JAK ona GWIŻDŻE! Nina Terentiew wkręcona przez Nosela

Caryca telewizji z poczuciem humoru!
Nosel zakpił z Niny Terentiew Caryca telewizji ma poczucie humoru! Kamil Nosel z Radia Zet tym razem postanowił zażartować z Niny Terentiew. Udając pracownika telekomunikacji, zachęcał ją do założenia hasła na telefon. Kamil Nosel z Radia Zet tym razem postanowił zadzwonić do dyrektor programowej telewizji Polsat Niny Terentiew. Przekonywał ją do tego, by aktywowała hasło bezpieczeństwa do swojego telefonu komórkowego, na wypadek, gdyby urządzenie trafiło w niepowołane ręce. - Proszę bardzo, ale mi to unikalne zabezpieczenie nie jest do niczego potrzebne - stwierdziła spokojnym tonem Terentiew. Nieugięty Nosel dzielnie tłumaczył gwieździe do czego takie hasło służy i przekonywał ją, by założyła kod zabezpieczający. - Proszę pani, ekhm, to jest telefon służbowy i yyyy... ja się muszę zapytać u nas, czy my to robimy wszyscy, co to znaczy unikalny kod zabezpieczający - racjonalnie podeszła do tematu Terenwiew.- Ja nie mam czasu, bo mam zarząd teraz - dodała. Mimo deklaracji dyrektor programowa chciała być miła i serdeczna dla pracownika telekomunikacji. - Proszę, jak pani uważa, że unikalne hasło jest czymś niezbędnym, to niech pani zabezpieczy - stwierdziła. Jakie hasło podała Terentiew? Musimy przyznać, że byliśmy zaskoczeni nietypowym słowem. - Felek - wypowiedziała wyraźnie hasło. Nosel zorientował się, że Nina Terentiew uwierzyła w zainscenizowaną sytuację i postanowił pójść o krok dalej w swoich niedorzecznych wyjaśnieniach. Proszę pani, to może być kaszlnięcie, mlasknięcie lub też jakiś odzew. To nie może być jedno hasło, bo system tego nie wyłapie - tłumaczył Nosel. - Ale to co mam zrobić, skoro słowa system nie wyłapuje. Mam gwizdnąć, co mam zrobić? - dopytywała się Terentiew. Dyrektor programowa Polsatu wyraźnie się zdenerwowała. Chciała zakończyć rozmowę, więc zachęcona przez dziennikarza... imponująco gwizdnęla, dodając hasło: do widzenia. Podirytowana gwiazda mimo to nadal prowadziła rozmowę. - Poza główną ideą wszystko jest zrozumiałe - wyznała. Trzeba przyznać, że Terentiew ma bardzo dużo dystansu do siebie. Tak trzymać pani Nino!

Kamil Nosel z Radia Zet tym razem postanowił zadzwonić do dyrektor programowej telewizji Polsat, Niny Terentiew. Przekonywał ją do tego, by aktywowała hasło bezpieczeństwa do swojego telefonu komórkowego, gdy ten pojawi się w niepowołanych rękach.

Proszę bardzo, ale mi to unikalne zabezpieczenie nie jest do niczego potrzebne- stwierdziła spokojnym tonem Terentiew.

Nieugięty Nosel dzielnie tłumaczył gwieździe do czego takie hasło służy i przekonywał ją, by założyła kod zabezpieczający.

Proszę Pani, ekhm, to jest telefon służbowy i yyyy... ja się muszę zapytać u nas, czy my to robimy wszyscy, co to znaczy unikalny kod zabezpieczający- racjonalnie podeszła do tematu Terenwiew.- Ja nie mam czasu, bo mam zarząd teraz.

Mimo deklaracji dyrektor programowa chciała być miła i serdeczna dla pracownika telekomunikacji.

Proszę, jak P\pani uważa, że unikalne hasło jest czymś niezbędnym, to niech pani ubezpieczy - stwierdziła.

Jakie hasło podała Terentiew? Musimy przyznać, że byliśmy zaskoczeni nietypowym słowem.

FELEK- wypowiedziała wyraźnie hasło.

Nosel zorientował się, że Nina Terentiew uwierzyła w zainscenizowaną sytuację i postanowił pójść o krok dalej w swoich niedorzecznych wyjaśnieniach.

Proszę pani, to może być kaszlnięcie, mlasknięcie lub też jakiś odzew. To nie może być jedno hasło, bo system tego nie wyłapie - tłumaczył Nosel.
Ale to co mam zrobić, skoro słowa system nie wyłapuje. Mam gwizdnąć, co mam zrobić? - dopytywała się Terentiew.

Dyrektor programowa Polsatu wyraźnie się zdenerwowała. Chciała zakończyć rozmowę, więc zachęcona przez dziennikarza... IMPONUJĄCO GWIZDNĘŁA dodając hasło:

Do widzenia.

Podirytowana gwiazda mimo to nadal prowadziła rozmowę.

Poza główną ideą wszystko jest zrozumiałe - wyznała.

Jak na żarty Nosela zareagowała Terentiew, gdy dowiedziała się, że jest na antenie, posłuchasz tutaj. Trzeba przyznać, że kobieta ma bardzo dużo dystansu do siebie. Tak trzymać pani Nino!

Terentiew Nina

ralph

Zobacz także:

Stylizacje gwiazd na pokazie mody Tomasza Ossolińskiego

Terentiew zadecydowała - nikt nie zastąpi Andersza!

fb