie traktuje jej poważnie jako aktorki. - Jesteś gwiazdą! Twoja twarz jest na okładkach magazynów całego świata! Wszyscy znają Marylin Monroe! - stwierdził Schiller. - Zapytam cię o coś, Larry. Ile nominacji do Oscara otrzymałam? - zapytała Monroe. - Nie wiem - stwierdził szczerze fotograf. - A ja wiem. Żadnej - powiedziała. Monroe uznała kolegę za świetnego powiernika, przed którym nie kryła zbytnio swoich uczuć i emocji. Pozwoliła sobie nawet na zwierzenia. - Chciałabym udowodnić, że mogę zdobyć rozgłos nie tylko za pomocą mojego tyłka i gorących fotografii - wyznała. Opowiedziała również kilka słów o pragnieniu posiadania dziecka. - Zawsze chciałam mieć dziecko, ale zawsze się tego obawiałam. Gdy byłam już blisko, moje ciało tego nie chciało. I od razu je traciłam - powiedziała. 36-letnia wówczas Marilyn Monroe dzień po rozmowie z Larrym Schillerem została znaleziona martwa.

W 50. rocznicę śmierci Marilyn Monroe, amerykański magazyn Vanity Fair umieścił gwiazdę na swojej czerwcowej okładce. To nie jedyna niespodzianka, którą przygotował magazyn. W środku ukazał się obszerny wywiad z blondwłosą pięknością. Pikanterii dodaje fakt, że to ostatni wywiad ze znaną aktorką przed śmiercią. Gwiazda zmarła dzień po przeprowadzonej z Larrym Schillerem rozmowie.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe w wywiadzie z fotografem opowiedziała o swojej zazdrości o Elizabeth Taylor. Nie rozumiała, dlaczego ona sama zarabia tylko 100 tysięcy dolarów za rolę, gdy jej konkurentka zgarniała okrągły milion.

Larry, jeśli mam wyjść z basenu nago, chcę mieć gwarancję, że gdy Twoje zdjęcia pojawią się na okładkach magazynów, to Elizabeth Taylor nie pojawi się w tym samym numerze.

Monroe musiała mieć duży problem z tym, że nikt nie traktuje jej poważnie jako aktorkę.

Jesteś gwiazdą! Twoja twarz jest na okładkach magazynów całego świata! Wszyscy znają Marylin Monroe!- stwierdził Schiller.
Zapytam cię o coś, Larry. Ile nominacji do Oscara otrzymałam? - zapytała go Monroe.
Nie wiem - stwierdził szczerze fotograf.
A ja wiem. Żadnej.

Monroe uznała kolegę za świetnego powiernika, przed którym nie kryła zbytnio swoich uczuć i emocji. Pozwoliła sobie nawet na zwierzenia.

Chciałabym udowodnić, że mogę zdobyć rozgłos nie tylko za pomocą mojego tyłka i gorących fotografii - wyznała.

Opowiedziała również kilka słów o pragnieniu posiadania dziecka.

Zawsze chciałam mieć dziecko, ale zawsze się tego obawiałam. Gdy byłam już blisko, moje ciało tego nie chciało. I od razu je traciłam.

36-letnia wówczas Marilyn Monroe dzień po rozmowie z Larrym Schillerem została znaleziona martwa. Oto ostatnie niepublikowane zdjęcie seksbomby, wykonane przez Larry'ego Schillera.

Marilyn Monroe

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

ralph

Zobacz także:

Michelle Williams zagra Marilyn Monroe!

Gisele Bundchen, Kate Moss i Heidi Klum. Oto NAJSEKSOWNIEJSZE modelki wszech czasów

Były piękne, młode i... pozowały NAGO!