Dorota Gardias ZŁAPAŁA pijanego kierowcę!

Pomogła policji zatrzymać uciekającego mężczyznę.
Dorota Gardias złapała pijanego kierowcę Pogodynka TVN pomogła policji zatrzymać uciekającego mężczyznę Dorota Gardias jest nie tylko piękną, ale i odważną kobietą. W ubiegłą sobotę na trasie Tarczyn-Warszawa pomogła policjantom schwytać pijanego kierowcę. Dorota Gardias jest nie tylko piękną, ale i - jak się okazuje - odważną kobietą. W ubiegłą sobotę pogodynka TVN przemierzała swoim samochodem trasę Tarczyn-Warszawa. Zauważyła, że jeden z kierowców na drodze zachowuje się dziwnie. Celebrytka od razu pomyślała, że prowadzi pod wpływem alkoholu i... zaczęła pościg za pijanym kierowcą. - Niestety, musiałam ścigać przestępcę. Policjanci z Tarczyna pomogli mi go zgarnąć. Pijany kierowca miał ponad 2 promile alkoholu. Uciekał nam po lasach, ale dorwaliśmy go, drania. Jechał wężykiem, najeżdżał na inne auta. Na szczęście nic nikomu się nie stało. To trwało dobre 15 minut. Później, kiedy zobaczył, że siedzimy mu "na ogonie", uciekł. Nie widział, kto go śledził - opowiadała rozemocjonowana Gardias na antenie TVN 24. Jesteśmy pełni podziwu dla pogodynki. Nie każdy uczestnik ruchu zdobyłby się na pomoc policji. Gardias poświęciła swój czas, żeby doprowadzić do zatrzymania kierowcy, zagrażającemu życiu innych. Mamy nadzieję, że jadący na podwójnym gazie mężczyzna do końca życia zapamięta krótkie hasło: Piłeś? Nie jedź. Całą sytuację celebrytka skomentowała też na swoim profilu na Facebooku: "Kochani, uważajcie na drogach jak coś się dzieje, nie bądźcie obojętni. Życie jest tylko jedno."

Dorota Gardias jest nie tylko piękną, ale i - jak się okazuje - odważną kobietą. W ubiegłą sobotę pogodynka TVN przemierzała swoim samochodem trasę Tarczyn-Warszawa. Zauważyła, że jeden z kierowców na drodze zachowuje się dziwnie. Celebrytka od razu pomyślała, że prowadzi pod wpływem alkoholu i... zaczęła pościg za pijanym kierowcą.

Niestety musiałam ścigać przestępcę. Policjanci z Tarczyna pomogli mi go zgarnąć. Pijany kierowca miał ponad 2 promile alkoholu. Uciekał nam po lasach, ale dorwaliśmy go, drania. Jechał wężykiem, najeżdżał na inne auta. Na szczęście nic nikomu się nie stało. To trwało dobre 15 minut. Później kiedy zobaczył, że siedzimy mu "na ogonie" uciekł. Nie widział kto go śledził - opowiadała rozemocjonowana Gardias na antenie TVN 24.

04.09.2009 Lodz Szkola Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej. Pogodynka Dorota Gardias prezentowala prognoze pogody z rozgrywanego miedzynarodowego turnieju dziennkarzy EuroMedia Cup 2009. Nz: Dorota Gardias Skora przy swoim Porshe MICHAL TULINSKI/FORUM ZAKAZ WYKORZYSTANIA W NEGATYWNYM KONTEKSCIE!!!

Jesteśmy pełni podziwu dla pogodynki. Nie każdy uczestnik ruchu zdobyłby się na pomoc policji. Gardias poświęciła swój czas, żeby doprowadzić do zatrzymania kierowcy, zagrażającemu życiu innych. Mamy nadzieję, że jadący na podwójnym gazie mężczyzna do końca życia zapamięta krótkie hasło: Piłeś? Nie jedź.

Całą sytuację celebrytka skomentowała też na swoim profilu na Facebooku:

Kochani, uważajcie na drogach jak coś się dzieje, nie bądźcie obojętni. Życie jest tylko jedno.

04.09.2009 Lodz Szkola Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej. Pogodynka Dorota Gardias prezentowala prognoze pogody z rozgrywanego miedzynarodowego turnieju dziennkarzy EuroMedia Cup 2009. Nz: Dorota Gardias Skora przy swoim Porshe MICHAL TULINSKI/FORUM  ZAKAZ WYKORZYSTANIA W NEGATYWNYM KONTEKSCIE!!!

Oldżi

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Zobacz także:

Luksusowe auta i taksówki. Czym celebryci przyjeżdżają na imprezy?

Trzy pogodynki TVN, czyli BROŃ SEKSOWNEGO RAŻENIA

Dokąd polskie gwiazdy jeżdżą na narty i deskęWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/dorota-gardias-zlapala-pijanego-kierowce_254106.html
Więcej o:
Komentarze (18)
Dorota Gardias ZŁAPAŁA pijanego kierowcę!
Zaloguj się
 • kkmm

  Oceniono 19 razy 9

  z gory uprzedzam ze szanuje fanow tej pani ale niestety dla mnie jest bardzo bezszczelna zarozumiała kobieta ktora nic soba nie prezentuje i zdania nie zmienie a powyzszy artykuł podkolorowany przez pania gardias i jej wypowiedz typu niestety musiałam scigac przestepce- to trzeba bylo nie scigac

 • ben_oni

  Oceniono 17 razy 9

  Nie udaje się wylansować tego plastiku, bo nie dość że głupia to w dodatku bez jakichkolwiek talentów to TVN postanowił wylansować ją jako super-bohaterkę. Łał, tylko czekać jak zacznie ratować tonące dzieci i konie wywożone do rzeźni.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 6

  a ja scigalem niedawno czas-ledwie zdazylem....(jeszcze 3minuty i juz bym nie scigal....)

 • wasza_mama

  Oceniono 6 razy 4

  OJOJ JAKA ONA DZIELNA! MAMUSIA SOCZEK KUPI

 • fukushima1921

  Oceniono 3 razy 3

  niech sie wali lachon

 • witek7205

  Oceniono 7 razy 3

  pusta lala.
  pewnie "jej" pościg sprowadził się do zadzwonienia na policję, że robi w portki, bo jakiś nachlany jej drogę zajechał.

 • 2plus2to5

  Oceniono 9 razy 3

  nkwd
  4 miesiące temu Oceniono 6 razy 4

  .Najważniejsze to,pchać się łokciami i dupskiem przez tłumy do celu.Teraz,pozostaje jej tylko estrada-może przecież zostać wokalistką,w myśl zasady -"śpiewać każdy może....",lub aktorką np. w "M jak miłość",czy innym tasiemcu.W ten sposób z prowincjonalna gąska zamieni się w nową "gwiazdę".

  Jakie kobiety zmienne sa.Komentarz do Gardijas -zostala kobita roku 2011.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 1

  Kolejna miernota z tefałenu.

 • kolega560

  0

  Oportunistyczne, bezduszne i tchórzliwe. Siedzę sobie w samochodzie z kolegą i nadaję na kierowcę, który jedzie tak, że mi się nie podoba. Może kierowca zasłabł, może potrzebuje pomocy? Mam zaparkowany za nim swój samochód. Może sprawdzę czy nic mu nie jest. Może wezmę od niego kluczyki i nie dopuszczę, żeby wyjechał na drogę. Nie. Nie zrobię tak. Boję się wyjść z samochodu bo nie wiadomo. To pijak. Nie wiadomo. Boże. Może ktoś zobaczy. Najlepiej jak zadzwonię na policję. Tak. Najlepiej. W pracy tak by zrobili. To na policję. O już. Teraz na spokojnie. Ale historia. To może być interesujące. O. Jedzie. No. Znowu tak na inne samochody. Może lepiej było te kluczyki. A nie. Niech to. Ale numer. Dzielna jestem. Będzie miał problem. Dobrze mu tak. Kurde. A może on się źle poczuł. Może coś. A nie. Pijak. Dojebać mu. Sławna będę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX