Krawczyk dostał nową rolę w serialu! Zagra żołnierza na misji w Afganistanie

Kariera aktora rozwija się.
Krawczyk dostał nową rolę w serialu! Zagra żołnierza na misji w Afganistanie. Mikołaj Krawczyk zagra w serialu TVP "Misja Afganistan". Opowiada on historię polskich żołnierzy, którzy z różnych powodów decydują się na wyjazd na misję Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowej roli Anety Zając. Aktorka, kojarzona do tej pory przede wszystkim z serialem "Pierwsza miłość", pojawi się w "Galerii", emitowanej przez TVP1. Okazuje się, że były partner aktorki też nie może narzekać na brak ciekawych propozycji. Wkrótce w telewizji pojawi się nowy, 13-odcinkowy serial "Misja Afganistan". Opowiada on historię polskich żołnierzy, którzy z różnych powodów decydują się na wyjazd na misję do Afganistanu. Jednego z nich zagra właśnie Mikołaj Krawczyk. Na potrzeby roli Krawczyk musiał popracować nad swoją kondycją. Bieganie po poligonie w pełnym umundurowaniu wymaga krzepy. Wygląda na to, że aktor ma duże szanse zerwać z wizerunkiem potulnego Pawła Krzyżanowskiego z "Pierwszej miłości". Serial zapowiada się całkiem interesująco. Obok Mikołaja w produkcji pojawią się też Paweł Małaszyński, Ilona Ostrowska i Przemysław Sadowski.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowej roli Anety Zając. Aktorka, kojarzona do tej pory przede wszystkim z serialem "Pierwsza miłość", pojawi się w "Galerii", emitowanej przez TVP1 (Kariera Anety Zając nabiera tempa. Dostała nową rolę). Okazuje się, że były partner aktorki też nie może narzekać na brak ciekawych propozycji. Wkrótce w telewizji pojawi się nowy, 13-odcinkowy serial "Misja Afganistan". Opowiada on historię polskich żołnierzy, którzy z różnych powodów decydują się na wyjazd na misję do Afganistanu. Jednego z nich zagra właśnie Mikołaj Krawczyk.

mikołaj krawczyk

Mikołaj Krawczyk

Na potrzeby roli Krawczyk musiał popracować nad swoją kondycją. Bieganie po poligonie w pełnym umundurowaniu wymaga krzepy. Wygląda na to, że aktor ma duże szanse zerwać z wizerunkiem potulnego Pawła Krzyżanowskiego z "Pierwszej miłości". Serial zapowiada się całkiem interesująco. Obok Mikołaja w produkcji pojawią się też Paweł Małaszyński, Ilona Ostrowska i Przemysław Sadowski.

mikołaj krawczyk

Mikołaj Krawczyk

Oldżi

Zobacz także:

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości

Najbardziej niedocenione gwiazdy?

ROZEBRANA Anna Piszczałka na pokazie mody. Ale ona ma ciało!