Krzysztof Ibisz ma nową dziewczynę!

Koniec z życiem singla!
Krzysztof Ibisz ma nową dziewczynę! Koniec z życiem singla! Krzysztof Ibisz ma nową dziewczynę. Prezenter zdradził magazynowi "Gala", że to osoba spoza show-biznesu Wygląda na to, że Krzysztof Ibisz po dwóch nieudanych małżeństwach znalazł kolejną miłość. Co ciekawe, prezenter słynący z wylewnych wywiadów, w których ze szczegółami opowiadał o swoich uczuciach i miłosnych perypetiach, tym razem milczy jak grób. Ani on, ani znajomi z otoczenia gwiazdy nie chcą zdradzić kim jest jego nowa partnerka. - To "cywil", a nie osoba z show-biznesu i niech tak pozostanie - wyjaśnił Ibisz w rozmowie z magazynem "Flesz". - Dałem słowo i nie mogę go złamać- dodaje. Najwidoczniej 47-letni aktor zmienił taktykę i nowym sposobem na udany związek jest utrzymywanie go z dala od mediów. Para nie pojawiła się jeszcze na żadnej oficjalnej imprezie. Znany prezenter jest tak pochłonięty nowym związkiem, że zapomina o innych swoich znajomych, stawiając wszystko na jedną kartę. - Krzysiek jest bardzo zajęty. Większość czasu spędza teraz ze swoją ukochaną i nie ma kiedy zobaczyć się nawet ze starymi znajomymi - żali się "Fleszowi" jego przyjaciółka. Cóż. Dla znajomych czasu nie ma, ale ze swoimi byłymi żonami widuje się często i bardzo chętnie. To naprawdę imponujące! - Niewiele osób może pochwalić się takimi dobrymi kontaktami ze swoimi eks - chwali się dwutygodnikowi Ibisz. Myślicie, że nowy wizerunek prezentera przyczynił się do znalezienia nowej miłości? Nadal wygląda jak 18-nastolatek!

Wygląda na to, że Krzysztof Ibisz po dwóch nieudanych małżeństwach znalazł kolejną miłość. Co ciekawe, prezenter słynący z wylewnych wywiadów, w których ze szczegółami opowiadał o swoich uczuciach i miłosnych perypetiach, tym razem milczy jak grób. Ani on, ani znajomi z otoczenia gwiazdy nie chcą zdradzić kim jest jego nowa partnerka.

To "cywil", a nie osoba z show-biznesu i niech tak pozostanie - wyjaśnił Ibisz w rozmowie z magazynem "Flesz". - Dałem słowo i nie mogę go złamać- dodaje.

Ibisz Krzysztof

Najwidoczniej 47-letni aktor zmienił taktykę i nowym sposobem na udany związek jest utrzymywanie go z dala od mediów. Para nie pojawiła się jeszcze na żadnej oficjalnej imprezie. Znany prezenter jest tak pochłonięty nowym związkiem, że zapomina o innych swoich znajomych, stawiając wszystko na jedną kartę.

Krzysiek jest bardzo zajęty. Większość czasu spędza teraz ze swoją ukochaną i nie ma kiedy zobaczyć się nawet ze starymi znajomymi- żali się "Fleszowi" jego przyjaciółka.

Cóż. Dla znajomych czasu nie ma, ale ze swoimi byłymi żonami widuje się często i bardzo chętnie. To naprawdę imponujące!

- Niewiele osób może pochwalić się takimi dobrymi kontaktami ze swoimi eks - chwali się dwutygodnikowi Ibisz.

Premiera nowej Hondy Civic, Torwar, 29.02.2012, FOT. WBF/Cezary Piwowarski

Myślicie, że nowy wizerunek prezentera przyczynił się do znalezienia nowej miłości? Nadal wygląda jak 18-nastolatek!

ralph

Zobacz także:

Ibisz o swoim debiucie w telewizji: Rzucali we mnie pomidorami i krzyczeli WYPIE****J

Krzysztof Ibisz: Nie chcę mieć żony! ŻAŁUJĘ, że byłem na okładkach

Ibisz uratował w górach dziecko!

Więcej o:
Komentarze (18)
Krzysztof Ibisz ma nową dziewczynę!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 10 razy 8

  Sęk w tym, że Ibisz nie kocha kobiet, tylko kocha SIĘ w kobietach.

 • rysiek

  Oceniono 11 razy 7

  a ten uparcie udaje hetero...

 • wasza_mama

  Oceniono 6 razy 6

  IM DLUZEJ BEDZIE UKRYWAC TYM WIECEJ ZAPLACA ZA OKLADKE

 • cosma

  Oceniono 8 razy 4

  w i o s n a !!!

 • lk

  Oceniono 2 razy 2

  Tak, wygląda jak 18-latek ze zmarchami.

 • saba20

  Oceniono 4 razy 2

  A co ich wszystkich tak wzięło na wiosnę?!

 • tandora

  0

  Nastała era prowadzenia zdrowego trybu życia ale jak widać nie do wszystkich dotarło że należy o siebie dbać. A szkoda bo życie ucieka i w pewnym momencie się go nie dogoni, z zadyszką spowodowaną brakiem ruchu i mega nadwagą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX