TYLKO U NAS! Tak mieszka Andrea Bocelli [ZDJĘCIA]

Jeden z najsłynniejszych śpiewaków świata pokazał nam swój dom.

Światowej sławy śpiewak, Andrea Bocelli, pokazał nam, jak mieszka! Dom słynnego śpiewaka to budynek hotelu z lat 50. Bocelli wykupił go na własność i zaadaptował na lokal mieszkalny. Tenor podkreśla, że to idealne miejsce nie tylko na odpoczynek:

To jest ten właściwy dom, w którym wychowam swoje dziecko, do którego przyjeżdżam, by odpocząć i pomieszkać.

andrea bocelli

andrea bocelli

Dom otoczony jest imponującym ogrodem. Brzeg basenu przyozdobiono stylizowanymi na antyk rzeźbami. Dookoła rozpościera się zielona ściana - posiadłość jest ukryta za gęstym żywopłotem.

andrea bocelli

andrea bocelli

Bocelli urządził w domu pokój poświęcony jego twórczości. W tle widać pamiątki z koncertów, płyty, książki o artyście, nagrody (m.in. dokument potwierdzający honorowe obywatelstwo Los Angeles). Na jednej ze ścian umieszczone są nuty i słowa piosenki "Time To Say Goodbye" oraz portret Bocellego.

andrea bocelli

andrea bocelli

W tym pokoju Andrea Bocelli przyjmuje dziennikarzy:

andrea bocelli

Bocelli mieszka ze swoją narzeczoną. Niedawno na świat przyszło jego trzecie dziecko, córka Virginia. Tak tenor uczcił powrót partnerki i córki ze szpitala:

andrea bocelli

 

W domu nie brakuje elementów wystroju, które świadczą o tym, ze mieszka tu mała dziewczynka...

andrea bocelli

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem stylu, w jakim śpiewak urządził swoje cztery kąty. Przyjemnie popatrzeć na harmonijne kolory i wyjątkowe meble, których nie brakuje w jego domu.

Dla wielbicieli tenora mamy dobrą wiadomość. Bocelli 29. kwietnia przyjedzie do Polski. Zaśpiewa w hali Atlas Arena w Łodzi na zaproszenie Radia Złote Przeboje oraz Prestige MJM, w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

Pat&Oldżi

Zobacz także:

Russell Brand chce oddać Katy ich wspólny dom!

Ten dom będą sprzedawać Koroniewska i Dowbor! Mamy zdjęcie!

Susan Boyle zaśpiewa w duecie z Andrea Bocellim