Pati Sokół o Nergalu: Absolutny. Bezkompromisowy. Zachowuje się jak bóg!

Znana przede wszystkim z romansu z Nergalem Pati Sokół była na jednym z koncertów Behemotha w USA. Po show, które zrobiło na niej piorunujące wrażenie postanowiła podzielić się nim razem z internautami.

Na blogu Pati Sokół pojawiła się długa relacja z koncertu Behemotha w USA. Piosenkarka opisuje w niej uczucia, jakie towarzyszyły jej podczas oglądania występu Nergala oraz innych muzyków z zespołu. Jak twierdzi wokalistka, przyczyną jej pobytu w USA jest nagrywanie materiału na nową płytę. Oto co pisze na swoim blogu o tym, jak znalazła się na koncercie:

Los chciał, że w dniu dzisiejszym, właśnie tu w LA, gdzieś między moją jedną sesją a drugą, odbył się koncert zespołu Behemoth.

Ach ten los! Dalej jest coraz gorzej:

Koncert trwał... nie wiem nawet ile. Nie spojrzałam na zegarek ani razu, a jedyne, co wiem, to relacja Lidera zespołu, który ze sceny mnie widział na balkonie... "wystraszoną i zszokowaną jak mała dziewczynka?".

Adam Nergal Darski i grupa Behemoth podczas przygotowan do koncertu we wroclawskim klubie Eter, 16.10.2011 r. Foto.Krzysztof Wiktor/Forum ZAKAZ PUBLIKACJI W FAKT I SUPEREXPRESS ORAZ W NEGATYWNYM KONTEKSCIE

Zespół: czterech mocnych mężczyzn. Pięknych i wielkich.
On - Adam Darski, na scenie jest absolutny. Bezkompromisowy. Zachowuje się jak bóg.
Zamienia się w smoka i zieje energią w tłum.
Z jednej strony słyszałam ciężkie i piękne, poruszające dźwięki. Z drugiej, bardzo intensywne i bezlitosne oświetlenie. Z trzeciej, mężczyźni na scenie: dominujący, dyktujący warunki.

Zachwyty nad 'absolutnością' Nergala nie mają końca. Sokół zachowuje się trochę jak uczennica podstawówki, która zobaczyła na scenie Justina Biebera.

Obfita w zachwyty nad Darskim relacja zawiera także wspomnienie o zdjęciu z policjantem, które dla nas jest dowodem wspólnych 'wakacji'. Pati mówi na swoim blogu trochę inaczej:

Tuż po koncercie przypomniałam sobie, że dzień wcześniej w Venice, gdy spotkałam się z zespołem i, gdy staliśmy razem na ulicy, podeszli do nas policjanci.

(Screen z Facebook.com)

Linkiem do blogowej relacji Pati z koncertu podzielił się nawet Nergal na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

 

annik

Zobacz także:

Nergal wrzuciła na Facebooka zdjęcie tego samego miejsca, co Doda. Przypadek?

Pati Sokół pojechała do Nergala do USA! Mamy zdjęcia!

Pati Sokół tłumaczy się z romansu z Nergalem.

Więcej o: