TYLKO U NAS! Tak mieszka Andrea Bocelli [ZDJĘCIA]

Jeden z najsłynniejszych śpiewaków świata pokazał nam swój dom.

Światowej sławy śpiewak, Andrea Bocelli, pokazał nam, jak mieszka! Dom słynnego śpiewaka to budynek hotelu z lat 50. Bocelli wykupił go na własność i zaadaptował na lokal mieszkalny. Tenor podkreśla, że to idealne miejsce nie tylko na odpoczynek:

To jest ten właściwy dom, w którym wychowam swoje dziecko, do którego przyjeżdżam, by odpocząć i pomieszkać.

andrea bocelli

andrea bocelli

Dom otoczony jest imponującym ogrodem. Brzeg basenu przyozdobiono stylizowanymi na antyk rzeźbami. Dookoła rozpościera się zielona ściana - posiadłość jest ukryta za gęstym żywopłotem.

andrea bocelli

andrea bocelli

Bocelli urządził w domu pokój poświęcony jego twórczości. W tle widać pamiątki z koncertów, płyty, książki o artyście, nagrody (m.in. dokument potwierdzający honorowe obywatelstwo Los Angeles). Na jednej ze ścian umieszczone są nuty i słowa piosenki "Time To Say Goodbye" oraz portret Bocellego.

andrea bocelli

andrea bocelli

W tym pokoju Andrea Bocelli przyjmuje dziennikarzy:

andrea bocelli

Bocelli mieszka ze swoją narzeczoną. Niedawno na świat przyszło jego trzecie dziecko, córka Virginia. Tak tenor uczcił powrót partnerki i córki ze szpitala:

andrea bocelli

 

W domu nie brakuje elementów wystroju, które świadczą o tym, ze mieszka tu mała dziewczynka...

andrea bocelli

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem stylu, w jakim śpiewak urządził swoje cztery kąty. Przyjemnie popatrzeć na harmonijne kolory i wyjątkowe meble, których nie brakuje w jego domu.

Dla wielbicieli tenora mamy dobrą wiadomość. Bocelli 29. kwietnia przyjedzie do Polski. Zaśpiewa w hali Atlas Arena w Łodzi na zaproszenie Radia Złote Przeboje oraz Prestige MJM, w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

Pat&Oldżi

Zobacz także:

Russell Brand chce oddać Katy ich wspólny dom!

Ten dom będą sprzedawać Koroniewska i Dowbor! Mamy zdjęcie!

Susan Boyle zaśpiewa w duecie z Andrea Bocellim

Więcej o:
Komentarze (27)
TYLKO U NAS! Tak mieszka Andrea Bocelli [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • weronkasoffia

  Oceniono 51 razy 47

  tacy ludzie powinni byc święci,najgorsze co może spotkać człowieka jak jest niewidomy ,zasługuje na szacunek jest artystą..............a wyśmiewanie i komentowanie tego w taki sposób świadczy o tych osobach,że są prostakami i leniami..chipster a ty gdzie mieszkasz w chlewie?

 • majaeczka

  Oceniono 39 razy 31

  Nie wiem dlaczego,ale kiedy słucham,jak On śpiewa,zawsze płaczę.Być może,wyczuwam tę niesamowitą nostalgię w głosie,może to powoduje fakt,że jednak nie dane mu jest widzieć,stąd jego głos,jest pozbawiony radosnych dźwięków.....Andrea....zawsze poznam,kiedy śpiewa....

 • Magda Makieła

  Oceniono 17 razy 17

  Do takiego Stylu muzyki trzeba dorosnąć i nie wiem po ile wy macie lat żeby dodawać takie komentarze jak poniżej . Rozumiem, nie lubicie , nie słuchacie w porządku ale to nie jest powód żeby nie doceniać twórczości tak niesamowitego Pana. Dom ma przepiękny i będzie robił co mu się podoba. Bardzo dużo przeszedł w swoim życiu, dużo osiągnął. Również się zgadzam z tym iż może nie ma wspaniałego wzroku lecz ma NIEBIAŃSKI głos o którego nie jeden by się bił. Pozdrawia 15 latka ;)

 • lillalulla

  Oceniono 25 razy 17

  Do autorów: wywieszanie niebieskich lub różowych kokard (wyszywanych tabliczek etc) na urodziny dziecka to tradycja we Włoszech, którą celebrują i Giacomo Rossi (czyli nasz Jan Kowalski) i tamtejsze celebrita' ; )

 • pan.malowany

  Oceniono 40 razy 10

  Alez paradoks posiadac piekne rzeczy i ich nie widziec.....

 • zlosliwiec

  Oceniono 8 razy 8

  Autor zajawki na stronie głównej powinien jak najprędzej zaadoptować słownik języka polskiego...

 • Maria Radulski

  Oceniono 7 razy 7

  Piekny dom,szkoda,ze go nie widzi.medycyna tak idzie do przodu,tylu jest zdolnych lekarzy,szkoda,zeby chov widzial na jedno oko,taki przystojny facet I zdolny.

 • kamila789

  Oceniono 5 razy 5

  Do autorów tej rubryki: przyjrzyjcie się uważnie tytułowi na pierwszej stronie. Nic was nie dziwi? Naprawdę? To powinniście szybko zmienić zawód na niewymagający używania języka polskiego.

 • Gość: Marta

  Oceniono 4 razy 4

  Andrea Boccielli jest wspaniałym artystą ma piękny wokal Pavarotti powiedział o nim że to najpiękniejszy głos w muzyce rozrywkowej jak i klasycznej i nie wiem dlaczego wytykane jest mu to że jest niewidomy na takich stronach plotkarskjvh czasami zastanowiło by się co piszą i od czasu do czasu ugryźli się w język bo ja osobiście bardzo podziwiam osoby które są niewidome i potrafią grać na instrumentach lub malować a Boccielli jest multiinstrumentalistą Stewi Wonder też jest niewidomy i nikt mu nie wytyka że nie widzi ludzie zastanòwcie się co piszecie bo jakby to przeczytał uraziłoby go i byłoby mu przykro.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX