Alicja Węgorzewska zmieniła fryzurę. Wygląda CORAZ LEPIEJ!

Jurorka zachwyciła swoim wizerunkiem.
Węgorzewska zmieniła fryzurę Jurorka zachwyciła swoim wizerunkiem. W sobotniej "Bitwie na głosy" Alicja Węgorzewska zachwyciła wszystkich odmienionym wizerunkiem. Nowa fryzura sprawiła, że śpiewaczka odmłodniała o kilka lat! Nie tylko Sonia Bohosiewicz była gwiazdą sobotniego odcinka "Bitwy na głosy". Druga kobieta w jury, Alicja Węgorzewska, zachwyciła wszystkich swoim odmienionym, wspaniałym wizerunkiem. Nowa fryzura sprawiła, że śpiewaczka odmłodniała o kilka lat! Węgorzewska zdecydowała się na prostą grzywkę i wyprostowane włosy! To naprawdę świetny wybór. Gratulujemy fryzjera! Nie tylko nowa fryzura zasługiwała tego wieczora na uwagę. Węgorzewska świetnie dobrała make-up. Tzw. "smoky eyes", czyli zamglony makijaż oczu, nadał jej seksownego, drapieżnego wizerunku. Do tego odpowiednio dobrany fluid i delikatny różowy błyszczyk. Tak tak tak! Świetnie! Poza świetną fryzurą i makijażem, Węgorzewska zaskoczyła nas swoją stylizacją. W końcu zrezygnowała z wymyślnych kreacji, które charakteryzowały się przede wszystkim źle dobranymi krojami. Gwiazda tym razem postawiła na biel ze świecącymi aplikacjami. Dobrała do tego klasyczne czarne jeansy i buty na wysokim obcasie. Brawo! Czyżby Węgorzewskiej zaczęło zależeć na wyglądzie? Jurorka jeszcze nie tak dawno twierdziła, że nie zależy jej na modnym wizerunku. - Uwielbiam inaczej wyglądać - stwierdziła w rozmowie z Plotek.pl. Pani Alicjo, proszę iść tą drogą!

Nie tylko Sonia Bohosiewicz była gwiazdą sobotniego odcinka "Bitwy na głosy". Druga kobieta w jury, Alicja Węgorzewska, zachwyciła wszystkich swoim odmienionym, wspaniałym wizerunkiem. Nowa fryzura sprawiła, że śpiewaczka odmłodniała o kilka lat! Węgorzewska zdecydowała się na prostą grzywkę i wyprostowane włosy! To naprawdę świetny wybór. Gratulujemy fryzjera!

alicja węgorzewska

Nie tylko nowa fryzura zasługiwała tego wieczora na uwagę. Węgorzewska świetnie dobrała make-up. Tzw. "smoky eyes", czyli zamglony makijaż oczu, nadał jej seksownego, drapieżnego wizerunku. Do tego odpowiednio dobrany fluid i delikatny różowy błyszczyk. Tak tak tak! Świetnie!

alicja węgorzewska

Poza świetną fryzurą i makijażem, Węgorzewska zaskoczyła nas swoją stylizacją. W końcu zrezygnowała z wymyślnych kreacji, które charakteryzowały się przede wszystkim źle dobranymi krojami. Gwiazda tym razem postawiła na biel ze świecącymi aplikacjami. Dobrała do tego klasyczne czarne jeansy i buty na wysokim obcasie. Brawo! Czyżby Węgorzewskiej zaczęło zależeć na wyglądzie?

Jurorka jeszcze nie tak dawno twierdziła, że nie zależy jej na modnym wizerunku.

Uwielbiam inaczej wyglądać - stwierdziła w rozmowie z Plotek.pl.

alicja węgorzewska

A tak Alicja Węgorzewska wyglądała tydzień temu w "Bitwie na głosy". Już wtedy było lepiej. Pani Alicjo, proszę iść tą drogą!

alicja węgorzewska

Zdecydowanie nie tęsknimy za takimi stylizacjami:

Wegorzewska Alicja

Wegorzewska Alicja

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

patrick field

Zobacz także:

Jurorki podrywają Zamachowskiego!

"Bitwa na głosy": Ale oni śpiewają! Zdali test Alicji?

Alicja Węgorzewska jest cały czas krytykowana za wygląd. Czy się tym przejmuje?