Wojewódzki o paparazzi: OBSZCZYMURY z aparatami!

Prowadzący "X-Factor" mocno i dobitnie o fotografach. Węglarczykowi udało się go podpuścić?

Kuba Wojewódzki nieco gubi się w swoim programie, gdy przyjdzie mu rozmawiać z kolegami po dziennikarskim fachu. Dwa tygodnie temu zaproszony do studia Daniel Passent praktycznie przejął prowadzenie rozmowy. Wczorajszy gość, Bartosz Węglarczyk, też nie okazał się potulnym obiektem żartów i złośliwości.

Kuba Wojewódzki, Bartosz Węglarczyk

Rozmowa przebiegała w przyjacielskim tonie do momentu, w którym gospodarz rozpoczął wątek "bycia celebrytą".

Nie rozumiem, jaki wpływ na to, jakim jestem dziennikarzem może mieć moje życie prywatne - utyskiwał Węglarczyk - Nigdy w życiu nie zrobiłem żadnej ustawki z paparazzi.
Nigdy w życiu? - zdziwił się Kuba.
Nigdy w życiu, w przeciwieństwie do niektórych osób obecnych w tym studiu - chytrze zripostował gość.
Su****yny, robicie ustawki! - zwrócił się Kuba do publiczności, ale chodziło mu chyba bardziej o to, żeby obrócić rozmowę w żart.

Kuba Wojewódzki, Bartosz Węglarczyk

Gość nie dał się jednak zbić z tropu.

Nie no, słuchaj... - naciskał dalej Węglarczyk - Jak widzę twoje zdjęcia z Dodą, niby tam przypadkowo Kuba spotkał się z Dorotą w jednej z najbardziej znanych knajp w Warszawie... To co, to jest niby przypadkowe?
To ty wierzysz w to, co piszą? A podobno nie czytasz portali plotkarskich - nieco bezradnie kontratakował gospodarz, odwołując się do wcześniejszych wypowiedzi prowadzącego "Dzień dobry TVN".

Kuba Wojewódzki, Bartosz Węglarczyk

Wojewódzki nie chciał dać za wygraną. W końcu Węglarczyk ukazał gardzącego "celebryctwem" dziennikarza w bardzo niekorzystnym świetle. Między słowami zarzucił mu wręcz hipokryzję.

Jeżeli wierzysz, że taki facet jak ja ustawia się z fotografami, to jesteś już skorodowany myśleniem... - zaczął znowu.
Ale ty wiesz doskonale o tym, że takie zdjęcia będą - dobitnie przerwał mu Bartosz Węglarczyk - Jakbyś nie chciał dać się sfotografować z Dodą, to byś tak się z nią umówił, że nigdy w życiu nikt by was nie zobaczył razem.

Te słowa wyraźnie rozdrażniły Kubę.

Ale ja nie będę zakładnikiem paru obszczymurów z aparatami! - wypalił rozeźlony - Ja jestem wolnym człowiekiem!
No, i właśnie o to mi chodziło, dzięki wielkie - zakończył wątek usatysfakcjonowany Węglarczyk, podając gospodarzowi rękę.

Kuba Wojewódzki

Nie wydaje wam się, że tym razem Wojewódzki dał się sprowokować i posunął się za daleko? Bądź co bądź fotografowie to ludzie wykonujący swoją pracę. Poza tym właśnie im Kuba w jakiejś części zawdzięcza swoją popularność, z której czerpie niezłe zyski. Ciężko też uwierzyć, by Wojewódzki nie był zadowolony z tego, że internauci w całym kraju zazdroszczą mu nowych, bajecznie drogich samochodów...

tommy

Zobacz także:
Kuba Wojewódzki ma KOLEJNY nowy samochód i ZNOWU łamie przepisy!
Doda i Wojewódzki na romantycznej kolacji! Kiedyś nienawiść, a dziś...
Wojewódzki do Mellera: Dzięki Tobie jest nas coraz mniej starych bezdzietnych dziadów z przeszłością


fb

Więcej o:
Komentarze (35)
Wojewódzki o paparazzi: OBSZCZYMURY z aparatami!
Zaloguj się
 • babazbroda

  Oceniono 14 razy 10

  Mam sentyment do Wojewódzkiego za jego działalność dziennikarską sprzed dwudziestu laty mniej więcej.Mało kto wie że koleś uprawiał wysokiej próby dziennikarstwo muzyczne (był ojcem dyrektorem w "Brumie" i "Plasticu"-świetne to były gazety,ech...).Teraz jest tefałenowskim kundelkiem,coś tam popierduje,podszczekuje,no ale porszakiem na muzyce niezależnej by sobie nie pojeździł.Także panie Kubo albo porszak albo honor...

 • saba20

  Oceniono 9 razy 5

  Może i Kuby słowa były podszyte emocjami,ale ma rację ! Ob.........mury są wszędzie i w każdym zawodzie !

 • wasza_mama

  Oceniono 4 razy 4

  OBSZCZYMURY

 • meg77

  Oceniono 6 razy 4

  Już widzę, jak autosalony dają Wojewódzkiemu te wszystkie autka do lansowania, gdyby nie perspektywa, że zostaną obfotografowane wraz z KW zaraz po tym jak wyjadą za bramę. Bez hipokryzji, proszę dziadka!

 • boshenna

  Oceniono 5 razy 3

  Wojewódzki próbował wciągnąć Węglarczyka w plotkowanie o Kindze Rusin, ale mu się nie udało :)
  Brawo panie Bartku, pozdrawiam.

 • ctasek

  Oceniono 5 razy 3

  Kubuś Puchatek nie może zrozumieć, że jest dla paparazzi kasiorą.

 • malinka88

  Oceniono 3 razy 1

  Prawda w oczy Kubusia kole :-)

 • farenthide9

  Oceniono 7 razy 1

  @meg77 ja nie jestem adwokatem Wojewódzkiego ale jeśli tak Cie to zabolalo co napisalem to czy w polityce porusza tematy gwiazd które robią coś poza swoja praca?? nie mówi tylko o tym co sie dzieje w "ich świcie" a nie w ich prywatnym zyciu

 • klaczunia

  Oceniono 5 razy 1

  Węglarczyk pokazał klasę w tej rozmowie! Wojewódzki cały czas próbował go wyprowadzić z równowagi a i tak skończyło się na tym, że p. Bartosz zrobił z niego celebrycką świnę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX