Polski aktor zagrał z NICOLASEM CAGEM!

Sukces Polaka w Hollywood.
Polski aktor zagrał z Nicolasem Cage'em Sukces Polaka w Hollywood. W nowej superprodukcji Hollywood "Ghost Rider 2", z Nicolasem Cage'em, zobaczymy polskiego aktora! W rolę bandyty Terrokova wcielił się Jacek Koman W najnowszej superprodukcji Hollywood, "Ghost Rider 2", w której główną rolę gra Nicolas Cage, zobaczymy polskiego aktora! W rolę bandyty Terrokova, który staje na drodze głównego bohatera Johnny'ego Blaze'a, wcielił się Jacek Koman. Jak łatwo się domyślić, postać odgrywana przez polskiego aktora nie wychodzi zwycięsko z pojedynku z demoniczną postacią Cage'a. 56-letni Jacek Koman pochodzi z Bielska-Białej, jednak od 1988 roku mieszka w Australii. Nicolas Cage nie jest pierwszą supergwiazdą, z którą Polak spotyka się na planie. Wcześniej grał także u boku Nicole Kidman w "Moulin Rouge" i razem z Danielem Craigem w filmie "Opór." Mimo tego widzowie nad Wisłą bardziej kojarzą go z roli w produkcji "Kochaj i tańcz." Wcielił się tam w złowrogiego choreografa Jana Kettlera, ojca Hani, którą grała Iza Miko. Jacek Koman pojawił się też na planie "Kołysanki" Juliusza Machulskiego, a także w serialu "Usta usta." W "Ratownikach" grał z kolei pracującego w TOPR-ze Piotra Rojka. Mamy nadzieję, że rola w drugiej części "Ghost Ridera" pozwoli Jackowi Komanowi na kontynuację kariery w Hollywood i zobaczymy go jeszcze w niejednym kasowym hicie.

W najnowszej superprodukcji Hollywood, "Ghost Rider 2", w której główną rolę gra Nicolas Cage, zobaczymy polskiego aktora! W rolę bandyty Terrokova, który staje na drodze głównego bohatera Johnny'ego Blaze'a, wcielił się Jacek Koman. Jak łatwo się domyślić, postać odgrywana przez polskiego aktora nie wychodzi zwycięsko z pojedynku z demoniczną postacią Cage'a.

Nicolas Cage, a cast member in the film

56-letni Jacek Koman pochodzi z Bielska-Białej, jednak od 1988 roku mieszka w Australii. Nicolas Cage nie jest pierwszą supergwiazdą, z którą Polak spotyka się na planie. Wcześniej grał także u boku Nicole Kidman w "Moulin Rouge" i razem z Danielem Craigem w filmie "Opór." Mimo tego widzowie nad Wisłą bardziej kojarzą go z roli w produkcji "Kochaj i tańcz." Wcielił się tam w złowrogiego choreografa Jana Kettlera, ojca Hani, którą grała Iza Miko.

Jacek Koman

Jacek Koman pojawił się też na planie "Kołysanki" Juliusza Machulskiego, a także w serialu "Usta usta." W "Ratownikach" grał z kolei pracującego w TOPR-ze Piotra Rojka.

Jacek Koman

Mamy nadzieję, że rola w drugiej części "Ghost Ridera" pozwoli Jackowi Komanowi na kontynuację kariery w Hollywood i zobaczymy go jeszcze w niejednym kasowym hicie.

tommy

Zobacz także:

Kolejna Polka podbija Hollywood

5 powodów, dla których Bachleda-Curuś przestała być hot

Przystojny i bogaty. Fotograf z polskimi korzeniami to ulubieniec światowych gwiazd

fb

Więcej o:
Komentarze (10)
Polski aktor zagrał z NICOLASEM CAGEM!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 23 razy 19

  Role drugo- i trzecioplanowe gra, a wielki plus za to, że nie biega po tabloidach z opowieściami o niesamowitej karierze, której jednak kilka osób może mu pozazdrościć.

 • karolina121212

  Oceniono 24 razy 18

  Swietny aktor.Oby takich rodakow wiecej w swiecie.Malo szumu,a efekt widoczny.Cos ewidentnie przeciwnego do Rosatti czy Curus.

 • boczeknamasle

  Oceniono 17 razy 11

  Zawsze był dobrym aktorem, dziwne że zagrał w takim syfie jak Kochaj i tańcz

 • cosma

  Oceniono 8 razy 8

  Lepszy od Cage - no i jez. polski - zna !!! / duuuży +/

 • orangepecoe

  Oceniono 4 razy 4

  Cage zrobil cos wreszcie z wlosami i wygladaja znakomicie, bo te peruczki i ciemny kasztan to bylo szalenstwo.

 • saba20

  Oceniono 9 razy 3

  A ja Go znam z "Hotelu 52". Znakomity !

 • zbawicielnik

  Oceniono 5 razy -5

  Ktory to? Bo mi zal kakaowe oko sciska!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX