Doda: będę miała SWÓJ POMNIK!

Kontrowersyjna wokalistka o musicalu o sobie i  planach postawienia... jej pomnika w Ciechanowie.
Będzie pomnik Dody? Doda: będę miała swój pomnik! Podobno władze Ciechanowa planują postawić na jednym z placów w centrum miasta pomnik Dody. Gdyby była to prawda, piosenkarka byłaby wniebowzięta. Kontrowersyjna wokalistka o musicalu o sobie i planach postawienia... jej pomnika w Ciechanowie. Doda pojawiła się u "Szymona na żywo" w ciekawej kreacji. Cała jej krótka, dżinsowa kurtka była ozdobiona czarnymi krzyżami. Całości kreacji dopełniały kosmiczne buty. Doda miała mały problem z zejściem w nich ze spiralnych schodów w studio... Szymon Majewski zagadnął Rabczewską o musical, który rzekomo ma o niej napisać dawny kolega z zespołu Virgin, Tomasz Lubert. - Podobno nawet Józefowicz miałby być reżyserem - przywołał medialne doniesienia Majewski. - Co ty na to? - Nie no, to przecież ja musiałabym to wyreżyserować! - odparła Doda. - Przecież kto ma wiedzieć o mnie więcej, niż ja sama? Szymon zapytał też piosenkarkę o zdanie na temat inicjatywy, jaką podobno podjęły władze rodzinnego miasta Doroty Rabczewskiej - Ciechanowa. Chodzi o pomnik piosenkarki, mający stanąć na jednym z placów w centrum. - Uważam, że to świetny pomysł - powiedziała artystka z przekonaniem. - Kiedy mi mają stawiać pomnik? Jak umrę? - Jak powinien wyglądać taki pomnik? Może już coś wiadomo? Znasz jakieś szczegóły? - spytał gospodarz. - Tak, będzie miał pięć metrów wysokości i będzie stał na placu Jana Pawła II. Myślę, że to akurat będzie trochę taki zgrzyt - powiedziała Rabczewska. - Ale tak serio, bardzo mi się podoba taka inicjatywa. Jeśli dojdzie do skutku, to będę na maksa szczęśliwa - dodała piosenkarka.

Doda pojawiła się u "Szymona na żywo" w ciekawej kreacji. Cała jej krótka, dżinsowa kurtka była ozdobiona czarnymi krzyżami.

Widzę tutaj jakiś las krzyży! - skomentował gospodarz.

Całości kreacji dopełniały kosmiczne buty. Doda miała mały problem z zejściem w nich ze spiralnych schodów w studio... Zapytana o to przez Majewskiego, odparła:

To musiało być jakieś złudzenie. Coś ci się wydawało.

Doda, Szymon Majewski

Szymon zagadnął Rabczewską o musical, który rzekomo ma o niej napisać dawny kolega z zespołu Virgin, Tomasz Lubert.

Podobno nawet Józefowicz miałby być reżyserem - przywołał medialne doniesienia Majewski. - Co ty na to?
Nie no, to przecież ja musiałabym to wyreżyserować! - odparła Doda. - Przecież kto ma wiedzieć o mnie więcej, niż ja sama?
Czemu zatem Lubert pisze ten musical? - dopytywał gospodarz programu. - Może sama powinnaś się tym zająć?
Oczywiście! Myślę, że trzeba by do niego dopisać kilka szalenie ciekawych epizodów z mojego życia. Na przykład moje urocze liceum. Jak w nim byłam, wywalili mnie z internatu.

29.03.2008 DABROWA GORNICZA PALAC KULTURY ZAGLEBIA ROZDANIE NAGROD SWIRY 2008  SZYMON MAJEWSKI EDWARD ACKI AE ORAZ DODA DOROTA RABCZEWSKA  FOT. BARTLOMIEJ BARCZYK /  AGENCJA GAZETA

Doda opowiadała też o swoich problemach mieszkaniowych z czasów szkolnych.

Musiałam osiem razy zmieniać stancję. Tu, w Warszawie - wyznała.
Były jakieś dzikie imprezy? Źle się prowadziłaś? - podchwycił Majewski.
Nie, to raczej ludzie, którzy wynajmowali mi mieszkania mieli coś z głową. - odpowiedziała Dorota.

Jakoś nie chce się wierzyć, że nie miała nic na sumieniu...

Doda, Szymon Majewski

Szymon zapytał też piosenkarkę o zdanie na temat inicjatywy, jaką podobno podjęły władze rodzinnego miasta Rabczewskiej - Ciechanowa. Chodzi o pomnik piosenkarki, mający stanąć na jednym z placów w centrum.

Uważam, że to świetny pomysł - powiedziała artystka z przekonaniem. - Kiedy mi mają stawiać pomnik? Jak umrę?
Jak powinien wyglądać taki pomnik? Może już coś wiadomo? Znasz jakieś szczegóły? - spytał gospodarz.
Tak, będzie miał pięć metrów wysokości i będzie stał na placu Jana Pawła II. Myślę, że to akurat będzie trochę taki zgrzyt - powiedziała Rabczewska.
Ale z czego będzie wykonany? Z marmuru? - dopytywał Majewski.
Z czystej zajebistości - odparła Doda. - Ale tak serio, bardzo mi się podoba taka inicjatywa. Jeśli dojdzie do skutku, to będę na maksa szczęśliwa.

Myślicie, że Dorota zasłużyła na pomnik? Jak według was powinien wyglądać? Wygląda to trochę jak ściema, ale...

screen z facebook.com

tommy

Zobacz także:
NIE ROZPOZNALI Dody w pubie! Wkurzyła się!
"Muszę się zakochać, żeby pójść do łóżka" - Doda się zwierza i POKAZUJE MIESZKANIE
Doda wróciła z zagranicznych wojaży! I od razu maca pupę