Kamil Bednarek w BRYTYJSKIM "X-Factor"!

Kuba Wojewódzki w swoim programie zdradza sukces Kamila Bednarka.
Kamil Bednarek w brytyjskim "X-Factor"! Kuba Wojewódzki w swoim programie zdradza sukces Kamila Bednarka. W brytyjskiej edycji "X-Factor" wystąpi Kamil Bednarek! Informację o tym, że wokalista zakwalifikował się do programu podał Kuba Wojewódzki. Gościem Kuby Wojewódzkiego w tym tygodniu była Tatiana Okupnik. Jurorzy "X-Factor" mimo tego, że znają się dosyć dobrze, jakoś nie mieli tematów do rozmowy. Albo Kuba był niewystarczająco dobrze przygotowany, albo Tatiana go peszyła... A może po prostu zapraszanie jej do programu nie było dobrym pomysłem? W końcu para widuje się tak często, że siłą rzeczy brakuje tematów, gdy trzeba ciekawie porozmawiać przed kamerami w nieco innej scenerii. Wojewódzki i Okupnik poruszyli wątek rozpoznawalności, jaką daje uczestnikom udział w "talent shows". Po raz kolejny pojawiła się refleksja, że w gruncie rzeczy większość prezentujących się w telewizji wokalistów i zespołów popada w zapomnienie. Rozmowa dziennikarza z wokalistką zaczęła przypominać narzekania ludzi zmęczonych swoją pracą i niezadowolonych z jej marnych efektów. Ciekawiej zrobiło się, gdy Wojewódzki zapytał Okupnik o jej typy na finał. - No, kto według ciebie wygra? Dawaj, przecież to tylko "czuj" - zachęcał. - Jak oglądałam brytyjską edycję, to zawsze moje typy odpadały w przedbiegach - stwierdziła Tatiana. - O! A wiesz, kto się teraz dostał do brytyjskiej edycji? - rozpromienił się Kuba - Nikt o tym nie wie. On do mnie zadzwonił i mi o tym powiedział. Będziecie jedyni, a ten program będzie pierwszym, który o tym powie. - stopniował napięcie gospodarz. - W brytyjskiej edycji będzie Kamil Bednarek! - Serio? - niedowierzała Tatiana. - Serio! Dostał się do brytyjskiej edycji. Dzwonił do mnie, jest w programie. Mamy tam swojego człowieka! Okupnik była wyraźnie zaskoczona. Wojewódzki triumfował: - To jest "hot news", no po prostu "hot news". Sorry, Kamil, prosiłeś, żeby nikomu nie mówić. No ale ja tylko koleżance powiedziałem. Gratulujemy Bednarkowi kolejnego dużego kroku w rozwoju kariery. Myślicie, że ma szansę na sukces na Wyspach? Będzie trudniej niż w Polsce?

Gościem Kuby Wojewódzkiego w tym tygodniu była Tatiana Okupnik. Jurorzy "X-Factor" mimo tego, że znają się dosyć dobrze, jakoś nie mieli tematów do rozmowy. Albo Kuba był niewystarczająco dobrze przygotowany, albo Tatiana go peszyła... A może po prostu zapraszanie jej do programu nie było dobrym pomysłem? W końcu para widuje się tak często, że siłą rzeczy brakuje tematów, gdy trzeba ciekawie porozmawiać przed kamerami w nieco innej scenerii.

Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik

Gospodarz podpytał Tatianę o jej karierę i nie omieszkał wytknąć jej trasy koncertowej "po Cyprze i Grenlandii". Wokalistka nie dała się jednak sprowokować. W pewnym momencie rozmowa zeszła na tematy damsko-męskie. Żarty latały jednak tak nisko, że zniecierpliwiony Wojewódzki postanowił zostawić ten wątek w spokoju.

Dobra, skończmy o tym rozmawiać, to do d*py jest, to do niczego nie prowadzi - powiedział zupełnie poważnie.

Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik

Oczywiście pojawił się również temat Czesława Mozila. Kuba, jak to ma w zwyczaju w "X-Factor", zaczął nabijać się ze wzrostu i podobno niewielkiej "męskości" artysty. Pod nieobecność zainteresowanego ten wątek też nie okazał się zbyt nośny. Nudnawa dyskusja siłą rzeczy zmierzała w stronę "X-Factor." Można było odnieść wrażenie, że pierwsza część programu Kuby jest wręcz bonusowym odcinkiem konkursu wokalnych talentów.

