Co łączy Annę Muchę i "Grycanki"? My wiemy!

Miłość do...
Co łączy Annę Muchę i "Grycanki"? Gdyby panie się ze sobą spotkały, z pewnością połączyłaby je pasja do... butów Annę Muchę i Martę Grycan z córkami pozornie dzieli bardzo wiele. Gdyby jednak panie się ze sobą spotkały, to z pewnością połączyłaby je pasja do... butów. Annę Muchę i Martę Grycan z córkami pozornie dzieli bardzo wiele. Wygląda jednak na to, że gdyby panie się ze sobą spotkały, miałyby wiele wspólnych tematów. Przede wszystkim połączyłaby je pasja do... butów. We wtorkowym "Dzień Dobry TVN" Anna Mucha pochwaliła się Tomaszowi Jacykowowi i Annie Puśleckiej zawartością swojej szafy. Na pierwszym planie pojawiły się oczywiście buty na wysokim obcasie, z którymi aktorka nigdy się nie rozstaje. Wyznała, że nawet w ciąży nie zrezygnowała ze szpilek. - Szpilki są dla mnie naturalnym elementem mojego codziennego funkcjonowania - zdradziła Mucha. Niedawno w tym samym programie byliśmy świadkami podobnego wyznania naczelnych celebrytek, Marty Grycan i jej córki Wiktorii. - Po domu chodzimy tylko w takich wysokich butach - wyznała Marta Grycan. - Ja szpilki kocham i uwielbiam - dodała jej córka. Tomasz Jacyków nie omieszkał wówczas wspomnieć, że "Grycanki" w szpilkach chodzą nawet... pod prysznic. Panie w programach pochwaliły się swoimi perełkami. Obie nie oszczędzają na obuwiu, wybierając najdroższe marki. Mucha chwaliła się czerwonymi szpilkami od Valentino, a panie Marta i Wiktoria Grycan są fankami Christiana Louboutina. To się nazywa pasja!

Annę Muchę i Martę Grycan z córkami pozornie dzieli bardzo wiele. Wygląda jednak na to, że gdyby panie się ze sobą spotkały, miałyby wiele wspólnych tematów. Przede wszystkim połączyłaby je pasja do... butów.

anna mucha

We wtorkowym "Dzień Dobry TVN", Anna Mucha pochwaliła się Tomaszowi Jacykowowi i Annie Puśleckiej zawartością swojej szafy. Na pierwszym planie pojawiły się oczywiście buty na wysokim obcasie, z którymi aktorka nigdy się nie rozstaje. Wyznała, że nawet w ciąży nie zrezygnowała ze szpilek.

Szpilki są dla mnie naturalnym elementem mojego codziennego funkcjonowania - zdradziła Mucha.

anna mucha

Niedawno, w tym samym programie byliśmy świadkami podobnego wyznania naczelnych celebrytek, Marty Grycan i jej córki Wiktorii.

Po domu chodzimy tylko w takich wysokich butach - wyznała Marta Grycan.
Ja szpilki kocham i uwielbiam - dodała jej córka.

Tomasz Jacyków nie omieszkał wówczas wspomnieć, że "Grycanki" w szpilkach chodzą nawet... pod prysznic.

Panie w programach pochwaliły się swoimi perełkami. Obie nie oszczędzają na obuwiu wybierając najdroższe marki. Mucha chwaliła się czerwonymi szpilkami od Valentino, a panie Marta i Wiktoria Grycan są fankami Christiana Louboutina. To się nazywa pasja! A Waszym zdaniem, która z Pań wygląda najlepiej na wysokich obcasach? Zagłosujcie w sondzie!

Marta Grycan

ralph

Zobacz także:

"Grycanki epatują bogactwem i chwalą się, że chodzą pod prysznic w szpilkach". Ekspert PR o zachowaniu Marty Grycan i jej córek

"Uważam, że każdy kicz doprowadzony do perfekcji jest sztuką". Marta Grycan chwali się GARDEROBĄ!

Anna Mucha: Szpilki to dla mnie naturalny element funkcjonowania! Aktorka pokazała zawartość swojej szafy

fb

Która z Pań najlepiej wygląda w szpilkach?
Więcej o:
Komentarze (29)
Co łączy Annę Muchę i "Grycanki"? My wiemy!
Zaloguj się
 • megaxs

  Oceniono 16 razy 14

  Co łączy grycanki i muchę? Tendencja do tycia

 • wasza_mama

  Oceniono 13 razy 13

  JAK GRYCANKI MOGA W CZYMKOLWIEK DOBRZE WYGLADAC?????

 • bentley86

  Oceniono 13 razy 13

  Ile jeszcze razy będziemy katowani tymi pseudo celebrytkami jakimi są Grycanki ? Jedynym osiągnięciem w ich życiu jest chyba to, że opasły się jak świnie, i jeszcze to promują. Gdybyście o nich nie pisali co drugi dzień zaoszczędzilibyście ludziom nerwów, a im pseudo sławy, której nie mają, i nigdy mieć nie będą. Bo to, że pojawiają się na większości warszawskich bankietach nie świadczy o sławie, tylko ewidentnym parciu na szkło.

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 9

  A Waszym zdaniem, która z Pań wygląda najlepiej na wysokich obcasach? Odpowiedz: Jacykow.

 • konrad78

  Oceniono 9 razy 9

  taa, 15cm do wzrostu, niech sobie kupia szczudla to sie bardziej wyszczupla

 • cosma

  Oceniono 13 razy 9

  Jak Grycanki sra..........ją - tam Mucha przylatuje / i to szybko/ !!! łączy je - goow-....no !

 • lukrecja_b

  Oceniono 8 razy 8

  Zwykle przejezyczenie dziennikarzy: nie Louboutiny a udany zabieg lobotomii laczy obie panie.

 • rams

  Oceniono 9 razy 7

  te szpilki dla grycanek muszą być produkowane przez NASA ze stopów, które tak cienkimi elementami sa w stanie utrzymac mase kaszalota.

 • czeyo

  Oceniono 9 razy 7

  Co je łaczy ?.Maja wspolny mianownik, jest nim kalectwo fizyczne i psychiczne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX