Wojciech Malajkat ROZBIŁ lexusa!

Miał stłuczkę.
Wojciech Malajkat rozbił lexusa! Do stłuczki doszło w czwartek około 11 na stołecznej Trasie Siekierkowskiej Aktor i reżyser Wojciech Malajkat rozbił swojego srebrnego lexusa. Do stłuczki doszło w czwartek przed południem na stołecznej Trasie Siekierkowskiej. Aktor i reżyser Wojciech Malajkat rozbił swojego srebrnego lexusa - czytamy na warszawa.gazeta.pl. Do zdarzenia doszło w czwartek około 11 na stołecznej Trasie Siekierkowskiej. - W zdarzeniu brały udział cztery samochody, dwa peugeoty, nissan i lexus. Kierowca jednego z peugeotów przy zmianie pasa ruchu zajechał drogę nadjeżdżającemu pojazdowi. Ten, chcąc uniknąć zderzenia, uderzył w dwa inne samochody - powiedziała w rozmowie z portalem Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.

Aktor i reżyser Wojciech Malajkat rozbił swojego srebrnego lexusa - czytamy na warszawa.gazeta.pl. Do zdarzenia doszło dziś około 11 na na Trasie Siekierkowskiej.

W zdarzeniu brały udział cztery samochody, dwa peugeoty, nissan i lexus. Kierowca jednego z peugeotów przy zmianie pasa ruchu zajechał drogę nadjeżdżającemu pojazdowi. Ten chcąc uniknąć zderzenia uderzył w dwa inne samochody - powiedziała w rozmowie z portalem Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wojciech Malajkat

Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.

Wojciech Malajkat

Jax

Zobacz także:

Mucha, Steczkowska, Socha. Co je łączy? Dostały BARDZO DROGIE samochody!

Luksusowe auta i taksówki. Czym celebryci przyjeżdżają na imprezy

Czym się wożą gwiazdy? Sprawdziliśmy!