Ania Bałon pozuje z dwoma mężczyznami. Po nieśmiałej dziewczynie nie ma już śladu!

Odważna sesja finalistki "Top Model".
Ania Bałon nago z dwoma mężczyznami Finalistka "Top Model" wzięła udział w sesji, którą nas bardzo zaskoczyła Dziewczyny z II odsłony "Top Model. Zostań modelką" dobrze radzą sobie w świecie mody. Ania Bałon wzięła właśnie udział w sesji, którą nas bardzo zaskoczyła. Dziewczyny z II odsłony "Top Model. Zostań modelką" dobrze radzą sobie w świecie mody. Ania Bałon wzięła właśnie udział w sesji, którą nas bardzo zaskoczyła. W końcu wszyscy pamiętamy nieśmiałą, a nawet - można by powiedzieć - bojącą się własnego cienia nastolatkę z Opola. Po tamtej dziewczynie nie ma już jednak śladu. Bałon nabrała wreszcie pewności siebie. Dowody? Ania pozowała bez ubrania i w towarzystwie dwóch młodych mężczyzn. Trzeba przyznać, że modelka wygląda świetnie. Czy w końcu uda jej się zrobić prawdziwą karierę? Od finału show mijają kolejne miesiące, a Bałon sporadycznie pojawia się na sesjach i pokazach.

Wczoraj pokazywaliśmy Wam finalistkę I edycji "Top model. Zostań modelką", Anię Piszczałkę, która wzięła udział w pokazie bielizny marki "Triumph". Dziewczyny z II odsłony show równie dobrze radzą sobie w świecie mody. Ania Bałon wzięła właśnie udział w sesji, którą nas bardzo zaskoczyła. W końcu wszyscy pamiętamy nieśmiałą, a nawet - można by powiedzieć - bojącą się własnego cienia nastolatkę z Opola. Po tamtej dziewczynie nie ma już jednak śladu. Bałon nabrała wreszcie pewności siebie. Dowody? Ania pozowała bez ubrania i w towarzystwie dwóch młodych mężczyzn.

anna bałon, top model. zostań modelką, top model

anna bałon

Trzeba przyznać, że modelka wygląda na zdjęciach świetnie. Czy w końcu uda jej się zrobić prawdziwą karierę? Od finału show mijają kolejne miesiące, a Bałon sporadycznie pojawia się na sesjach i pokazach.

Waszym zdaniem ma predyspozycje do tego, by zaistnieć w modelingu?

Anna Bałon

Oldżi

Zobacz także:

ROZEBRANA Anna Piszczałka na pokazie mody. Ale ona ma ciało!

Top Modelki bawią się na całego!

Najlepsze sesje finalistek "Top Model"