Kuba Wojewódzki

Wojewódzki i Okupnik poruszyli wątek rozpoznawalności, jaką daje uczestnikom udział w "talent shows". Po raz kolejny pojawiła się refleksja, że w gruncie rzeczy większość prezentujących się w telewizji wokalistów i zespołów popada w zapomnienie. Rozmowa dziennikarza z wokalistką zaczęła przypominać narzekania ludzi zmęczonych swoją pracą i niezadowolonych z jej marnych efektów.

Ciekawiej zrobiło się, gdy Wojewódzki zapytał Okupnik o jej typy na finał.

No, kto według ciebie wygra? Dawaj, przecież to tylko "czuj" - zachęcał.
Jak oglądałam brytyjską edycję, to zawsze moje typy odpadały w przedbiegach - stwierdziła Tatiana.

Tatiana Okupnik

O! A wiesz, kto się teraz dostał do brytyjskiej edycji? - rozpromienił się Kuba - Nikt o tym nie wie. On do mnie zadzwonił i mi o tym powiedział. Będziecie jedyni, a ten program będzie pierwszym, który o tym powie. - stopniował napięcie gospodarz. - W brytyjskiej edycji będzie KAMIL BEDNAREK!
Serio? - niedowierzała Tatiana.
Serio! Dostał się do brytyjskiej edycji. Dzwonił do mnie, jest w programie. Mamy tam swojego człowieka!

Okupnik była wyraźnie zaskoczona. Wojewódzki triumfował:

To jest "hot news", no po prostu "hot news". Sorry, Kamil, prosiłeś, żeby nikomu nie mówić. No ale ja tylko koleżance powiedziałem.

Gratulujemy Bednarkowi kolejnego dużego kroku w rozwoju kariery. Myślicie, że ma szansę na sukces na Wyspach? Będzie trudniej niż w Polsce?

tommy

Zobacz także:
Wojewódzki o paparazzi: OBSZCZYMURY z aparatami!
Disco nie porwało - wielka nuda w X-Factor!
Bednarek czyta wyniki: MEZO ODPADA! Rynkowski w FINALE

fb

Więcej o:
Komentarze (16)
Kamil Bednarek w BRYTYJSKIM "X-Factor"!
Zaloguj się
 • babazbroda

  Oceniono 29 razy 27

  No to powodzenia,ale u Brytoli będzie ciężko;oni uwielbiają kibicować niewidomemu masochiście albo dziewczynce,najlepiej z dwoma głowami:D

 • wasza_mama

  Oceniono 23 razy 17

  HEHE GORZEJ JAK SIE OKAZE TO ZARTEM JAK POMNIK ODOY

 • goog

  Oceniono 20 razy 16

  Hola, hola, ale co to znaczy - "dostał się"? Dostał się gdzie? Awansował tylko do booth campu, do domów jurorskich czy jest już w odcinkach na żywo? Bo to jednak ma kolosalne znaczenie... być może nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca...

  PS. Ale oczywiście życze mu jak najlepiej.

 • jad

  Oceniono 26 razy 16

  Gratuluję !
  To młody i bardzo pozytywny facet,życzę żeby mu dobrze poszło.

 • werona369

  Oceniono 8 razy 8

  Temu to coś powiedzieć...

 • ewcia8818

  Oceniono 10 razy 8

  Eliminacje na zywo zaczynaja sie dopiero 23 maja, nawet sklad jury nie do konca jest jeszcze znany. Moze zakwalifikowal sie on na eliminacje, jak tysiace innych? W takim razie na gratulacje jest jeszcze troche za wczesnie....

 • stanislaw13

  Oceniono 22 razy 4

  Ten odcinek był taki nuuudddnnyyyy ble. Wojewódzki się kończy !!!
  A dla Kamila gratulację :-)

 • boshenna

  Oceniono 5 razy 3

  Program był rzeczywiście bardzo nudny. Wojewódzkiemu brakuje pomysłów na ciekawe rozmowy, zresztą nigdy takich nie przeprowadzał, raczej są to mało śmieszne wygłupy.

 • opetany

  Oceniono 5 razy 3

  jaki skromny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX