Bohosiewicz o porodzie: Cieszę się, że ZDĄŻYŁAM PRZED FINAŁEM!

Sonia Bohosiewicz niecały tydzień po porodzie wraca do pracy zawodowej. Podczas transmitowanej na żywo "Bitwy na głosy" jej dzieckiem "zajmuje" się jeden z prowadzących program...
Bohosiewicz wraca do pracy Sonia Bohosiewicz niecały tydzień po porodzie pojawiła się w programie "Bitwa na głosy" Sonia Bohosiewicz w niecały tydzień po porodzie pojawiła się w programie "Bitwy na głosy". - Cieszę się, że tu jestem! - powiedziała jurorka Mimo że producenci "Bitwy na głosy" obiecywali, że Sonia Bohosiewicz pojawi się w kolejnym odcinku, na samym początku programu jej miejsce pozostało puste. Wydawało się, że aktorka jednak nie zdecydowała się na powrót do pracy niecały tydzień po porodzie. A jednak! Bohosiewicz weszła do studia jako ostatnia. Przywitała ją niesamowita wrzawa i oklaski publiczności. Zbigniew Zamachowski pogratulował jej i wręczył jej bukiet białych róż. Jurorka była wyraźnie zszokowana gorącym przyjęciem. - Cieszę się, że tu jestem! - powiedziała. - Dobrze, że zdążyłam przed finałem! - A jak się czuje dziecko? - spytał Hubert Urbański. Bardzo dobrze, dziękuję. Jest teraz pod najlepszą opieką, jaką udało mi się znaleźć. Zostawiłam opiekunce całą długą listę nakazów i zakazów. Na pewno wszystko będzie w porządku - stwierdziła Bohosiewicz. W tym momencie na scenie pojawił się Piotr "Kędzior" Kędzierski z butelką do karmienia niemowląt. To on okazał się "opiekunką"... Oczywiście był to tylko żart, ale trzeba przyznać, że scenarzyści "Bitwy na głosy" bardzo pomysłowo wykorzystali całą sytuację. Sonia Bohosiewicz wyglądała na nieco zmęczoną, ale prezentowała się świetnie. Ciężko było uwierzyć, że 6 dni temu urodziła drugiego synka! Aktorka i jej mąż Paweł Majewski mają już 3-letniego synka Teodora. "Kędzior" cały czas krążył po studiu z wózkiem, prosił wykonawców o zaśpiewanie kołysanki dla dziecka i pomstował na innych, którzy jego zdaniem po raz kolejny byli za głośno i obudzili szkraba. Na koniec przywiózł w wózku kopertę z wynikami głosowania widzów. - Sonia, gadałem z twoim synem i powiedział mi, że chce mieć na imię Piotr. Tak, jak wujek - stwierdził współprowadzący. Przekazawszy werdykt widzów Urbańskiemu, "Kędzior" wrócił z wózkiem za kulisy. Mijając drużynę z Elbląga, wykrzyknął jeszcze: - O rany, Sonia! Ale to twoje dziecko do Ryśka podobne! Wszyscy zgromadzeni wybuchnęli śmiechem, a na twarzy chichoczącego Rynkowskiego pojawił się wielki rumieniec.

Mimo że producenci "Bitwy na głosy" obiecywali, że Sonia Bohosiewicz pojawi się w kolejnym odcinku, na samym początku programu jej miejsce pozostało puste. Wydawało się, że aktorka jednak nie zdecydowała się na powrót do pracy niecały tydzień po porodzie. A jednak! Bohosiewicz weszła do studia jako ostatnia. Przywitała ją niesamowita wrzawa i oklaski publiczności.

Sonia Bohosiewicz

Zbigniew Zamachowski pogratulował jej i wręczył jej bukiet białych tulipanów. Jurorka była wyraźnie zszokowana gorącym przyjęciem.

Cieszę się, że tu jestem! - powiedziała. - Dobrze, że zdążyłam przed finałem!
A jak się czuje dziecko? - spytał Hubert Urbański.
Bardzo dobrze, dziękuję. Jest teraz pod najlepszą opieką, jaką udało mi się znaleźć. Zostawiłam opiekunce całą długą listę nakazów i zakazów. Na pewno wszystko będzie w porządku - stwierdziła Bohosiewicz.

W tym momencie na scenie pojawił się Piotr "Kędzior" Kędzierski z butelką do karmienia niemowląt. To on okazał się "opiekunką"... Oczywiście był to tylko żart, ale trzeba przyznać, że scenarzyści "Bitwy na głosy" bardzo pomysłowo wykorzystali całą sytuację.

Sonia Bohosiewicz wyglądała na nieco zmęczoną, ale prezentowała się świetnie. Ciężko było uwierzyć, że 6 dni temu urodziła drugiego synka! Aktorka i jej mąż Paweł Majewski mają już 3-letniego synka Teodora.

Sonia Bohosiewicz

"Kędzior" cały czas krążył po studiu z wózkiem, prosił wykonawców o zaśpiewanie kołysanki dla dziecka i pomstował na innych, którzy jego zdaniem po raz kolejny byli za głośno i obudzili szkraba. Na koniec przywiózł w wózku kopertę z wynikami głosowania widzów.

Sonia Bohosiewicz

Sonia, gadałem z twoim synem i powiedział mi, że chce mieć na imię Piotr. Tak, jak wujek. - stwierdził współprowadzący.

Przekazawszy werdykt widzów Urbańskiemu, "Kędzior" wrócił z wózkiem za kulisy. Mijając drużynę z Elbląga, wykrzyknął jeszcze:

O rany, Sonia! Ale to twoje dziecko do Ryśka podobne!

Wszyscy zgromadzeni wybuchnęli śmiechem, a na twarzy chichoczącego Rynkowskiego pojawił się wielki rumieniec.

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

tommy

Zobacz także:
Sonia Bohosiewicz wróci do pracy tydzień po porodzie!
Sonia Bohosiewicz URODZIŁA! Ma drugiego syna
Sonia Bohosiewicz nie wiedziała, że już jest na antenie. I powiedziała...
fb