Co łączy Annę Muchę i "Grycanki"? My wiemy!

Miłość do...
Co łączy Annę Muchę i "Grycanki"? Gdyby panie się ze sobą spotkały, z pewnością połączyłaby je pasja do... butów Annę Muchę i Martę Grycan z córkami pozornie dzieli bardzo wiele. Gdyby jednak panie się ze sobą spotkały, to z pewnością połączyłaby je pasja do... butów. Annę Muchę i Martę Grycan z córkami pozornie dzieli bardzo wiele. Wygląda jednak na to, że gdyby panie się ze sobą spotkały, miałyby wiele wspólnych tematów. Przede wszystkim połączyłaby je pasja do... butów. We wtorkowym "Dzień Dobry TVN" Anna Mucha pochwaliła się Tomaszowi Jacykowowi i Annie Puśleckiej zawartością swojej szafy. Na pierwszym planie pojawiły się oczywiście buty na wysokim obcasie, z którymi aktorka nigdy się nie rozstaje. Wyznała, że nawet w ciąży nie zrezygnowała ze szpilek. - Szpilki są dla mnie naturalnym elementem mojego codziennego funkcjonowania - zdradziła Mucha. Niedawno w tym samym programie byliśmy świadkami podobnego wyznania naczelnych celebrytek, Marty Grycan i jej córki Wiktorii. - Po domu chodzimy tylko w takich wysokich butach - wyznała Marta Grycan. - Ja szpilki kocham i uwielbiam - dodała jej córka. Tomasz Jacyków nie omieszkał wówczas wspomnieć, że "Grycanki" w szpilkach chodzą nawet... pod prysznic. Panie w programach pochwaliły się swoimi perełkami. Obie nie oszczędzają na obuwiu, wybierając najdroższe marki. Mucha chwaliła się czerwonymi szpilkami od Valentino, a panie Marta i Wiktoria Grycan są fankami Christiana Louboutina. To się nazywa pasja!

Annę Muchę i Martę Grycan z córkami pozornie dzieli bardzo wiele. Wygląda jednak na to, że gdyby panie się ze sobą spotkały, miałyby wiele wspólnych tematów. Przede wszystkim połączyłaby je pasja do... butów.

anna mucha

We wtorkowym "Dzień Dobry TVN", Anna Mucha pochwaliła się Tomaszowi Jacykowowi i Annie Puśleckiej zawartością swojej szafy. Na pierwszym planie pojawiły się oczywiście buty na wysokim obcasie, z którymi aktorka nigdy się nie rozstaje. Wyznała, że nawet w ciąży nie zrezygnowała ze szpilek.

Szpilki są dla mnie naturalnym elementem mojego codziennego funkcjonowania - zdradziła Mucha.

anna mucha

Niedawno, w tym samym programie byliśmy świadkami podobnego wyznania naczelnych celebrytek, Marty Grycan i jej córki Wiktorii.

Po domu chodzimy tylko w takich wysokich butach - wyznała Marta Grycan.
Ja szpilki kocham i uwielbiam - dodała jej córka.

Tomasz Jacyków nie omieszkał wówczas wspomnieć, że "Grycanki" w szpilkach chodzą nawet... pod prysznic.

Panie w programach pochwaliły się swoimi perełkami. Obie nie oszczędzają na obuwiu wybierając najdroższe marki. Mucha chwaliła się czerwonymi szpilkami od Valentino, a panie Marta i Wiktoria Grycan są fankami Christiana Louboutina. To się nazywa pasja! A Waszym zdaniem, która z Pań wygląda najlepiej na wysokich obcasach? Zagłosujcie w sondzie!

Marta Grycan

ralph

Zobacz także:

"Grycanki epatują bogactwem i chwalą się, że chodzą pod prysznic w szpilkach". Ekspert PR o zachowaniu Marty Grycan i jej córek

"Uważam, że każdy kicz doprowadzony do perfekcji jest sztuką". Marta Grycan chwali się GARDEROBĄ!

Anna Mucha: Szpilki to dla mnie naturalny element funkcjonowania! Aktorka pokazała zawartość swojej szafy

fb

Która z Pań najlepiej wygląda w szpilkach?